The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.10.2014, 06:12
A co tam z nudów się pokuszę o oceny.
skala 1-10

M.Buchalik 4 - przy bramkach bez winy, brakarskimi umiejętnościami raczej się wykazywał, natomiast notę obniża mu fatalne wybicie, po którym szczęśliwie nie straciliśmy bramki. Koncentracja do poprawy!
Burliga 7 - dość pewny w defensywie, regularnie tworzący przewagę w ofensywie. I ta bramka... Byłoby wyżej, ale zwłaszcza w 1 połowie dużo niedokładności.
Guzmics 6 - pechowa ręka, świetny w defensywie, dobrze podłączający się do przodu, przerzut do Stępińskiego, ogólnie dobry mecz Węgra.
Dudka 4 - kilka pomyłek w defensywie, ale tragedii nie było. Choć mogło być i lepiej.
Sadlok 2 - karny z głupoty, ale równie irytujące fatalne straty oraz psute dośrodkowanie. No i wbił się do wolnego z 16 metrów, który okropnie zepsuł.
Uryga 4 - przeciętny występ. Lepiej po przerwie, w pierwszej połowie kompletnie nie radził sobie z gośćmi.
Garguła 2 - Tylko dlatego, że nic oczywistego nie spartolił nie dostał najniższej noty, ale jest kompletnie bez formy.
Boguski 4 - ambicja + nieporadność. Dziś nie dołożył czegoś większego od siebie. Ale na tle Garguły i tak wyglądał jak profesor.
Stępiński 4 - był aktywny, ale jednak ze 2 razy zachować mógł się lepiej + za dużo strat.
Stilic 8 - kilka znakomitych podań do Brożka + asysta do Burligi. Gol to tylko ukoronowanie jego występu. Brawa!
Brożek 5 - szkoda nieskuteczności, ale pozycje najłatwiejsze nie były. Aktywny, utrzymywał piłkę, wypuszczał w bój Guerriera no i to jego największa zasługa przy 1 bramce.
Sarki 5 - wypracował karnego + asysta 2 stopnia, a poza tym raczej niewidoczny. Ale tym razem nie raził głupimi zagraniami, czy łamaniem ustawienia w obronie.
Guerrier 6 - dziś można pochwalić (wreszcie!) Haitańczyka. O ile z Lechem raz huknął i przesądził o zwycięstwie, o tyle z Podbeskidziem regularnie mijał rywali. Mógł lepiej zachować się raz czy drugi w polu karnym, ale i tak jego występ przywraca nadzieję, że coś w tym sezonie poważnego może jeszcze pokazać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:17.