The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 26.05.2015, 13:03. [35 kolejka] Legia Warszawa - WISŁA Kraków, 31 maja, godz. 15:30
VS.







Przed nami kolejne spotkanie w TM Ekstraklasie. Niestety po ostatnich wynikach piłkarze Wisły z każdą kolejką oddalają się od występu w europejskich pucharach. Nasze głowy jeszcze dobrze nie przyswoiły frajerskiej straty punktów w środku tygodnia z Pogonią Szczecin a już w sobotni wieczór przeżywaliśmy jeszcze gorsze chwile w Białymstoku.

Teraz kibice Białej Gwiazdy zastanawiają się jak będzie wyglądało spotkanie w niedzielę z Legią w Warszawie. Czy znowu będziemy prowadzić, grać dobrze, aby w ostatnich minutach dać wyrwać sobie punkty? Czy tym razem stracimy kilka bramek już na początku?

Jeszcze nie tak dawno mecz określany hitem kolejki, dziś ma zupełnie inny wydźwięk – oba kluby są na przeciwnych biegunach, zarówno piłkarsko, jaki i pod względem zarządzania.

Spotkanie pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę o godzinie 15:30. Transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal+Sport.

Poprzednie spotkanie obu ekip rozegrane w Warszawie zakończyło się remisem 2:2, a Wiślacy stracili trzy punkty w 90 minucie po samobójczym trafieniu Bobana Jovicia.




Historia spotkań pomiędzy Legią Warszawa a Wisłą Kraków:





Sezon 2006/07:

1 października 2006, 18:30 Legia Warszawa – Wisła Kraków 1:1, Marcin Burkhardt 75 – Paweł Brożek 48

Sezon 2007/08:

27 kwietnia 2008, 17:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Maciej Rybus 29,47 – Paweł Brożek 60

Sezon 2008/09:

26 października 2008, 17:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Bartłomiej Grzelak 38, Takesure Chinyama 67 - Paweł Brożek 34

Sezon 2009/10:

8 maja 2010, 16:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 0:3, Paweł Brożek 16,47,70

Sezon 2010/11:

21 maja 2011, 15:45 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Alejandro Cabral 45 (k), Sebastian Szałachowski 90

Sezon 2011/12:

2 października 2011, 17:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:0, Danijel Ljuboja 25, Janusz Gol 70

Sezon 2012/13:

5 października 2012, 20:45, Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:1, Jakub Kosecki 16,25 – Łukasz Garguła 13.

Sezon 2013/14:

Runda zasadnicza:
16 marca 2014, 13:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:2, Miroslav Radović 2, Ondrej Duda 36 - Donald Guerrier 66, Semir Štilić 82

Runda finałowa:
9 maja 2014, 20:30 Legia Warszawa – Wisła Kraków 5:0, Michał Żyro 20, Michał Kucharczyk 36, Tomasz Jodłowiec 44, Dossa Júnior 59, Marek Saganowski 79.

Sezon 2014/15:

Runda zasadnicza:

15 marca 2015, 18:00 Legia Warszawa – Wisła Kraków 2:2, Michał Żyro 28, Boban Jović 90 (s) - Łukasz Burliga 16, Paweł Brożek 48 (k).




Niestety powyższa statystyka nie jest dość optymistyczna przed najbliższą kolejką. Ostatni raz Biała Gwiazda wygrała w Warszawie w 2010 roku, kiedy to Paweł Brożek strzelił hattricka.

Z obawą patrzę również na poprzedni sezon i porównuję go do obecnego. W rundzie zasadniczej Wisła zarówno w zeszłym jak i w tym roku remisowała w Stolicy 2:2, miejmy nadzieję, że Legia nie powtórzy wyniku z rundy finałowej ubiegłego sezonu..



Wieści z obozu rywali.



Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że murowanym kandydatem do mistrzostwa Polski jest zespół z Warszawy. Wystarczyło jednak kilka małych wtop i w Stolicy zaczęło być nerwowo, zespół z ambicjami gry w LM czy LE ma problem na krajowym podwórku. Na trzy kolejki przed końcem Wojskowi zajmują drugą pozycję w tabeli z jednym punktem straty do Lecha Poznań. Walka o mistrzostwo kraju zapowiada się, więc pasjonująco na finiszu rozgrywek. Każdy inny wynik niż zdobycie korony w Warszawie będzie dla nich porażką.

Wydawać by się mogło, że bez względu na wynik w Warszawie po sezonie dojdzie do małej rewolucji, ponieważ Bogusław Leśnodorski nie do końca jest zadowolony z takiego obrotu sprawy.
Czas pokaże, jakie decyzję będą podejmowane przez zarząd i w którym kierunku pójdzie Legia.


