
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#18
|
|
Co mnie wkurza?
-Wszystko Po przeczytaniu Książki Mateusza Migi natomiast nic nie dziwi. Zastanawiam sie czy używanie słowa "Klub" nie jest nadużyciem. To jakiś domek z kart rozdanych przez Bossa. Do Wisły na prezesa mógłby przyjść najlepszy specjalista od zarządzania ale na nic to skoro jak twierdzą byli prezesi wypożyczenie podrzędnego juniora musi być zaklepane przez górę. Zatem wracając do tematu: Najbardziej wkurza mnie brak autonomii zarządu. Oczywiście z rozliczeniem (dajny na to w cyklu dwuletnim). |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|