The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 31.05.2015, 21:24
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Szczerze nie wierze że to do końca pech. Coś jest nie tak z naszą mentalnością. Może ma na to wpływ sytuacja finansowa, osobowości trenerów, topniejąca ilość kibiców. Nie wiem. Ale ogólnie coś z nami jest nie tak.
Nie da się w taki sposób mieć pecha. Albo inaczej mówiac, jest on całkowicie wyjaśnialny na gruncie finansowo-organizacyjnym. Klub który musiał zwolnić trenera, nie płaci zawodnikom, i ma problemy praktycznie na każdym polu, nie ma prawa odnieść sukcesu sportowego. Gdzieś granice rozsądku muszą być.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 31.05.2015, 21:26
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Brożek nie dostał tej piłki, bo mógłby ją schrzanić i wtedy na niego wylewano by żale. A tak - zły, zły Stlic...
Dokładnie W Białymstoku był płacz na Gułe dziś na Stilicia, a prawda jest taka że bez wypłąt nie będzie wyników.

Na PO mam nadzieje że ze Śląskiem Jović wreszcie oglądnie ławe bo tn koleś nie nadaje się nawet na tek "mocną" lige jak polska. Bury to jeden z najlepszych PO w lidze i grzechem jest go ciułanie na innych pozycjach
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 31.05.2015, 23:24
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 01.06.2015, 06:46
Po strzeleniu bramki, Legia zaprosiła nas, żebyśmy też coś strzelili.
Ale, że naszym kopaczom raczej się nie chce wygrywać, a nawet strzelać, to wyszło jak wyszło.
Jak by kasa się zgadzała to myślę, że z taką słabą Legią jak wczoraj, spokojnie byśmy wygrali.
Najśmieszniejsze jest to, że wciąż mamy szanse na puchary.
Nasza liga jest zajebiście słaba.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 01.06.2015, 07:56
"Nam strzelać nie kazano"
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 01.06.2015, 08:28
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...
My raczej nie mamy krycia stricte indywidualnego tylko mieszane, więc nie do końca można mówić, że był wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. Ktoś jeszcze tam ma swoją winę. Niemniej uważam, że bodaj najniższy Jović w takim punkcie PK przy sfg to beznadziejny pomysł. Prędzej go dać na skraj PK lub na linię bramkową.

Co ciekawe internety sugerują, że Rzeźniczak jest wyższy tylko o 2-5cm od Jovicia, jakoś sobie tego nie wyobrażam.
Ostatnio edytowane przez filemon : 01.06.2015 o godz. 08:32.
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 01.06.2015, 11:48
Manhunt napisał(a):Wyświetl post
Co ty .......isz ? Jovic przez większość czasu radził sobie dobrze był to poprawny mecz w jego wykonaniu.
Poprawny? Wszystkie groźniejsze akcje 7egii zaczynały się od wkręcenia go w boisko. Koleś totalnie się gubił. Oby Bury wreszcie wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli na PO.
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 01.06.2015, 12:38
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Przecież to nie jego wina, że został wyznaczony do krycia Rzeźniczaka. A weź tu go upilnuj będąc głowę niższy...
Zacznijmy od tego, że chama Rzeźniczaka dawno nie powinno być na boisku za uderzenie łokciem w twarz Brożka. Po raz kolejny pokazuje, że buractwo to jeden z jego największych "atutów" boiskowych.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 01.06.2015, 12:56
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
Poprawny? Wszystkie groźniejsze akcje 7egii zaczynały się od wkręcenia go w boisko. Koleś totalnie się gubił. Oby Bury wreszcie wrócił tam gdzie jego miejsce, czyli na PO.
wszystkie ....
czyli które?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 01.06.2015, 13:19
jednak nieprawidłowy gol dla 7egii. https://twitter.com/K_Stanowski/stat...45243345600513
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 01.06.2015, 13:28
Jak to ktoś tam dobrze napisał, że nic nowego , prawie każda bramka Legii w grupie mistrzowskiej obarczona jest "ślepotą" sędziego. Do wałków na rzecz Legii ludzie już powoli się tak przyzwyczaili, ze traktują je jako normę.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 01.06.2015, 13:30
czy w tym meczu też byli Ci sedziowie przy bramkach ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 01.06.2015, 13:52
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jednak nieprawidłowy gol dla 7egii. https://twitter.com/K_Stanowski/stat...45243345600513
1876 bramka z rzędu zdobyta przez Legię w meczu z Wisłą nieprawidłowo...
Jeśli do tego dodać nasz końcówki oraz to, że najczęściej w lidze obijamy słupki/poprzeczki wychodzi na to że ktoś tej drużynie przynosi pecha...
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 01.06.2015, 13:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
czy w tym meczu też byli Ci sedziowie przy bramkach ?
Nie było ich.
Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdyby to Burliga grał niżej, a Jović wyżej.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 01.06.2015, 14:07
Skoro Moskal tak zadecydwał musiał sie czyms kierować
Napewno było by lepiej jakby odgwizdał tutaj spalonego
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 01.06.2015, 14:13
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Skoro Moskal tak zadecydwał musiał sie czyms kierować
Zawsze się czymś kieruje, kwestia czy prawidłowo. Dla mnie błędem był Boguski zamiast Donalda w 1 składzie przy założeniu, że gramy z kontry.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 01.06.2015, 14:39
Tyle, że to Boguski tak naprawdę odwala całą czarną robotę w Wiśle. To on biega i przeszkadza przeciwnikowi na całej długości i szerokości boiska. To dzięki temu, ze Boguski oddaje całe serce i całe płuca przeciwnik nie może sobie spokojnie pograć. To tylko tak długo jak długo na boisku w Białymstoku był Boguski nie straciliśmy gola, bo Jaga nie mogła się rozpędzić.
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.

