The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich?
Andrzej Duda 147 85,96%
Bronisław Komorowski 24 14,04%
Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
hiszpan00
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 18.05.2015, 17:40
"Zmiany w systemie emerytalnym, które w ciągu ostatnich kilku lat zafundowała nam ekipa rządowa w powiązaniu z masową emigracją zarobkową Polaków (to nie dramat tylko szansa) spowodują, że po 37 latach nieprzerwanej pracy statystyczny Kowalski otrzyma jako "emeryturę" 1/5 ostatniej pensji. I to jeszcze pod warunkiem, że do tego czasu ZUS nie zbankrutuje, ludzie przestaną emigrować w dotychczasowym tempie, a Polskę ominą poważne kryzysy gospodarcze.

Ekipa Platformy Obywatelskiej uchwaliła nowelizację ustawy o emeryturach i rentach, która wprowadziła w życie tzw. kapitałową formułę obliczania świadczeń emerytalnych z ZUS (zamiast solidarnościowej). W praktyce oznaczało to, że wysokość wypłacanej emerytury ma zależeć od ilości zgromadzonego - za pośrednictwem składek emerytalnych - kapitału. Wszystko byłoby okej, gdyby nie przyjęty przez Platformę algorytm wyliczania wysokości przyszłej emerytury. Władze uznały bowiem, że przeciętny polski emeryt przeżyje na emeryturze... 18 lat. Wartość ta została oczywiście wzięta z kosmosu, bowiem 18 lat na emeryturze po przekroczeniu 67. roku życia ma szanse dożyć jedynie garstka Polaków (w rzeczywistości długość życia po przekroczeniu wieku emerytalnego wynosi ok. 8 lat). "
źródło http://niewygodne.info.pl/
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.05.2015, 18:53
To co zrobiła TVP gębą Kraśki to kolejny pokaz kompromitacji tej ponoć publicznej TV. Przy okazji przeprosin za wczorajszy haniebny atak szczerbatego Karolaka i wyleniałego Lisa na córkę Andrzeja Dudy - Kingę, przeprosili Komorowskiego za program Pośpieszalskiego i zawarte w nim wątki o jego wspólnych interesach z WSI poparte książką red. Sumlińskiego. Przy okazji, jak wynika z artykułu portalu wpolityce najbliższy program Pośpieszalskiego (w którym gościem miał być Paweł Kukiz) został zawieszony.
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.05.2015, 06:50
Niech już te Komoruskie wypierdalają, Kraśki Olejniki, głupie Tadle, Karolaki, Pszoniaki, Wajdy srajdy, Idy, Pochanke ruchanke i "polski" prezes żydo-czerwonej TVPrezydent Braun.
I ich naczelny czerski i czerstwy Mentor wiecznie jąkająca się żydowska pierdoła.

WSZYSCY WYPIERDALAĆ!!!!
WSZYSCY NA WYBORY i WY.......IĆ TYCH S....YSYNÓW POD SĄD!!!!

To się w pale nie mieści. Ja już tego ....a nie mogę wytrzymać!!!!!
Jak ten ciul pozostanie to ja stąd spierdalam na nowy rok jak na parlamentarnych te gnidy też pozostaną.
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.05.2015, 06:52
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Jak ten ciul pozostanie to ja stąd spierdalam na nowy rok jak na parlamentarnych te gnidy też pozostaną.
A nie lepiej widły w dłoń?
Odpowiedz cytując
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.05.2015, 07:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
A nie lepiej widły w dłoń?
pewnie że lepiej, ale na razie jest nas dwóch
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.05.2015, 09:48
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Niech już te Komoruskie wypierdalają, Kraśki Olejniki, głupie Tadle, Karolaki, Pszoniaki, Wajdy srajdy, Idy, Pochanke ruchanke i "polski" prezes żydo-czerwonej TVPrezydent Braun.
I ich naczelny czerski i czerstwy Mentor wiecznie jąkająca się żydowska pierdoła.

WSZYSCY WYPIERDALAĆ!!!!
WSZYSCY NA WYBORY i WY.......IĆ TYCH S....YSYNÓW POD SĄD!!!!

