The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.06.2015, 08:17. [37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia bieżącego sezonu. W najbliższą niedzielę w ostatnim meczu Biała Gwiazda zmierzy się z pretendentem do mistrzowskiego tytułu - Lechem Poznań. Drużynie ze stolicy Wielkopolski do osiągnięcia celu wystarczy remis, mam jednak nadzieję, że piłkarze Wisły postarają się popsuć piłkarskie święto podopiecznym Macieja Skorży i sprawią małą niespodziankę.

Wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej rozpoczną się w niedzielne późne popołudnie o godzinie 18:00. Pojedynek w Poznaniu poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka.

Nasza drużyna pokazała, że potrafi wygrywać w Poznaniu w tym sezonie, na początku rozgrywek Wiślacy pokonali Lecha 3:2.


Zmiany, zmiany, zmiany.

Dla wielu zawodników niedzielne spotkanie może być ostatnim spotkaniem rozegranym w barwach Wisły. Wciąż nowych umów z klubem nie podpisali: Garguła, Dudka czy Stilić, który najprawdopodobniej opuści Kraków.

W kuluarach coraz głośniej mówi się o zmianie na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Wśród kandydatów wymienia się m.in Leszka Ojrzyńskiego ale być może brana będzie również opcja zagranicznego szkoleniowca.

Kiedy sezon piłkarski się zakończy emocje jeszcze długo nie opadaną. Zacznie się czas wytężonej pracy naszego zarządu, rozmowy z piłkarzami, nowe kontrakty, szukanie ewentualnych wzmocnień. Jak to wszystko się zakończy czas pokaże. Ale żadnych symptomów znaczącej poprawy na tą chwilę nie ma.
Wisła była i jest uzależniona od kaprysy właściciela, jeżeli ten znowu zamarzy sobie zdobycie mistrzostwa kraju to odpowiednie środki się znajdą na pewno.



Temat okrojony z braku czasu. Jeżeli ktoś chętny może coś dopisać

Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.06.2015, 08:19
Jedziemy po wiperdul. O czym tutaj dyskutować?
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.06.2015, 08:36
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Nasza drużyna pokazała, że potrafi wygrywać w Poznaniu w tym sezonie,


.
Może dziwne ,że tak powiem,ale akurat w tym momencie ,to niech tak nie będzie ....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.06.2015 o godz. 14:31.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.06.2015, 08:49
Przegramy 1-0 w 90 minucie Semirek trafi do własnej bramki od tak bo sentyment pozostał do Amiki
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.06.2015, 14:25
Wisła Kraków SA ‏@WislaKrakowSA 12 min.12 minut temu
Wisła do Poznania jedzie bez: Miśkiewicza, Sadloka, Dudki, Urygi i Sarkiego
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 05.06.2015, 15:48
Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można.

Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra.
A może...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 05.06.2015, 16:27
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można.

Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra.
A może...
Zróbcie TO!To byłby miód na moje wykrwawione ostatnio serce.

Za Mariusza J.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.06.2015, 16:30
Odwet za Mariusza, tylko zwycięstwo!
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 05.06.2015, 20:37
Sprawić, żeby mrożące się już w szatni pyr szampany powędrowały do kibla to byłoby naprawdę coś!
Dokładnie, odwet za przedostatnia kolejkę 2009/2010
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 05.06.2015, 20:42
z jednej strony odwet za Jopa, z drugiej - pomoc w zdobyciu mistrzostwa dla Legii.. ciężki orzech..
Odpowiedz cytując
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 05.06.2015, 20:43
Marcinnnn Kamiński, aleaoooo?
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."

Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 05.06.2015, 21:11
Sezon chujowy po raz kolejny. Ale nie marze o niczym innym - 40 tysięcy amicowych sprzedawczyków ze łzami w oczach patrzy jak im "majster" ucieka.

Mariusz Jop kur.wy pamietamy !
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 05.06.2015, 21:15
Kto nie życzy Wiśle wygranej ten parchaty, śmierdzący czosnkiem żyd.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 05.06.2015 o godz. 21:16.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 05.06.2015, 21:42
Żadnych sentymentów - pomścić Jopa - https://www.youtube.com/watch?v=jV1Tiw4pGF8
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 05.06.2015, 22:33
TYLKO ZWYCIĘSTWO !

