
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#1
|
|
Nie mówie, że w klubie dzieje się dobrze, ale przeczytajcie swoje wpisy. W jeden dzień piszecie, że weszliście na stadion w 10,20,30 minucie, a w drugi, że na stadion ludzie przychodzą za poźno. Jakim problemem jest przyjść te 45 minut wcześniej i wejść spkojnie? Jakim problemem jest kupić bilet przez neta lub 2-3-4 dni wcześniej na stadionie? Bo wątpie żeby te tłumy o których piszecie staly po karte. No chyba ze mamy na stadionie az taką wymienność, że na każdym meczu jest ok.5tys. nowych ludzi. W co niestety wątpie przy obecnej frekwencji.
W klubie dzieje się źle, ale trzeba patrzeć przede wszystkim na siebie!!! Tu jest największy problem. Niestety utarło się, że Pan Bogusław Cupiał MA dać, nie może dać. On po prostu ma obowiązek. Oczywiście według większości. Niektórzy myślą, a nie tylko wymagają i rozumieją, że gdyby nie on to gralibyśmy na jakimś kartoflisku w IV czy V lidze. Wymagania i krytyka są nie na miejscu. Ale niestety ''złota era" Pana Cupiała po prostu zrobiła z większości kibiców sukcesu zachowujących się jak rozpieszczony bachor, który musi mieć i nie interesuje go skąd. Ma po prostu mieć i już. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#2
|
|
Jeżeli chcesz przyprowadzić na stadion np. rodzinę która przyjechała cię odwiedzić, to musisz wyrobić kartę kibica, bo przez neta karty nie wyrobisz. W moim przypadku przyjście na stadion 1,5 godz przed meczem skończyło się załatwieniem całej procedury (karta, bilety), właśnie prawie 1,5 godz.
W ostatnich postach w zasadzie nie narzekamy na to, że można się spóźnić na mecz, tylko na to czy procedury wydawania kart nie da się załatwić sprawniej, a najlepiej w ogóle je znieść. A co do Cupiała. To jest trochę tak jakbyś był właścicielem pięknego domu z ogrodem. Nie wystarczy raz zainwestować przy jego budowie, żeby wszystko zawsze było piękne. O ten dom i ogród trzeba dbać i inwestować w niego cały czas, inaczej dom popadnie w ruinę, a ogród zarosną chaszcze. Po tym jak dbasz o swoją własność można ocenić czy jesteś dobrym czy złym właścicielem. Jak wygląda teraz sytuacja w Wiśle i jak można przez ten pryzmat ocenić właściciela chyba nie trzeba wyjaśniać. ![]()
:/
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|