
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia bieżącego sezonu. W najbliższą niedzielę w ostatnim meczu Biała Gwiazda zmierzy się z pretendentem do mistrzowskiego tytułu - Lechem Poznań. Drużynie ze stolicy Wielkopolski do osiągnięcia celu wystarczy remis, mam jednak nadzieję, że piłkarze Wisły postarają się popsuć piłkarskie święto podopiecznym Macieja Skorży i sprawią małą niespodziankę.
Wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej rozpoczną się w niedzielne późne popołudnie o godzinie 18:00. Pojedynek w Poznaniu poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka. Nasza drużyna pokazała, że potrafi wygrywać w Poznaniu w tym sezonie, na początku rozgrywek Wiślacy pokonali Lecha 3:2. Zmiany, zmiany, zmiany. Dla wielu zawodników niedzielne spotkanie może być ostatnim spotkaniem rozegranym w barwach Wisły. Wciąż nowych umów z klubem nie podpisali: Garguła, Dudka czy Stilić, który najprawdopodobniej opuści Kraków. W kuluarach coraz głośniej mówi się o zmianie na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Wśród kandydatów wymienia się m.in Leszka Ojrzyńskiego ale być może brana będzie również opcja zagranicznego szkoleniowca. Kiedy sezon piłkarski się zakończy emocje jeszcze długo nie opadaną. Zacznie się czas wytężonej pracy naszego zarządu, rozmowy z piłkarzami, nowe kontrakty, szukanie ewentualnych wzmocnień. Jak to wszystko się zakończy czas pokaże. Ale żadnych symptomów znaczącej poprawy na tą chwilę nie ma. Wisła była i jest uzależniona od kaprysy właściciela, jeżeli ten znowu zamarzy sobie zdobycie mistrzostwa kraju to odpowiednie środki się znajdą na pewno. Temat okrojony z braku czasu. Jeżeli ktoś chętny może coś dopisać Zapraszam do dyskusji. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#2
|
|
Jedziemy po wiperdul. O czym tutaj dyskutować?
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
|
Może dziwne ,że tak powiem,ale akurat w tym momencie ,to niech tak nie będzie ....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.06.2015 o godz. 14:31.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#4
|
|
Przegramy 1-0 w 90 minucie Semirek trafi do własnej bramki od tak bo sentyment pozostał do Amiki
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#5
|
|
Wisła Kraków SA @WislaKrakowSA 12 min.12 minut temu
Wisła do Poznania jedzie bez: Miśkiewicza, Sadloka, Dudki, Urygi i Sarkiego |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#6
|
|
Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można. Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra. A może... ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Member
Od: 01.2015
Skąd: KR
Offline |
#7
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#8
|
|
Odwet za Mariusza, tylko zwycięstwo!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#9
|
|
Sprawić, żeby mrożące się już w szatni pyr szampany powędrowały do kibla to byłoby naprawdę coś!
![]() Dokładnie, odwet za przedostatnia kolejkę 2009/2010 |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#10
|
|
z jednej strony odwet za Jopa, z drugiej - pomoc w zdobyciu mistrzostwa dla Legii.. ciężki orzech..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: GŚ
Offline |
#11
|
|
Marcinnnn Kamiński, aleaoooo?
![]() ![]()
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#12
|
|
Sezon chujowy po raz kolejny. Ale nie marze o niczym innym - 40 tysięcy amicowych sprzedawczyków ze łzami w oczach patrzy jak im "majster" ucieka.
Mariusz Jop kur.wy pamietamy ! ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#13
|
|
Kto nie życzy Wiśle wygranej ten parchaty, śmierdzący czosnkiem żyd.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 05.06.2015 o godz. 21:16.
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
Żadnych sentymentów - pomścić Jopa - https://www.youtube.com/watch?v=jV1Tiw4pGF8
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#15
|
|
TYLKO ZWYCIĘSTWO !
Powtórka Mariusza Jopa w wykonaniu piłkarza Amiki mile widziana ![]()
Ostatnio edytowane przez heoij : 05.06.2015 o godz. 22:35.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2012
Offline |
#16
|
|
Zróbmy to co z Bełchatowem w 2006/07, pomścijmy 2010! Tylko zwycięstwo!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#17
|
|
Wali mnie kto bedzie Mistrzem Polski ale trzeba sobie szczerze powiedziec, ze remis w tym meczu graniczy z cudem po tym co pokazujemy a raczej czego nie pokazujemy ostatnio
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Online |
#18
|
|
Jeżeli nie będzie sabotażystów, to wszystko jest możliwe. Stilic już dwa mecze przesrał i tylko naiwniak może myśleć że to były przypadki. Z Legią nie podał Brożkowi do pustaka w pierwszej połowie, powtórzył manewr w drugiej. O czym tu gadać i jeszcze ma pretensje że siedzi na ławie gwiazdeczka zasrana...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#19
|
|
Liczę, że Stilić jebnie ze dwie bramki z dedykacją dla Legii
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#20
|
|
|
Guest
|
#21
|
|
Wątpię żebyśmy chcieli zrobić krzywdę Skorży, a więc max remis (tak postawiłem w konkursie).
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2013
Offline |
#22
|
|
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!
Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#23
|
![]() |
|
|
|
Guest
|
#24
|
Kto zdobędzie MP? oczywiście tak źle i tak niedobrze... Czy po 1982 (nasz mecz ze Śląskiem) była taka sytuacja, że niezainteresowana drużyna zmieniła w ostatniej kolejce sytuację na miejscach 1-2?
Ostatnio edytowane przez arti : 06.06.2015 o godz. 19:11.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#25
|
|
Gdyby uznano prawidłowego gola Głowy przypadkowy gol Jopa niczego by nie zmienił...
|
|
|
|
Guest
|
#26
|
|
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#27
|
![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2015
Offline |
#28
|
|
|
|
|
Guest
|
#29
|
Jednak gdyby nie Jop to mogliby nam... Zresztą to już oczywiście nieważne. Wiadomo, że my kibice zawsze chcemy wygranej, a co siedzi tym razem w głowach kopaczy |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#30
|
|
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|