
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#1
|
|
Nie wiem czy taki temat już był czy nie. W każdym razie temat istotny. Rok temu mieliśmy mistrza w CLJ. Co z tego wynikło każdy widzi. Jedno wielkie nic. Trzeba się skupiać na nowych. Dziś wg mnie wyróżnia się Ernest Świętek. https://www.youtube.com/watch?v=ZFrv2EvvR6o Skrót z meczu ze Stomilem.
Aha, co do tematu. Dyskusja na nt. młodych, perspektywicznych piłkarzy w Akademii Wisły, również w AP21, którzy w przyszłości mogą zasłynąć w Wiśle. Jeśli temat był, bądź moderator uzna za niepotrzebny, do usunięcia. Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez siemstein : 21.05.2015 o godz. 16:55.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
Pamiętaj, że przeskok z juniora do seniora jest naprawdę duży. Potwierdzają to obecne wypożyczenia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#3
|
|
Moim zdaniem większość naszych juniorów nie ma szans zaistnieć głównie przez swoją mentalność. Wystarczy popatrzeć na ich aktywność w mediach społecznościowych, widać, że większość to lansiarze.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2007
Offline |
#4
|
|
Według mnie za mało szans dostaje Piotrek Żemło. Niedawno zagrał w podstawowym składzie i mimo niemrawego początku zagrał solidnie, powinien chociaż z ławki wchodzić.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|