Piłkarze Legii pod lupą TWSD.




Szkoleniowiec warszawskiej Legii w tym sezonie, kilkakrotnie dość mocno rotował składem. Jednak spośród tych wszystkich zawodników wykrystalizowała się jedenastka, z której najczęściej korzystał. Na pierwszy plan wysuwa się osoba Orlando Sa, napastnik rodem z Portugalii, często w tym sezonie wchodził z ławki rezerwowych i dość często były to zmiany kluczowe. Napastnik strzelił w tym sezonie w Ekstraklasie już 13 bramek, jednak w najbliższej kolejce nie powiększy swojego dorobku, ponieważ będzie pauzował za czwartą żółtą kartkę w sezonie. Swoją formę z początku rundy zgubił gdzieś Ondrej Duda, który do tej pory tylko pięciokrotnie pokonywał bramkarza rywali.

Najwięcej minut na boisku w zespole Wojskowych spędził natomiast Jakub Rzeźniczak, który rozegrał 2540 minut.

Warto również zwrócić uwagę na osobę Ivicy Vrdolijaka, który ma pewne miejsce w drugiej linii oraz Dusana Kuciaka, który początkowo stracił miejsce w bramce po przyjściu Arkadiusza Malarza, ale od 25. Kolejki jest pierwszym wyborem norweskiego szkoleniowca.


Fatum, pech..?



Za pewne wszyscy kibice Białej Gwiazdy próbują znaleźć jakieś racjonalne wytłumaczenie ostatnich wpadek i strat bramek w ostatnich fragmentach gry. Pojawia się wiele pomysłów: brak chęci gry w pucharach, brak koncentracji, zbytnia pewność siebie, brak regularnych wypłat. Sam już nie wiem, co jeszcze można by dopisać do tej listy.

Problem bardziej leży chyba jednak w przygotowaniu mentalnym do mecz i podejściu. Nie można powiedzieć, że Wisła zagrała źle w Białymstoku, ale niestety obraz dobrej gry został brutalnie zaciemniony przez ostatnie trzy minuty spotkania. Niestety, ale przez tak głupio tracone bramki i punkty – puchary, o które ponoć nasz klub walczy do samego końca oddalają się z każdą minutą. Przed nami naprawdę dwa ciężkie wyjazdy, z których przywiezienie jakichkolwiek punktów będzie uznane za sukces.



Zmiany w składzie.




Mecz w Białymstoku zapamiętamy jeszcze z jednego powodu – dość odważnych zmian w wyjściowej jedenastce. Trener Kazimierz Moskal posadził na ławce Pawła Brożka, Semira Stilicia oraz Michała Buchalika a w ich miejsce do gry zameldowali się m.in. Mariusz Stępiński czy Michał Miśkiewicz. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy wrócił również do żelaznego ustawienia w linii obrony z Głowackim i Guzmicsem na środku.

Czy na podobny manewr zdecyduje się również w najbliższym spotkaniu czy jednak wrócimy do podstawowego zestawienia. Być może dobry połączeniem byłoby wystawienie dwójki napastników od pierwszych minut – Stępińskiego i Brożka. Pojawia się również pytanie czy zdąży się w końcu wykurować narzekający na uraz Donald Guerrier, który nie może pomóc swoich kolegom w walce o ligowe punkty już od kilku kolejek.

Na pewno do dyspozycji trenera będzie już Dariusz Dudka, który odcierpiał karę czterech napomnień w sezonie, przez co nie mógł udać się z drużyną do Białegostoku.



Nowy kontrakt i kontuzja Miśkiewicza.



Niestety oprócz straty punktowej po ostatnim spotkaniu, Wisła straciła Michała Miśkiewicza. Bramkarz Białej Gwiazdy ma skręcone kolano oraz uraz mięśnia czworogłowego.

Jest również dobra wiadomość związana z naszym bramkarzem – Misiek dziś złożył podopis pod nowym kontraktem, który związał go z Białą Gwiazdą do 30 czerwca 2017 roku.



Specyficzny trening przed spotkaniem z Legią.



Wiślacy przygotowują się do ligowego spotkania z Legią, jak zawsze w ośrodku w Myślenicach. Dzisiejszy trening był dość specyficzny, bo o to pojawili się na nim trenerzy od przygotowania mentalnego. To reakcja sztabu szkoleniowego na ostatnie wydarzenia w meczach z udziałem naszych piłkarzy. Trenerzy Ci mają zadbać o poprawę koncentracji, zmianę podejścia poszczególnych zawodników a przede wszystkim o wydobycie dodatkowych pokładów energii i drzemiącego w nich potencjału.

