
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu? | |||
| Tak |
|
398 | 51,42% |
| Nie |
|
376 | 48,58% |
| Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#11
|
|
Po pierwsze - dziękuję panu trenerowi Smudzie za te lata z Wisłą . Zdecydowanie więcej było chwil dobrych.
Po drugie- mogę się zgodzić , że obecnie Smuda doszedł do ściany . Mała jego elastyczność , pewnie związana z wiekiem , stres związany z niepowodzeniami oraz ciągnąca się od wielu miesięcy niestabilność w klubie - to wszystko mogło prowadzić do pewnego rodzaju dezintegracji . Czyli decyzja wydaje się słuszna Po trzecie - jak można było , drodzy kibice , tak chamsko wyzwać trenera w sobotę ?!?! Zachowanie rodem z drugiej strony Błoń ! Po czwarte- czekam kto będzie nastepcą i rozważam : -trener z nazwiskiem typu Urban- dla mnie to będzie sygnał że klub idzie na prostą -trener stary wyjadacz typu Zieliński- klub liczy na cud , że coś tam zaskoczy i jakoś to będzie -trener nasz typu Moskal- alibi dla kibiców , nic się nie zmieni , jazda będzie tylko po piłkarzach -trener nasz typu Kulawik- kompletna porażka , agonia klubu |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|