The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.05.2015, 07:03
Cytat:
Z Borysiukiem i najlepszym DP to ciezko odleciałeś, Linetty, Jodłowiec to tak z 2 poziomy wyżej.
Słowo klucz - W TYM MOMENCIE. Oglądałeś jakieś ostatnie 5 spotkań w wykonaniu Jodłowca? Linetty pff, jeden mecz na 10.

Cytat:
Mówisz Nazario, Friesenbichler, Colak ze dobrzy
ja wymieniłem tylko Nazzario.

Cytat:
wczorajszy mecz powinniśmy wygrać my
Magia sytuacji, że DRUGA POŁOWĄ JEST DRUGĄ POŁOWĄ. Tak to już jes, że po meczu pamięta się tylko o drugiej połowie. W pierwszej Lechia cisneła Wisłę - ale Wy pamiętacie tylko to, że w drugiej było odwrotnie. Gdyby Colak nie zjebał setki, i czysto trafił w piłkę było by 2:0, i zapewne po meczu.

Cytat:
Nakupione szrotu za grube mln a efekt żaden.
Wymień proszę ten nakupiony szrot? Jedynym finansowym transferem był Mila. Reszta wypożyczona z opcjami pierwokupu, z czego w wypadku Borysiuka Lechia już skorzystała. Ci co się nie sprawdzili, czyli Rudilson Malbasić i Miranda ( AŻ TRZECH ! ) - po tej rundzie odejdą.

Cytat:
Na dzień dzisiejszy PGE żegna Gdańsk
PGE NIE JEST SPONSOREM LECHII. Jest stadionu, którym Lechia nie zarządza tylko wynajmuje. Zresztą jest 5 chętnych firm na przejęcie nazwy ( prywatnie mam nadzieję, że nie uda się to Lotosowi, który mocno o to zabiega ).

Cytat:
Wg dzisiejszego NC+ Wisła ma większy budżet niż Lechia
Tylko, ze u Was idzie to na długi - więc budżet jest na papierze. W Gdańsku kasę wykłada w większości fundusz transferowy.

Józef Warnze też już parę baniek wpompował.

Cytat:
Ligowi przeciętniacy, gdzie tam takiemu Gersonowi do Głowy
LOL !

Cytat:
kiedy to niby Was z nami kręcili?
Najbardziej pamiętny chociażby mecz w ostatnich latach to ten w Krakowie. 5:2, pamiętasz?

Cytat:
Może wczoraj Was ktoś kręcił? O Dudce już nie piszę - dobierajcie sobie do zespołu twardzieli jak Sobol, Głowa czy Baszczu a nie paniusie jak Sebuś czy Makuszewski...
Fajnie, że wymieniłeś jednego tylko aktualnie grającego w Wiśle
Dudka nie miał prawa dokończyć tego meczu.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 17.05.2015, 10:20
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
...
Idze idze bajoku

A ten Twój "LOL" w stosunku do porównania Głowa/Gerson to już naprawdę żenada do kwadratu.

wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Fajnie, że wymieniłeś jednego tylko aktualnie grającego w Wiśle
Dudka nie miał prawa dokończyć tego meczu.
Bo ja nie patrzę przez pryzmat dzisiejszej, słabej Wisły - porównuję aspirującą do wielkiej piłki Lechię z Wisłą za najlepszych czasów. Chyba dążycie do takich porównań? Przypomnij sobie jacy zawodnicy grali w tamtej Wiśle a zobaczysz, jak wiele jeszcze przed Wami starań, by uznać Was za mocarzy tej ligi. Jak na razie przypominacie Polonię Wojciechowskiego (i to ze słabszymi piłkarzami)...

Dudka zagrał świetny mecz, tak ma grać defensywny pomocnik. Chyba, że gracie w lidze kobiet.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 17.05.2015 o godz. 10:24.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.05.2015, 10:39
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post

Wymień proszę ten nakupiony szrot? Jedynym finansowym transferem był Mila. Reszta wypożyczona z opcjami pierwokupu, z czego w wypadku Borysiuka Lechia już skorzystała. Ci co się nie sprawdzili, czyli Rudilson Malbasić i Miranda ( AŻ TRZECH ! ) - po tej rundzie odejdą.

Aleksić, Dźwigała, Leković, Diego Hoffmann, Buksa, Stolarski, Jagiełło, jakiś japończyk był tez chyba (Tsubasa?), kumpel Sadayeva z Czeczenii, Bougaidis, Możdżeń, jakiś Litwin był chyba jeszcze. Uważasz, że oni wszyscy wypalili ? A to są jakieś naprawdę ciężkie miliony (kwota transferowa + kontrakt).

Jako, że Wisła się bardziej zwija niż rozwija, to kibicuje wam żebyście namieszali w tym tandemie: Amica-Legia w przyszłym sezonie, ale tu nie pomoże prężenie muskułów, jak się ma dość marną rzeźbę, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Jeszcze nikt nie zbudował drużyny na hurra wrzucając tam tabun nowych grajków. Tu trzeba czasu i spokoju, a wy za szybko chcecie osiągnąć sukces.

Jedyną rzeczą, opróćz kasy, jakiej można wam zazdrościć jest mega marketing robiony niewielkim kosztem w sumie. Naprawdę widać, że się u was walczy o frekwencje na meczach, a nie spuszcza głowę i "tak musi być" jak u nas.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:56.