
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#91
|
|
Jak się laik zabiera za oceny to trudno się spodziewać, że cokolwiek zrozumie. A sprawa jest prosta. Po zachowaniu w nawet jednej sytuacji można ocenić czy ktoś wie o co chodzi czy nie wie. Abstrahując od efektu tego zachowania. Żeby Boguski mógł strzelić pierwszą bramkę musiał odpowiednio się ustawić i wiedzieć jak w takiej sytuacji należy strzelić. Nawet gdyby nie trafił i tak ta sytuacja dowodzi jego klasy. W szerokim tego słowa znaczeniu.
A, że krowa nigdy nie zmienia zdania to jej niewątpliwy przywilej. Bo przecież trudno przyznać się do bredni. ps. Barientos swoim zachowaniem udowodnił tylko że jest niedojrzały. Dużo brakło żeby zmarnował patelnię wypracowaną przez cały zespół? Tak się gra na podwórku. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#92
|
|
Drozd dobrze odleciales. Widac po tym co piszesz, ze w pilke w zyciu nie grales. Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.05.2015 o godz. 08:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#93
|
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#94
|
|
Mnie podobają się dwie rzeczy
1) wku...nie Moskala po meczu za pierwszą połowę - oznacza że faktycznie zależy mu na zdobycie jak najwyższego miejsca i wie że jest na to potencjał. 2) piłkarzom tym co walczą o miejsce w pierwszej jedenastce naprawdę chce się grać. Barientos zachował się cudownie nieodpowiedzialnie ale bramka jest przepiękna i wcale nie przypadkowa cała akcja przecudna. Ta bramka może dać mu dużo pewności której mu najbardziej chyba brakuje. ![]()
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#95
|
|
Naprawdę nie dasz radę być w środę na meczu . Nie dasz rady załatwić transportu, zamienić się w pracy. Naprawdę nie dasz rady przyjechać?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#96
|
|
Drozd jesteś nie konsekwentny. Chwalisz Boguskiego za ustawienie i technikę a jedziesz po Barrientosie że tak się gra na podwórku. Bez jaj - gol był przepiękny i nie przypadkowy. Cała akcja była świetna ale to co zrobił Jean było kosmiczne. Nie wielu jest piłkarzy którzy zagraliby podobnie. W naszej lidze chyba takich nie ma.
![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#97
|
|
Jović stylem gry przypomina mi Lahma.Z jego potencjałem może warto go na skrzydłowego przekwalifikować ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#98
|
|
Hmm, śmierdzi mi tu zwolnieniem Moskala. Cupiał jak zobaczył po ostatniej kolejce, że brakowało nam 5 pkt do 1 miejsca pewnie wymyślił sobie, że na mistrza idziemy. A tu wtopa, dlatego Moskal taki wkur.wiony.
Heh, oczywiście żart. A na poważnie. Drozd. Gdyby nie takie zagrania jak Barrientosa, które określiłeś podwórkowym graniem, nie byłoby w tym momencie na świecie Messich, Ronaldo, Neymarów itp. itd. Nie porównuję go do tych piłkarzy, ale to co zrobił, chętnie powtórzyłby Messi, który byłby wychwalany pod niebiosa przez cały świat. Nie udałoby mu się, to zjeba. Udało mu się jednak, więc należą się brawa i szacunek dla jego umiejętności. Oczywiście opisuję tylko tę jedyną akcję, w której strzelił bramkę. Bez niej byłby słaby występ. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#99
|
|
Kolejny remis 2-2 , tak samo jak z Legia i Jagiellonią nie potrafimy dowieźć zwycięstwa do końca . Jak się chce grac w pucharach to takie mecze trzeba wygrywać.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#100
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#101
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#102
|
|
@Drozd
Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miałby tu żadnej racji bytu. Błysnął dwa razy w meczach z bardzo słabym Górnikiem i chyba niewiele lepszą Lechią. Naprawdę nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 16.05.2015 o godz. 12:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#103
|
|
Być możę ale patrząc na ostanie mecze ... rodzi nam sie taka mała krakowska 'Barcelona'. Gra z klepki, techniczne gole. I do takiej koncepcji akurat Boguski pasuje.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#104
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#105
|
|
Sfrajerzyliśmy się jak zwykle i tyle w temacie. Krewa człowieka zalewa, że X mecz w sezonie remisujemy lub przejebiemy z powodu własnej nieudolności.
Druga połowa coś pięknego. Jest szansa,że Barrientos w końcu odpali i nie podzieli losu Riosa.Ten też pamiętam na treningach to była petarda nie z tej ziemi ,a w meczach cień samego siebie. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#106
|
|
"Slaba Lechia" hehe.