Czy ta metoda zastosowana przez sztab szkoleniowy przyniesie oczekiwane efekty? Czas pokaże, bo jak dobrze wiemy, po jednej sesji nie należy się spodziewać cudów w tej dziedzinie.




Zagrożeni kartkami.




W naszym zespole nadal zagrożeni kartkami są Rafał Boguski oraz Alan Uryga, każde kolejne napomnienie skutkuje pauzą w następnym spotkaniu.




Terminarz 35. Kolejki TM Ekstraklasy:



GRUPA MISTRZOWSKA:


30 maja (sobota)

20:30 Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk ( Canal+Sport)

31 maja (niedziela)

15:30 Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze (Canal+ Sport 2)
15:30 Legia Warszawa – Wisła Kraków (Canal+Sport)
18:00 Lech Poznań – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport)


GRUPA SPADKOWA:

29 maja (piątek)

18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała – Cracovia (NSport+, Canal+ Sport 2)
20:30 Korona Kielce – Piast Gliwice (Canal+Sport)

30 maja (sobota)

15:30 Górnik Łęczna – Ruch Chorzów (NSport+, Canal+ Sport 2)
18:00 GKS Bełchatów – Zawisza Bydgoszcz (Canal+Sport)



Zapraszam do dyskusji.
Wszelkie uwagi co do tematów meczowych można kierować w tym temacie lub na PW.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 26.05.2015, 13:09
Mecz powinien skończyć się w 80 minucie bo dalej to już będzie cyrk na kółkach.No i oczywiście sędziowie okulary powinni mieć bo pewnie będą gwizdać pod 7
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.05.2015, 13:26
Heh, wygramy 3-0
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.05.2015, 13:28
Jak posędziuje Stefański to może i uda się skończyć mecz w 80 min ?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.05.2015, 13:32
Zagramy niezłe zawody i będzie remis 1-1 albo porażka po głupiej bramce.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.05.2015, 13:38
L musi gonić kuchenkorza. Zjedzą nas i wyplują. W każdym razie nie spodziewam sie tak dobrego meczu w naszym wykonaniu jak pechowe 2-2
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.05.2015, 13:55
Kolejne widowisko, 3-0 do przerwy po hat-tricka Boguskiego, prowadzimy do 80 minuty, po czym w 83 honorowa, 87 kontaktowa, 93 3-3 i remis. Moskal wkurviony wychodzi z siebie i podpala Łazienkowską jak w jednej z naszych przyśpiewek, Pan Cupiał podobnie jak Moskal, tylko niszczy Zarabie.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.05.2015, 14:30
Krótko - w Warszawie nie przegramy.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.05.2015, 14:50
Dawno nie byłem tak irracjonalnie pewny wygranej
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.05.2015, 17:23
Masłowski i Sa, nie zagrają za kartki. Kosecki i Vrdoliak kontuzjowani. Szansa jest, zwłaszcza że Duda i Sagan są bez formy. Niestety mecz z nami to również doskonała okazja do przełamania...
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2015, 18:02
padną cztery gole tak jak w poprzednim meczu Wisły na Łazienkowskiej, tyle że tym razem wszystkie do jednej bramki i niestety nie będzie to bramka Legii
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.05.2015, 18:28
Nasi oczywiście zepną się na mecz "top", więc jest szansa na wygraną.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 26.05.2015, 19:40
dostaniemy w trąbę...
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.05.2015, 19:59
Puchary nasi kopacze postanowili sobie odpuścić więc spinać się specjalnie na ten mecz nie będą w przeciwieństwie do 7 która cały czas ma szanse na mistrzostwo. Pewnie w plecy, może remis...
Odpowiedz cytując
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.05.2015, 20:32
filemon napisał(a):Wyświetl post
Dawno nie byłem tak irracjonalnie pewny wygranej
Mam bardzo podobnie. Obyśmy się nie pomylili
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.05.2015, 20:48
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Mam bardzo podobnie. Obyśmy się nie pomylili
To jest nas przynajmniej trzech
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.05.2015, 22:04
ja jestem niemal pewny, że będziemy prowadzić.

