
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#11
|
|
Generalnie mało się udzielam, ale tym razem zrobię wyjątek. Problem z dopingiem jest już od dłuższego czasu. Wczoraj można było to kolejny raz zauważyć. Rolą gniazdowego jest to, żeby pociągnął za sobą tłum i potrafił wykorzystać potencjał ludzi, którzy są na stadionie/hali. Tak jak ktoś słusznie napisał, aż się prosiło by całą halę rozruszać i zachęcić do śpiewania.
Niestety na Wiśle nastąpiła całkowita wymiana pokolenia. Do którego niektórzy pasują bardziej, a inni niekoniecznie. Dawniej wydaje mi się, że mieliśmy najlepszy doping w Polsce na dwie strony. Teraz tego nie ma. Śpiewanie pół meczu na wiadomo kogo jest całkowicie bezsensu. Szkoda, że to nam najgłośniej wychodzi ... ![]() W Arenie byłem nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz. Zajebista hala i cieszy to, że udało nam się pobić ten rekord ![]()
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 19.12.2014 o godz. 12:19.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|