The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
Wygraną Wisły! 47 28,83%
Wysoką wygraną Wisły! 116 71,17%
Głosujących: 163. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.03.2015, 12:08
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy potrafią podejść do tematu na chłodno, inni nie mając życia siedzą tutaj dniami i nocami .......ąc głupoty. Nikt nie widzi tego, że to zagranie celowe K(L). Że wydymano nas i za bardzo nic nie da się z tym zrobić.

Pojawiają się też płaczki jęczące, że były na sektorze C, ale nie trzymały oprawy/nie śpiewały wulgaryzmów/nie podobała im się oprawa i (o święty boże) nie będą mogli wejść na sektor na następne derby. Po ch się pchaliście na trybunę, na której od zawsze jest odpowiedzialność zbiorowa, ma swój specyficzny klimat i ma tworzyć zgraną jedność? Bo zapłaciliście 10 zł taniej za bilet? Przykra i cholernie dotkliwa kara, ale jest jeden mały "+", że może wypleni się z tego sektora pedałków w rurkach, płaszczykach, zalizanych grzywach, którym się nie chce podnieść rąk i otworzyć ust do śpiewania na każdym meczu, płaczących później, że karze się ich za całość. Swoje 5-letnie dzieci, wytapetowane laski, kolegów z Erasmusa zabierajcie na inne trybuny, każdy znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce na stadionie bez płaczu.
Tak w ramach doprecyzowania - w/w płaczki nie wejdą na następne Derby w ogóle. Tak więc przewielebna komisja dowaliła nam karę 50k (w zawieszeniu, ale że odwieszą to nikt nie ma wątpliwości) a do tego pozbawiła wpływu z biletów, bo te 6k ludzie nie wejdzie na żadną z trybun, gdyż dostaliśmy "karę zakazu udziału w następnym meczu Wisła Kraków – Cracovia w rozgrywkach Ekstraklasy dla osób (uczestników imprezy masowej), które przebywały na sektorach C1 – C5". Tak więc C na Derby będzie otwarte. Ale zupełnie inne :]

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:32.