
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#121
|
|
Nie da się w taki sposób mieć pecha. Albo inaczej mówiac, jest on całkowicie wyjaśnialny na gruncie finansowo-organizacyjnym. Klub który musiał zwolnić trenera, nie płaci zawodnikom, i ma problemy praktycznie na każdym polu, nie ma prawa odnieść sukcesu sportowego. Gdzieś granice rozsądku muszą być.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#122
|
Na PO mam nadzieje że ze Śląskiem Jović wreszcie oglądnie ławe bo tn koleś nie nadaje się nawet na tek "mocną" lige jak polska. Bury to jeden z najlepszych PO w lidze i grzechem jest go ciułanie na innych pozycjach |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#123
|
|
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#124
|
|
Po strzeleniu bramki, Legia zaprosiła nas, żebyśmy też coś strzelili.
Ale, że naszym kopaczom raczej się nie chce wygrywać, a nawet strzelać, to wyszło jak wyszło. Jak by kasa się zgadzała to myślę, że z taką słabą Legią jak wczoraj, spokojnie byśmy wygrali. Najśmieszniejsze jest to, że wciąż mamy szanse na puchary. Nasza liga jest zajebiście słaba. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#125
|
|
"Nam strzelać nie kazano"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#126
|
Co ciekawe internety sugerują, że Rzeźniczak jest wyższy tylko o 2-5cm od Jovicia, jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Ostatnio edytowane przez filemon : 01.06.2015 o godz. 08:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#127
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.
Offline |
#128
|
|
Zacznijmy od tego, że chama Rzeźniczaka dawno nie powinno być na boisku za uderzenie łokciem w twarz Brożka. Po raz kolejny pokazuje, że buractwo to jeden z jego największych "atutów" boiskowych.
![]()
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#129
|
czyli które? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#130
|
|
jednak nieprawidłowy gol dla 7egii. https://twitter.com/K_Stanowski/stat...45243345600513
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#131
|
|
Jak to ktoś tam dobrze napisał, że nic nowego , prawie każda bramka Legii w grupie mistrzowskiej obarczona jest "ślepotą" sędziego. Do wałków na rzecz Legii ludzie już powoli się tak przyzwyczaili, ze traktują je jako normę.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#132
|
|
czy w tym meczu też byli Ci sedziowie przy bramkach
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#133
|
Jeśli do tego dodać nasz końcówki oraz to, że najczęściej w lidze obijamy słupki/poprzeczki wychodzi na to że ktoś tej drużynie przynosi pecha... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#134
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#135
|
|
Skoro Moskal tak zadecydwał musiał sie czyms kierować
Napewno było by lepiej jakby odgwizdał tutaj spalonego ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#136
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#137
|
|
Tyle, że to Boguski tak naprawdę odwala całą czarną robotę w Wiśle. To on biega i przeszkadza przeciwnikowi na całej długości i szerokości boiska. To dzięki temu, ze Boguski oddaje całe serce i całe płuca przeciwnik nie może sobie spokojnie pograć. To tylko tak długo jak długo na boisku w Białymstoku był Boguski nie straciliśmy gola, bo Jaga nie mogła się rozpędzić.
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie. Ale to tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#138
|
Można było postawić na obu jednocześnie.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 01.06.2015 o godz. 16:01.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#139
|
|
Jovic zawalil juz 3. Gola w grupie mistrzowskiej. Zawodnik z niego dobry ale jako skrzydlowy a nie pbronca.
Inna sprawa ze gol byl rzeczywiscie ze spalonego. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#140
|
|
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE) B) Ma wrzutke (NIE) C) Ma szybkość - TAK D) Ma wydolność - TAK Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#141
|
|
Gdybyśmy mieli w III lidze chłopaków z takimi umiejętnościami, Polska najprawdopodobniej byłaby światową potęgą piłkarską. Rozumiem, że takie porównania świetnie wyglądają na forum, ale pomiędzy "1" a "10" jest cała skala ocen. Jović może nie jest najlepszym obrońcą ekstraklasy, ale jakoś strasznie od czołowych nie odstaje. Poza tym poczekajmy z ocenami. Na razie i tak szybciej się zaaklimatyzował niż Ostoja, Nikola czy Barrientos. Być może w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej. W każdym razie niezależnie od opinii to szczyt tego na co nas teraz stać. No i on i Burliga to solidnie osadzona przynajmniej jedna pozycja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#142
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#143
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#144
|
|
Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#145
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#146
|
Jest Miśkiewicz i on w zupełności nam wystarczy, o ile będzie grał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#147
|
|
następny fanatyk Miśkiewicza.. chłop grzeje ławę bo jak widać jest gorszy, może za jakiś czas. W każdym razie jeśli wygryza go aktualnie Buchalik, to gdzie porównania do Pareiki
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2013
Offline |
#148
|
|
Kompletnie nie rozumiem tego gloryfikowania Miśka. Raczej nie bez powodu przegrywa rywalizacje z Buchalikiem i wydaje mi się, że tym powodem jest jego słaba gra nogami i często wprowadzało to dużo nerwowości do naszej gry. Trzeba oddać Buchalikowi to, że nogami gra dobrze i zdarzało się, że jego wyjścia przed pole karne ratowały sytuacje, a wiadomo, że takie interwencje nie zapadają w pamięć jak fantastyczne robinsonady na linii.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#149
|
|
Buchalik nogami nie potrafi dokopać do połowy boiska. A Misiek nam tyle meczów rok temu wybronił że już dawno nie pamietam równie dobrego bramkarza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#150
|
|
Miśkiewicz równie tyle meczów nam schrzanił, że już dawno nie pamiętam równie słabego bramkarza.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|