Skandal, ze ktos kto sprzedaje 4 lokcie w twarz w jednym meczu, konczy mecz na placu gry. ![]()
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Online |
#107
|
4 łokcie w twarz ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#108
|
Widzac frajerstwo i placzliwosc Waszego wielkiego Sebka to szlag mnie trafia... Gdyby tacy frajerzy grali w Wiśle to dziekuje... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#109
|
|
Odstawiając na bok kwestie wygranych/przegranych to Lechia prezentuje się słabo. Niby wszystko mają, ale zespołowi brakuje mocy/charakteru/stylu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#110
|
|
Fakt jest taki, że u nas piłkarze z jajami i Boguś są. No i Paweł, któremu zdarza się symulka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#111
|
|
jak mieliśmy wygrać grając bez skrzydłowych...
Druga sprawa jaka mi się przypomniała to leżą u nas kontry, praktycznie każde podanie zamiast przyspieszać akcje to ją opóźnia, dochodzą do tego błędy w przyjęciu, brylują w tym Garguła i Boguski. Wszyscy na mecz w środę !
Ostatnio edytowane przez South : 16.05.2015 o godz. 14:56.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#112
|
|
Co do Barrientosa chętnie zobaczyłby go w środku ze Stilicem od początku meczu, bo na skrzydło to on chyba za wolny jest.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#113
|
|
Lukasz G. zagral strasznie slaba polowe. Dobrze ze Moskal tez widzial ze nadaje sie do zmiany. Mial on jakies dobre zagranie? Zwalnial akcje Wisly niesamowicie.
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#114
|
![]() Gość zawsze daje z siebie wszystko, jest bardzo ruchliwy, co sprawia, że nie tylko jest często pod grą, ale stwarza okazje kolegom. Istnieje coś takiego jak gra bez piłki i Rafał jest piłkarzem godnym naśladowania w swoim zachowaniu na boisku. Inna sprawa to gra z piłką, Rafał praktycznie po ponad 2 letniej absencji nigdy nie powrócił do swojej optymalnej formy. Facet ma kawał serca i olbrzymią siłę woli, bo wielu by się po prostu złamało i poddało, po tym ile on spędził w gabinetach lekarskich. Ostatnio z resztą coś jakby drgnęło i Rafał gra dużo lepiej. Przypomina tego chłopaka z dawnych czasów, którego uważałem w owym czasie za naszego najlepszego piłkarza (właśnie jego, a nie Pawła). Trzymam kciuki, że podtrzyma passę i nawiąże do dawnych czasów. A nawet jeśli nie, to nadal uważam, że Rafał to są płuca Wisły i bez niego na boisku gramy dużo gorzej. Widzisz mały obrazek, a nie potrafisz się skupić na całości niestety. Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.05.2015 o godz. 17:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#115
|
w mojej opinii najlepszy skrzydłowy ligi.Kadry porównywalne, mecz wyjazdowy 2-2 z Lechią to dobry wynik, a tu marudzenie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#116
|
Chciałem tylko zauważyć, że prostszym i zdaje się skuteczniejszym sposobem było strzelić z pierwszej piłki. To był dziesiąty metr na środku bramki. Rozumiem, że trudno mówić o skuteczności skoro bramka i tak padła, ale Barrientos z piłką odwrócił się tyłem do bramki sześć metrów od niej to przyznasz niecodzienne zachowanie. Myślisz, że jakby stoperem był Głowa to bramka by padła? Po prostu obrońcom w wyniku wcześniejszej akcji zaczęły puszczać nerwy i rzucali się jak ryby wyjęte z wody. Zostali zwyczajnie rozklepani. Gdyby ta akcja została zakończona soczystym walnięciem byłaby nie mniej galaktyczna ![]() Oczywiście Barrientos zrobił to z pełną kontrolą i faktycznie podobnych możliwości w naszej lidze trudno szukać. Ma szybką nogę i jest zwrotny. Niestety, a może na szczęście także postrzelony i lubi mieć piłkę przy nodze. Widać, że się stara uważam że może być ważną częścią zespołu. Oby ta bramka dała mu pewności i świadomość, że w Krakowie już wiedzą na co go stać i teraz pozostaje to przeświadczenie podtrzymywać dobrą zespołową grą. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#117
|
|
@s1mone Czasami mnie RB9 irytuje tym, że nie umie podać celnie wczoraj piłkę oddał bezcen albo podaje do rywala ^^
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#118
|
|
Mnie też często tym wkurzał i zagrał wiele słabszych meczy w Wiśle. Nie przeczę.
Często jednak ta krytyka względem niego była przesadzona. Rafał w obecnej dyspozycji jest nie tylko ważnym ogniwem, ale jednym z kluczowych graczy. Ja mu życzę jak najlepiej w przeciwieństwie do forumowych znawców. |
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2007
Skąd: Gdańsk
Offline |
#119
|
|
to żaden niemiec tylko austriak
Biało-zielone pozdrowienia |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#120
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|