Powtórka Mariusza Jopa w wykonaniu piłkarza Amiki mile widziana
Ostatnio edytowane przez heoij : 05.06.2015 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując
PrądnikCz.
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 06.06.2015, 08:02
Zróbmy to co z Bełchatowem w 2006/07, pomścijmy 2010! Tylko zwycięstwo!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 06.06.2015, 12:11
Wali mnie kto bedzie Mistrzem Polski ale trzeba sobie szczerze powiedziec, ze remis w tym meczu graniczy z cudem po tym co pokazujemy a raczej czego nie pokazujemy ostatnio
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 06.06.2015, 12:20
Jeżeli nie będzie sabotażystów, to wszystko jest możliwe. Stilic już dwa mecze przesrał i tylko naiwniak może myśleć że to były przypadki. Z Legią nie podał Brożkowi do pustaka w pierwszej połowie, powtórzył manewr w drugiej. O czym tu gadać i jeszcze ma pretensje że siedzi na ławie gwiazdeczka zasrana...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 06.06.2015, 12:34
Liczę, że Stilić jebnie ze dwie bramki z dedykacją dla Legii
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 06.06.2015, 13:20
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Kto nie życzy Wiśle wygranej ten parchaty, śmierdzący czosnkiem żyd.
polać mu.
W dupie mam kto zdobędzie tego mistrza, WISŁA MA WYGRAĆ w KAŻDYM meczu nie ważne z KIM

MARIUSZ JOP
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 06.06.2015, 17:07
Wątpię żebyśmy chcieli zrobić krzywdę Skorży, a więc max remis (tak postawiłem w konkursie).
Odpowiedz cytując
Quaresma
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 06.06.2015, 17:55
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!

Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : )
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 06.06.2015, 18:14
Quaresma napisał(a):Wyświetl post
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!

Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : )
Myślałem że to Jop zabrał to mistrzostwo
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 06.06.2015, 18:41
Quaresma napisał(a):Wyświetl post
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!

Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : )
pewien nieudacznik nie wiadomo po co wyskoczył w górę w doliczonym czasie i piłka odbiła się od jego kanciastej glacy i idealnie wpadła do naszej bramki. sami się załatwiliśmy w to popołudnie... pejsy nic by nam nie zrobiły...amica tez.
Kto zdobędzie MP? oczywiście tak źle i tak niedobrze...
Czy po 1982 (nasz mecz ze Śląskiem) była taka sytuacja, że niezainteresowana drużyna zmieniła w ostatniej kolejce sytuację na miejscach 1-2?
Ostatnio edytowane przez arti : 06.06.2015 o godz. 19:11.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.06.2015, 19:01
arti napisał(a):Wyświetl post
pewien nieudacznik nie wiadomo po co wyskoczył w górę w doliczonym czasie i piłka odbiła się od jego kanciastej glacy i idealnie wpadła do naszej bramki. sami się załatwiliśmy w to popołudnie... pejsy nic by nam nie zrobiły...amica tez.
Gdyby uznano prawidłowego gola Głowy przypadkowy gol Jopa niczego by nie zmienił...
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 06.06.2015, 19:07
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby uznano prawidłowego gola Głowy przypadkowy gol Jopa niczego by nie zmienił...
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 06.06.2015, 19:10
arti napisał(a):Wyświetl post
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.
Ciężko mieć do kogoś pretensje skoro samemu sobie się strzela gola
Odpowiedz cytując
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 06.06.2015, 19:11
arti napisał(a):Wyświetl post
pytanie czy wtedy Boguski strzeliłby na 2-0 czy nie bo byśmy się cofnęli po golu? Pejsy oddały 1 strzał w światło bramki w siedemdziesiątej którejś czy osiemdziesiątej minucie. Załatwiliśmy się sami w niewiarygodny sposób.
Nie zapominaj, że sędzia wtedy też pomógł Amice, gola na 2:1 nie powinno być, bo faulowano Piecha, zresztą Pilarz puścił ten strzał jak szmata jakaś: https://youtu.be/SGS1d2NY_Kw?t=4m28s
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 06.06.2015, 19:19
AdrianoZKS napisał(a):Wyświetl post
Nie zapominaj, że sędzia wtedy też pomógł Amice, gola na 2:1 nie powinno być, bo faulowano Piecha, zresztą Pilarz puścił ten strzał jak szmata jakaś: https://youtu.be/SGS1d2NY_Kw?t=4m28s
Pamiętam doskonale. Pamiętam tę multiligę i to co pokazywali w końcówce jakby była wczoraj.
Jednak gdyby nie Jop to mogliby nam...
Zresztą to już oczywiście nieważne. Wiadomo, że my kibice zawsze chcemy wygranej, a co siedzi tym razem w głowach kopaczy?
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 07.06.2015, 08:47
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:01.