
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#4
|
|
Emocje się udzielają i na mistrza idziemy
. a tak całkiem serio to paradoksalnie układ meczów mamy nienajgorszy, bo na legie i `lecha pojedziemy jak im sie dupa bedzie palic a wtedy to graja nerwy w dużej mierze, a my raczej już na luzie. Podstawa to wygrać ze Szczecinem i nie przegrać z Jagą. A podstawa podstaw to pójść na mecz w takiej liczbie żeby nie było wstydu, bo nie wiem co by wszyscy chcieli żeby piłkarze grali innego. Przemyślcie kiedy ostatnio było o co grać tak jak jest teraz! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|