
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#1
|
|
Co sądzicie o prawdopodobnym wystawieniu Burligi na prawej pomocy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
|
Jeżeli alternatywą ma być Sarki - dobra decyzja.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#3
|
|
Sam jestem ciekaw tego eksperymentu. Teoretycznie powinno się to udać bo Bury ma naturalny ciąg na bramkę. Problem w tym że za plecami będzie miał Dudkę, który za bardzo w ofensywie się nie udziela, a Bury potrzebuje mieć koło siebie gościa z którym wymieni piłeczkę – tak to do tej pory funkcjonowało z prawym pomocnikiem.
Nie wiem czemu Smuda zawsze gra w otwarte karty z rywalami. Wiem, że teoretycznie i tak o wszystkim decyduje boisko i umiejętności, ale odrobina niepewności w szeregach rywala co do naszego ustawienia nie zaszkodziłaby. Co do meczy: wygramy liczę na prawo serii a raczej jego brak w przypadku Piasta. Wygrali z legia i kuchenkami czy to aby nie za dużo szczęścia gdyby i naszą Wisełkę udało im się ograć. Po podniesieniu sprawy z warszawskimi sędziami okazuje się, że jednak są gwizdki spoza stolicy. Gil w tym sezonie sędziował nam jeden mecz wygrany z Lechią 3-1. W sezonie poprzednim 4 mecze- 3 wygrane (3-0 z Piastem, 3-0 z Widzewem, 5-0 z Pogonią) – 1 przegrany (2-0 z Lechem). |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|