
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#1
|
4 łokcie w twarz ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#2
|
w mojej opinii najlepszy skrzydłowy ligi.Kadry porównywalne, mecz wyjazdowy 2-2 z Lechią to dobry wynik, a tu marudzenie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#3
|
Bramkarza macie takiego, ktorego 3 lata temu wyjebano na ryj z Gdanska, co zreszta potwierdzil wczoraj. Moze Boguski jest pilkarsko lepszy od Nazzario? Hehe Jedyna przewage u was widze w osobie Stilica. Ale to juz niedlugo wczoraj byly po meczu kolejne rozmowy Semira z Lechia."wasz.Sebwk" - w dipue go mam, top3 najgorszych pilkarsko transferow Lechii, ale medialne i marketingowo strzal w 10. Dudka aut, ale juz sie w Gdansku przyzwyczajamy, ze z wami zawsze nas kreca ![]() ![]()
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#4
|
?Macie kupę hajsu i ogromną szansę zeby zaistnieć na poważnie, tego nikt nie podważa przecież. Tylko, że Polonia Warszawa też miała w pewnym momencie nieograniczony wręcz budżet. Nie zawsze to wychodzi jak trzeba. Z Borysiukiem i najlepszym DP to ciezko odleciałeś, Linetty, Jodłowiec to tak z 2 poziomy wyżej. Jak Lechia nie zagra w pucharach to nie sądze, żeby Stilić do was poszedł, pewnie skończy w Amice. Mówisz Nazario, Friesenbichler, Colak ze dobrzy, może i tak, choć oni są dopiero wypożyczeni i znajac zycie zostana wymienieni. Pewnie dojdzie do was w lecie kolejny tabun nowych piłkarzy, część wypali jak Gerson, większa część pewnie nie. Strasznie sie spinasz, wyluzuj nikt wam nie odbiera potencjału, ale wczorajszy mecz powinniśmy wygrać my, od 75 minuty siedliscie fizycznie, my nie wykorzystalismy swoich szans, skończyło się remisem.
Ostatnio edytowane przez fialo : 16.05.2015 o godz. 22:37.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#5
|
![]() Was kręcą? Masz jakieś szumy w mózgu chyba - kiedy to niby Was z nami kręcili? Dawniej nie trzeba było, bo piłkarsko byliśmy lata świetlne przed całą ligą. Może wczoraj Was ktoś kręcił? |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|