The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.10.2014, 18:20
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
blablablabla
Wytłumaczę łopatą, bo chyba tylko tak dotrze.

Wisła jest wyżej w tabeli niż przepowiadano przed sezonem = FAKT
Ma tylko 2 punkty straty do lidera (przez ostatnie 2 wtopy) = FAKT
Wisła strzela dużo bramek i tworzy bardzo duży sytuacji = FAKT
Trener Ruchu w przypadku zatrudnienia w Wiśle mógłby nie osiągać tak dobrych wyników jak w Ruchu, tudzież jak obecnie Smuda = FAKT
Trener Bełchatowa w przypadku zatrudnienia w Wiśle mógłby nie osiągać tak dobrych wyników jak w Ruchu, tudzież jak obecnie Smuda = FAKT
Nie ma fachowca w naszym zasięgu finansowym, który gwarantowałby w 100% i z pełnym przekonaniem osiąganie takich samych lub lepszych wyników jak Smuda = FAKT
Nie ma fachowca w naszym zasięgu finansowym, który gwarantowałby w 100% i z pełnym przekonaniem sprawienie aby Wisła grała ładniej dla oka = FAKT

Wniosek :
Trenera się zmienia jak nie spełnia oczekiwań. Zmienia się go, gdy klub zdobywa mniej punktów niż postawiono za cel przed sezonem. Gra brzydko i nieatrakcyjnie. Trener jest skonfliktowany z piłkarzami itp.
Nasz trener zdobywa w tym momencie więcej punktów niż przewidziano. Nasza drużyna gra ładniej niż przewidziano. Smuda ma poparcie szatni.

Teraz geniuszu, odpowiedz mi na pytanie. Jaki ma sens zmienianie trenera, który ma dobre wyniki, jego drużyna gra ładnie i dogaduje się dobrze z piłkarzami? Przecież każda zmiana na funkcji trenera jest obarczona DUŻYM ryzykiem niewypału. Bo nawet trener ze świetnym warsztatem może nie dogadać się z piłkarzami. Bo trener, który osiąga świetne wyniki w klubie A preferuje styl gry, który nie pasuje do piłkarzy klubu B. Bo trener nie ma posłuchu u piłkarzy. Bo tak naprawdę warsztat to ma gówniany, a w klubie A akurat trafił mu się zlepek piłkarzy typu samograj, którzy osiągają świetne wyniki na zasadzie sezonu Konia lub dlatego, że np. dyrektor sportowy ściągnął świetnie pasujących do siebie grajków? Można tak zmieniać konfiguracje dowolnie.

Ryzyko zmiany trenera jest zawsze DUŻE.
I powinno się to robić tylko w przypadku, gdy drużyna nie spełnia oczekiwań i nie widać żadnych szans na zrealizowanie przedsezonowych zamierzeń.
Także stul się już z tym płaczem o Smudę, bo przesadzasz śmierdząco i tyle.
Piszesz jak laik, który nie zna futbolu i nie wie, że w przypadku wywalenia Smudy są nikłe szanse, że jego następca zrobi lepszy wynik, a bardzo duże, że coś w tej dobrze funkcjonującej maszynie spartoli?

Litości chłopie. Naprawdę.

Acha, zanim zaczniesz pisać o fanclubie Smudy.
Przed przyjściem Franza byłem umiarkowanie sceptyczny w stosunku do jego zatrudnienia.
Myślałem, że jest już po drugiej stronie rzeki i się nie do końca nadaje - chociaż mimo wszystko zdawałem sobie sprawę, że prawdopodobnie na lepszego trenera nas nie stać.
Jak przychodził wydawało mi się, że nie ma większych szans na poprawę naszych wyników. Myliłem się. I jeśli drużyna wróci do gry z wcześniejszych spotkań (przed Legią) nie wyobrażam sobie zwolnienia Smudy. Jeśli zaś drużyna będzie grać w najbliższych 10 z 15 meczy tak jak z pejsami to jak najbardziej temat będzie można traktować poważnie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.10.2014 o godz. 18:32.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.10.2014, 20:06
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest wyżej w tabeli niż przepowiadano przed sezonem = FAKT
Przepowiadano, ale kto ? Znam bajeczki z poprzedniego sezoznu, mieliśmy spaść wg. tych "fachowców", z takim skłądem jaki miał Smuda to byłby ewenement.

Cytat:
Trener Ruchu w przypadku zatrudnienia w Wiśle mógłby nie osiągać tak dobrych wyników jak w Ruchu, tudzież jak obecnie Smuda = FAKT
Trener Bełchatowa w przypadku zatrudnienia w Wiśle mógłby nie osiągać tak dobrych wyników jak w Ruchu, tudzież jak obecnie Smuda = FAKT
zabawne stwierdzenia, Mógłby nie osiągnąć = Fakt, a może mógłby osiagnąć albo jeszcze lepiej = Fakt.
Może zostań wróżką, będziesz lepszy od tej pracującej w Sukiennicach.

Kolejne zabawne stwierdzenai "jego drużyna gra ładnie"

Cytat:
Jak przychodził wydawało mi się, że nie ma większych szans na poprawę naszych wyników.
Zapewne myślałeś, ze będzie dalej dysponował tym samym skłądem co Kulawik, a tu skłąd jest systematycznie wzmacniany, więc lepsze wyniki są pochodną dopływu lepszych graczy, a przede wszystkim Pawłą Brożka, który od ponownego przyjścia nastrzelał troche goli.
Czyli przekładając na język motoryzacji Kulawik jeżdżił starym trupem a Smudzie wyremontowano samochód, dano nowy silnik i wielkie zdziwenie , ze lepiej jeździ.

A takie teksty:
Cytat:
Także stul się już z tym płaczem o Smudę, bo przesadzasz śmierdząco i tyle.
to możesz pierdzieć takim jak ty "fachurom". jak nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie to nie smodź.

I znowu wróżby:

Cytat:
Piszesz jak laik, który nie zna futbolu i nie wie, że w przypadku wywalenia Smudy są nikłe szanse, że jego następca zrobi lepszy wynik, a bardzo duże, że coś w tej dobrze funkcjonującej maszynie spartoli?
To też widziałeś w szklannej kuli ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.