I że w ostatnich minutach to prowadzenie stracimy.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 27.05.2015, 06:33
To co? Spokojnie chyba 2-2 mozna postawić nie?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 27.05.2015, 07:12
Czuje w kosciach, ze znowu zagramy dobry mecz z Legia a i tak sedzia swoje zrobi co jest ostatnio normą. Przydałby sie bardzo Guerrier w tym spotkaniu ciekawe czy uda mu sie ostatecznie zdarzyc na ten mecz.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 27.05.2015, 07:22
Obawiam sie,ze tym razem mozemy sie zdziwic i dostac z 3:0
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 27.05.2015, 08:27
za dużo optymizmu na tym forum.
Piłkarze już pokazali o co grają w tym roku.
Z czego można wyciągnąć wniosek: zagrają na dość wysokim poziomie, pokażą się potencjalnym nowym szefom, sp...olą co się da.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 27.05.2015, 08:32
Spokojnie. Po tej kolejce Lech powoli się będzie mógł koronować. No chyba, że po naszej wygranej/remisie na Łazienkowskiej tak się speszą i będą tak pewni siebie, że się pogubią i też s.......ą mecz z Pogonią.
Legia jest naprawdę marna. Nasi, gdy tylko chce im się grać, potrafią ojebać każdego i tak może być i teraz. OBY. Wcale nie chodzi o ewentualny awans do pucharów a o utarcie nosa warszawskim arogantom.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 27.05.2015, 08:32
cztery bramki będą tylko niestety w naszej siatce. Legia nie ma wyboru albo z nami wygra ale mistrzostwo idzie do Lecha. Legia jest od nas lepsza nie ma co mówić. Przegrywają lub remisują mecze głownie z powodów mentalnych. Jak pokonaliśmy Celtic to Jagiellonie pykniemy na stojąco. z nami tak nie będzie bo mają nóż na gardle.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 27.05.2015, 08:34
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
cztery bramki będą tylko niestety w naszej siatce. Legia nie ma wyboru albo z nami wygra ale mistrzostwo idzie do Lecha. Legia jest od nas lepsza nie ma co mówić. Przegrywają lub remisują mecze głownie z powodów mentalnych. Jak pokonaliśmy Celtic to Jagiellonie pykniemy na stojąco. z nami tak nie będzie bo mają nóż na gardle.
Zauważ, że te dwie ostatnie wygrane to po: 1) wałku, 2) przypadku. Nie grali niczego wielkiego. Sędziowie ciągną za uszy i basta. I tylko w tym upatruję ich szansy.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 27.05.2015, 09:57
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
cztery bramki będą tylko niestety w naszej siatce. Legia nie ma wyboru albo z nami wygra ale mistrzostwo idzie do Lecha. Legia jest od nas lepsza nie ma co mówić. Przegrywają lub remisują mecze głownie z powodów mentalnych. Jak pokonaliśmy Celtic to Jagiellonie pykniemy na stojąco. z nami tak nie będzie bo mają nóż na gardle.
w ostatnich kilku meczach cały czas niby mają nóż na gardle.... a jakoś nie widać tej jakości.

mysle że karta w koncu musi się odwrócić i tym razem to my urwiemy punkt/y w ostatnich minutach
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 27.05.2015, 09:59




Będzie kontynuacja? Nie zdziwiłbym się. W każym razie.. powinni poradzić sobie z nami nawet bez pomocy sędziego, niestety.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 27.05.2015, 10:37
Kontynuacja to juz byla z reka drewniaka - druga bramka tez kontrowersyjna.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 27.05.2015, 12:01
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Kontynuacja to juz byla z reka drewniaka - druga bramka tez kontrowersyjna.
Druga była spalony...
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 27.05.2015, 12:56
Nie ma to jak wsparcie kibiców... :/
legła jest cieniutka. Jeżeli Wiślacy będą skupieni do ostatniej minuty to jest spora szansa na 3 pkt.
legia ma tylko 3 dobrych zawodników w każdym spotkaniu. Pozostałych 11 nie bryluje. "Genialną" formą wykazują się dwaj skrzydłowi z chorągiewkami oraz, najlepszy na boisku, rozgrywający z gwizdkiem. 90% akcji bramkowych to ich zasługa.

Guerrier powinien zagrać, zobaczymy czy dalej jest w formie. Szkoda, że na najważniejszą część sezonu nam wypadł ze składu. Może Brożek wreszcie się przebudzi. Kiedyś musi. Licze na wygraną, bo mamy skład który jest w stanie wywieźć 3 pkt z tej łazienki.
Odpowiedz cytując
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.05.2015, 14:56
W meczu z Wisłą Kraków (niedziela, 15.30) Legia zagra
bez zawieszonych za kartki Michała Masłowskiego i
Orlando Sa. Sytuację kadrową mistrzów Polski
dodatkowo utrudniają kontuzje Ivicy Vrdoljaka i
Guilherme, których występ stoi pod znakiem
zapytania.

U nas wraca Dudka po kartkach i Guerrier po kontuzji.
Może się udać..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.