
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich? | |||
| Andrzej Duda |
|
147 | 85,96% |
| Bronisław Komorowski |
|
24 | 14,04% |
| Głosujących: 171. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#11
|
|
Mnie to w ogole zastanawia co ma PiS w ujadaniu na Korwina. Ujadaja dopiero od jakiegos czasu jak tam pare procent zlapal. Skromnie chcialbym zauwazyc, ze poslem byl w I kadencji sejmu.
Dlaczego nie ujadaja na Kaczynskiego i jego klike, ktora siedzi na Wiejskiej od samego poczatku okraglostolowego i przez te 26 lat gowno, doslownie gowno zrobila. Tak zaraz bedzie placz, ze PO, ze media, ze to i sramto tylko po co w takim razie pseudoopozycja sie pytam kiedy i tak jak wczesniej tak i teraz nic nie zrobia gdyz sami celowo pozbawiaja sie szansy na jakakolwiek koalicje z kimkolwiek. Dojda do wladzy i znow gowno zrobia bo wiekszosci nie beda miec i tym sie beda tlumaczyc. Na .... taka pseudopartia jest w ogole? Ale nie najwiekszy problem pisdowcow to Korwin. Smiech na sali. Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 21.04.2015 o godz. 19:37.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|