
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#1
|
|
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE) B) Ma wrzutke (NIE) C) Ma szybkość - TAK D) Ma wydolność - TAK Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#2
|
|
Gdybyśmy mieli w III lidze chłopaków z takimi umiejętnościami, Polska najprawdopodobniej byłaby światową potęgą piłkarską. Rozumiem, że takie porównania świetnie wyglądają na forum, ale pomiędzy "1" a "10" jest cała skala ocen. Jović może nie jest najlepszym obrońcą ekstraklasy, ale jakoś strasznie od czołowych nie odstaje. Poza tym poczekajmy z ocenami. Na razie i tak szybciej się zaaklimatyzował niż Ostoja, Nikola czy Barrientos. Być może w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej. W każdym razie niezależnie od opinii to szczyt tego na co nas teraz stać. No i on i Burliga to solidnie osadzona przynajmniej jedna pozycja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#3
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|