
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
#1
|
|
A co tam z nudów się pokuszę o oceny.
skala 1-10 M.Buchalik 4 - przy bramkach bez winy, brakarskimi umiejętnościami raczej się wykazywał, natomiast notę obniża mu fatalne wybicie, po którym szczęśliwie nie straciliśmy bramki. Koncentracja do poprawy! Burliga 7 - dość pewny w defensywie, regularnie tworzący przewagę w ofensywie. I ta bramka... Byłoby wyżej, ale zwłaszcza w 1 połowie dużo niedokładności. Guzmics 6 - pechowa ręka, świetny w defensywie, dobrze podłączający się do przodu, przerzut do Stępińskiego, ogólnie dobry mecz Węgra. Dudka 4 - kilka pomyłek w defensywie, ale tragedii nie było. Choć mogło być i lepiej. Sadlok 2 - karny z głupoty, ale równie irytujące fatalne straty oraz psute dośrodkowanie. No i wbił się do wolnego z 16 metrów, który okropnie zepsuł. Uryga 4 - przeciętny występ. Lepiej po przerwie, w pierwszej połowie kompletnie nie radził sobie z gośćmi. Garguła 2 - Tylko dlatego, że nic oczywistego nie spartolił nie dostał najniższej noty, ale jest kompletnie bez formy. Boguski 4 - ambicja + nieporadność. Dziś nie dołożył czegoś większego od siebie. Ale na tle Garguły i tak wyglądał jak profesor. Stępiński 4 - był aktywny, ale jednak ze 2 razy zachować mógł się lepiej + za dużo strat. Stilic 8 - kilka znakomitych podań do Brożka + asysta do Burligi. Gol to tylko ukoronowanie jego występu. Brawa! Brożek 5 - szkoda nieskuteczności, ale pozycje najłatwiejsze nie były. Aktywny, utrzymywał piłkę, wypuszczał w bój Guerriera no i to jego największa zasługa przy 1 bramce. Sarki 5 - wypracował karnego + asysta 2 stopnia, a poza tym raczej niewidoczny. Ale tym razem nie raził głupimi zagraniami, czy łamaniem ustawienia w obronie. Guerrier 6 - dziś można pochwalić (wreszcie!) Haitańczyka. O ile z Lechem raz huknął i przesądził o zwycięstwie, o tyle z Podbeskidziem regularnie mijał rywali. Mógł lepiej zachować się raz czy drugi w polu karnym, ale i tak jego występ przywraca nadzieję, że coś w tym sezonie poważnego może jeszcze pokazać. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|