Ale to tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 01.06.2015, 15:59
filemon napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się, czy nie lepiej by było gdyby to Burliga grał niżej, a Jović wyżej.
Byłoby to samo, żaden z nich nie nadaje się na skrzydłowego.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obecność Donalda od początku zamiast Rafała spowodowałaby stratę większej liczby bramek w W-wie.
Można było postawić na obu jednocześnie.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 01.06.2015 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 01.06.2015, 16:52
Jovic zawalil juz 3. Gola w grupie mistrzowskiej. Zawodnik z niego dobry ale jako skrzydlowy a nie pbronca.
Inna sprawa ze gol byl rzeczywiscie ze spalonego.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 01.06.2015, 16:56
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)
C) Ma szybkość - TAK
D) Ma wydolność - TAK

Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 01.06.2015, 18:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)
C) Ma szybkość - TAK
D) Ma wydolność - TAK

Hmm...wydaje mi sie ze z takimi umiejętnościami to znajdziemy chłopaka w III lidze który będzie mniej hajsu kosił.
Gdybyśmy mieli w III lidze chłopaków z takimi umiejętnościami, Polska najprawdopodobniej byłaby światową potęgą piłkarską. Rozumiem, że takie porównania świetnie wyglądają na forum, ale pomiędzy "1" a "10" jest cała skala ocen. Jović może nie jest najlepszym obrońcą ekstraklasy, ale jakoś strasznie od czołowych nie odstaje. Poza tym poczekajmy z ocenami. Na razie i tak szybciej się zaaklimatyzował niż Ostoja, Nikola czy Barrientos. Być może w następnym sezonie będzie jeszcze lepiej. W każdym razie niezależnie od opinii to szczyt tego na co nas teraz stać. No i on i Burliga to solidnie osadzona przynajmniej jedna pozycja.
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 01.06.2015, 19:54
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wszystkie ....
czyli które?
A mecz widziałeś?
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 01.06.2015, 19:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post
dobry na skrzydło ponieważ
A) Ma drybling i potrafi wygrać pojedynek 1 na 1 (NIE)
B) Ma wrzutke (NIE)
Akurat wrzutkę ma lepszą niż Guerrier czy Burliga.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 02.06.2015, 09:50
Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 02.06.2015, 10:09
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.
nie ma co roztrząsać, drugiego Pareiki pewnie przez lata świetlne nie będzie na Reymonta
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 02.06.2015, 18:49
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Oglądnąłem sobie powtórkę bramki. Buchalik nawet nie próbował zawalczyć siłowo z Saganem, nasz bramkarz jest tragicznie bojaźliwy. Zupełna odwrotność np. Pareiko, który potrafił rozpierdzielać ludzi w polu karnym.
To był spalony a nie faul na bramkarzu, więc wystarczy że Saganowski zasłaniał Buchalika.

wolfu napisał(a):Wyświetl post
nie ma co roztrząsać, drugiego Pareiki pewnie przez lata świetlne nie będzie na Reymonta
Jest Miśkiewicz i on w zupełności nam wystarczy, o ile będzie grał.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 02.06.2015, 18:53
następny fanatyk Miśkiewicza.. chłop grzeje ławę bo jak widać jest gorszy, może za jakiś czas. W każdym razie jeśli wygryza go aktualnie Buchalik, to gdzie porównania do Pareiki
Odpowiedz cytując
zelek
Junior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 02.06.2015, 20:34
Kompletnie nie rozumiem tego gloryfikowania Miśka. Raczej nie bez powodu przegrywa rywalizacje z Buchalikiem i wydaje mi się, że tym powodem jest jego słaba gra nogami i często wprowadzało to dużo nerwowości do naszej gry. Trzeba oddać Buchalikowi to, że nogami gra dobrze i zdarzało się, że jego wyjścia przed pole karne ratowały sytuacje, a wiadomo, że takie interwencje nie zapadają w pamięć jak fantastyczne robinsonady na linii.
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 02.06.2015, 20:52
Buchalik nogami nie potrafi dokopać do połowy boiska. A Misiek nam tyle meczów rok temu wybronił że już dawno nie pamietam równie dobrego bramkarza.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 02.06.2015, 21:19
Miśkiewicz równie tyle meczów nam schrzanił, że już dawno nie pamiętam równie słabego bramkarza.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:59.