The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 18.05.2015, 00:38
Rywale zagrali pod nas i punkt do lidera odrobiony, kurde, szczerze - teraz już nieważne kto gra najlepszą piłkę, kto ma najlepszych piłkarzy. Przy takim układzie tabeli może zadecydować zwykły fart. Żadna z drużyn nie przewyższa jakoś znacząco pozostałych. Legia gra totalny piach - wątpie, żeby obroniła mistrzostwo w obecnej dyspozycji, Lech w kratkę, Wisła w kratkę, Jagiellonia defensywnie i liczy na kontry, ale też dupy nie urywa. A jeszcze z tyłu czai się Lechia i Śląsk, które mogą wygrać praktycznie z każdym.

Może być naprawdę wesoło i w tym momencie nie można niczego wykluczyć. Wystarczy, że ktoraś drużyna wygra 2-3 mecze z rzędu i już będzie pretendowała do tytułu.

Ciekawa sprawa, jeszcze czegoś takiego w Ekstraklasie nigdy nie widziałem. Zajebista te reforma
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 18.05.2015, 08:34
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ciekawa sprawa, jeszcze czegoś takiego w Ekstraklasie nigdy nie widziałem. Zajebista te reforma
Mam to samo. W każdej kolejce mamy hitowe spotkania. Które niby mogą o wszystkim rozstrzygnąć, a nie rozstrzygają o... niczym. W dodatku tempo gry co 3 dni będzie maratonem dla każdej z drużyn, a my.. ewidentnie łapiemy 2 oddech!

drużyny od miejsc 1-7 mieszczą się w 5-ciu punktach, na 5 kolejek przed końcem. Coś niesamowitego.

Teraz "tylko" wygrać z Pogonią. W pozostałych spotkaniach w tej kolejce, każdy remis jest wynikiem "pod Wisłę". Osobiście uważam, że w "4" będzie Wisła, Legia, Lech, Lechia. W tej kolejności . Wszystko jednak w naszych nogach, bo możemy skończyć ligę na 1 miejscu, a możemy i na 7. W praktyce, jeśli uda nam się wygrać z Pogonią i Jagiellonią, to nie uwierzę w spadek poniżej 4 miejsca.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 18.05.2015, 08:41
Tylko szkoda że zagramy na własnym stadionie tylko 2 a nie 3 razy
.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 18.05.2015, 08:57
syryls napisał(a):Wyświetl post
Tylko szkoda że zagramy na własnym stadionie tylko 2 a nie 3 razy
Z punktu widzenia sportowego to nie ma znaczenia, na naszym stadionie w tym sezonie 'naszym' często wiąże nogi. Na gospodarzu wisi dużo większa presja, tym bardziej przy tak wyrównanej stawce.

U siebie przegrywaliśmy z Legią, Jagą i Lechem. Remisowaliśmy (lub wygrywaliśmy) na wyjeździe. Przypadek?

Oczywiście finansowo i kibicowsko, bez porównania możemy żałować tego 4 miejsca po rundzie zasadniczej..
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 18.05.2015, 13:02
ja pierdziu, czy Was już wszystkich przygrzało to słońce czy jak?
wchodze tutaj poczytać o MECZU PRZYJAŹNI, a tu same spiny, kto ma lepszych piłkarzy, kto powinien wygrać i kto kogo wyżej pokonał... spadacie do poziomo sąsiadki...

ktokolwiek by zagrał w LE, czy Wisła, czy Śląsk, czy Lechia, to ja jako kibic WISŁY będę z tego powodu dumny!
w grupie mistrzowskiej z ośmiu zespołów, trzy to ŚWL! zamiast sie wspierać i wspólnie rozpierdzielać pozostałych to Wy drzecie koty między sobą... co z Wami?


Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 18.05.2015, 13:57
Tak mi się zdaje że mylisz sprawy kibicowskie od czysto piłkarskich

To chyba normalne że chcę żeby Wisła była jak najwyżej a potem nasze zgody.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 18.05.2015, 15:12

głosowanko na ekstraklasa.tv, taka ciekawostka
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 18.05.2015, 19:56
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Tak mi się zdaje że mylisz sprawy kibicowskie od czysto piłkarskich

To chyba normalne że chcę żeby Wisła była jak najwyżej a potem nasze zgody.
masz racje... wydaje Ci się

nigdy nie odniesiemy sukcesu, jeśli ludzie nie nauczą się że w jedności siła! to takie typowo polskie zachowanie, zazdrość i wykłócanie się kto jest lepszy, to samo dzieje sie na emigracji, Polak Polaka sprzeda bo nie chce konkurencji...

popatrzcie na takie głupie Dnipro, z kraju w ktorym trwa wojna, niedlugo przyjada do warszawki na final LE, czy to nie smutne? https://youtu.be/znUZj0klI8E


Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 18.05.2015, 20:10
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
masz racje... wydaje Ci się

nigdy nie odniesiemy sukcesu, jeśli ludzie nie nauczą się że w jedności siła! to takie typowo polskie zachowanie, zazdrość i wykłócanie się kto jest lepszy, to samo dzieje sie na emigracji, Polak Polaka sprzeda bo nie chce konkurencji...

popatrzcie na takie głupie Dnipro, z kraju w ktorym trwa wojna, niedlugo przyjada do warszawki na final LE, czy to nie smutne? https://youtu.be/znUZj0klI8E
Trochę pokrętne tłumaczenie. To tak, jakbyś w II wojnie światowej kibicował najpierw USA, a w drugiej kolejności Polsce, bo USA mają większą szansę na pokonanie Niemiec. To chyba normalne, że kibice Wisły będą bardziej zadowoleni z sukcesu swoich piłkarzy niż którejkolwiek ze zgód.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 19.05.2015, 14:21
Absurdalne stwierdzenie z tym kibicowaniem klubom z którymi mamy zgodę. Ok, można życzyć jednemu i drugiemu miejsca drugiego i trzeciego ale zawsze najważniejsza dla kibica Wisły powinna być Wisła. Stwierdzenie, że kto będzie wyżej to jeden ch... jest tak samo logiczne jak stwierdzenie że to fajnie że kolega wyruchał laskę która ja chciałem wyruchać. Jakiś totalny bezsens.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:58.