To się w pale nie mieści. Ja już tego ....a nie mogę wytrzymać!!!!!
Jak ten ciul pozostanie to ja stąd spierdalam na nowy rok jak na parlamentarnych te gnidy też pozostaną.
Jestem czwarty, a tak na poważnie jak Komorowski zostanie na drugą kadencję to nie ma szans na jakąkolwiek zmianę na jesień w tym kraju jak wystarczy tylko w telewizji postraszyć głupi lud PISem i wszyscy idą przeciwko niemu choć to PO rządzi 8 lat w tym kraju i powinna odpowiadać za te lata a oni straszą PISem, na jesieni znowu będą straszyć i tak w koło Macieju PO-PSL będzie przy władzy a głupie pelikany wszystko łykają co im telewizja powie to prawda objawiona ....
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 10:01.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.05.2015, 07:23
Trzeci!

(10 znaków)
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.05.2015, 11:33
Myślisz, że Duda wie dlaczego Wisłę nazwano klubem milicyjnym a sąsiadkę żydowskim ?

Tak samo jak dla większości starszych ludzi jak Wisłę przejęła milicja uznali go za milicyjny i tyle. Mam znajomych starszej daty i też tak na Wisłę mówią bo propaganda zrobiła swoje, pewnie Duda nie był na żadnym meczu pieprzną głupotę bo tak się w jego rodzinie mówiło, zrobił głupio, ale niewiedza kosztuje.

Sam mam babcie która mówi, że Wisła to klub milicyjny i jej nie przekonasz, ona wie swoje lepiej ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 11:40.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.05.2015, 12:22
Nie chcę tu nikogo bronić, ale gdyby koledzy czy rodzina za młodu wmawiała Ci, że Wisła to klub milicyjny to jasne, że dzisiaj nie pisałbyś na tym forum tylko na forum sąsiadki, podobnie było w jego przypadku, propaganda zrobiła swoje, trafił na inne środowisko jak dorastał i co innego mu przekazano jak był dzieciakiem A jego słowa wynikały z niewiedzy w tym temacie bo nikt go nie uświadomił jak było naprawdę

Z mojej strony koniec bo temat już był wałkowany
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.05.2015, 12:50
Ale czy ktoś tu neguje, że powiedział głupotę ?

Ja dalej nie widzę jaki związek ma wypowiedzenie jego głupoty do tego, że miałbym go nie wybrać.

Wybieram go jako Prezydenta Polski a nie jako kibica klubu A czy klubu B.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.05.2015, 13:39


Nie wybierajcie śmieci!


pajak2707- Mam poprzeć Komorowskiego i PO za ostanie 8 lat rozkradania i sprzedawania kraju ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 14:06.
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.05.2015, 15:38
Jakoś cię tu nie widziałem trollu, jak łysego najmitę bojkotowaliśmy. To był rzeczywiście szkodnik i wówczas się nie udzielałeś, a teraz za Bredzisławem agitujesz? Lepsza Duda niż Ruska Buda, trawestując Rewińskiego!
Odpowiedz cytując
pajak2707
Banita
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.05.2015, 15:51
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jakoś cię tu nie widziałem trollu, jak łysego najmitę bojkotowaliśmy. To był rzeczywiście szkodnik i wówczas się nie udzielałeś, a teraz za Bredzisławem agitujesz? Lepsza Duda niż Ruska Buda, trawestując Rewińskiego!
Nie musiałem tu być forum śledzę od 4-5 lat tyle że się nie logowalem, tak też można
Odpowiedz cytując
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 20.05.2015, 16:03
Mniejsza z tym, że jak widzę nie odróżniasz zarejestrowania się od zalogowania (data twojej rejestracji jest widoczna pod nickiem), ale jeśli niszczenie przez łysego najmitę miało dla ciebie mniejsze znaczenie niż kilka bzdur wypowiedzianych przez kandydata na Prezydenta, to co z ciebie za "Kibic Wisły"?

Przyznaj się lepiej ile ci płacą za trolling na kibicowskim forum?
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 20.05.2015, 16:46
Zadzwonię za chwilę do Wiślackiego Świata i zobaczymy kto mówi prawdę, zaraz Cię sprawdzimy czy nie kłamiesz

A tak na poważnie to nikt Ci nie zabrania kibicować Wiśle, ale agitacja za Platformą Oszustów na tym forum jest niemile widziana.
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.05.2015 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:26.