
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ: | |||
| ZWYCIĘSTWEM WISŁY! |
|
128 | 73,99% |
| PORAŻKĄ PASIASTYCH |
|
45 | 26,01% |
| Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw
Offline |
#121
|
|
Cala druzyna dala dupy. Nie gralismy NIC. zydy tez nie. Do momentu tego roznego. I to boli najbardziej. Nie widzialem zadnego zmyslu taktycznego, zadnego pomyslu na gre. Suma szczescia wynosi zero? Doliczony czas gry, Boukhari, teraz Covilo? Nic konstruktywnego nie napisze juz dzisiaj. Zjawmy sie na R22 na meczu z Jagiellonia.
![]()
Anty PO-PiS!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#122
|
|
Za wislakrakow.com, która chyba jak większość na tym forum była chyba zbyt pewna siebie...
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#123
|
|
brawo Franiu, oddaliśmy bez walki puchar polski, tak się kończy minimalizm.... wstyd panowie piłkarzyki, zero agresji, zero walki, zero szybkości, powinni gryź murawę, wywalczyć zwycięstwo...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#124
|
|
Jak czytam niektórych histeryków tutaj to nie wiem czy nie skończy się nowym bojkotem.
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#125
|
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)
Offline |
#126
|
|
niestety pokazalismy frajerstwo do kwadratu......1- fatalne ustawienie zespołu na 3 obrońców obrzezańców...gdzie nawet Piast strzela 4 bramki...a my ustawiamy 2 def grając taktykę obronną....gdzie prosiło sie zagrac ofensywnie tak jak od początku sezonu...2- brak zaangażowania naszych grajków.....nie było piany w ustach.....gdzie w takim meczu powinna byc od 1 min. 3- jestem zajebiście zawiedziony tym meczem....ciężko będzie usnąc.....
![]()
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#127
|
|
akurat Gumiś chyba najbardziej przeżywał ten mecz. Podobało mi się jak było jego reakcję po niecelnym strzale Stępińskiego, aż podskoczył do góry. Reszta to dramat...o taktyce nie ma co wspominać bo jej nie było
![]()
TYLKO WISŁA!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#128
|
|
Może nie super, ale bardzo dobrze zagrał Głowa (który nota bene wyczyścił 1-0 w 80+ minucie), dobrze Sadlok i mimo wszystko Guzmics (któremu niestety wyraźnie brak szybkości).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 28.09.2014 o godz. 21:08.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#129
|
|
Boli. telefon wyłączony a pewnie jutro z 20 sms-ów z szyderą będzie .
Jak dla mnie mecz przegrał swoją taktyką Smuda. Ja akurat lubię gościa i nie wywalałbym go z Wisły, ale dał dupę. Naszą siłą była atak i gra kombinacyjna dwaj defensywni spowodowali że prawie przez cały mecz mieliśmy zabezpieczone tyły ale z przodu mizera. Przyszła 93 min i dramat. Gdyby był do tej 93 minuty 0:2 to by fuksem mogli strzelić i dalej były by przody ![]()
|
|
|
|
Member
Od: 06.2013
Offline |
#130
|
|
Grali jak grali, ale pech w ..uj. Szkoda
|
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#131
|
|
Wg mnie na takie MECZe ma wpływ sytuacja w klubie, na pewno zawodnicy mają teges z wypłatami i wygląda to jak wygląda, podobnie było w rundzie play off zeszłego sezonu seria w.......i i nagle super mecz z Pogonią.. ..
A nuż by oglądneli swoja grę np z Lechem czy z Pogonią, nie wierze. Z niewolnika nie ma pracownika. Na tą chwilę 1 skład przechodząc obok meczu dostaje w ost min bramę, a waleczni juniorzy dostawali by wtedy piątą albo i więcej, wiadome kto odpowiada za ten stan rzeczy, kiedy powrócą te czasy ................ |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Królewski Kraków
Offline |
#132
|
|
Najpierw Smuda narzekał ze brak mu drugiego napastnika przyszedł Stępiński a my nadal gramy bezbarwnym w ostatnich trzech meczach Brożkiem i nijakim Boguskim. Zamiast zagrać dwoma napastnikami z tragicznie słabą sracovią my gramy jak na Euro z Czechami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#133
|
|
Minęło od zakończenia meczu dobre 2h a nadal człowiek nie może pojąć jak można było dać się wykiwać parchatym. Druzgocace jest to, że nie widziałem w zespole na boisku pełnej świadomości że to derby...Kur... to były derby.
Najbardziej szkoda w tej sytuacji Węgra, ktorego czesc osob widzi glownym winowajca tego co sie stalo. Szkoda ze taki zaliczyl poczatek ale bedziemy mieli z niego pozytek. Cięzki poniedziałek w warszawskim otoczeniu się zapowiada... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#134
|
|
Nie wiem, gdzie w moim poście widzisz histerię. To realna ocena sytuacji. Po takich dwóch "meczach" każdy kto choćby przez chwilę się zastanawiał co robić w piątkowy jesienny wieczór, mając do wyboru Taniec z Gwiazdami lub przyjście na R22 wybierze Taniec z Gwiazdami. Przynajmniej się w....iał nie będzie. A najgorsza radość tych kurew.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#135
|
|
Chyba żadnemu trenerowi Wisły nie udało się prze.......ić koncertowo trzech prestiżowych meczów w tydzień. Brawo Franiu. Tak trzymaj.
Nie ma co pieprzyć o braku zaangażowania. Takie pierdy pojawiają się zawsze na forum po przegranym meczu. Nasze patałachy nawet jeździły na dupach, ale w ogóle nie pokazali że potrafią choć trochę grać w piłkę. Przez cały mecz nie stworzyli żadnej sytuacji do strzelenia gola. Jeszcze gorzej niż z Legią. A na Kałuży zawsze gra nam się ciężko. Niezależnie od tego jak żenująca jest Craxa (a jest), a jak mocna Wisła (a nie jest), zawsze męczymy się tam niemiłosiernie. Od ich powrotu do Ekstraklasy chyba tylko raz, za Skorży, potrafiliśmy tam strzelić dwie bramki, a wygrać więcej niż jedną bramką jeszcze się nie udało. Nie ma się więc co specjalnie dziwić że wyszło jak wyszło. A Smuda niech w meczu z Jagiellonią zamiast siedzieć na ławce (co i tak nic nie daje bo żadnych sensownych decyzji nie podejmie), niech obejdzie cały stadion i osobiście przeprosi za derby każdego kibica, który się pojawi na trybunach. Dużo roboty pewnie nie będzie, bo po ostatnim mega żenującym tygodniu tłumów nie będzie z pewnością. ![]()
:/
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#136
|
Jeśli ktoś tu pisze to rozumiem że jest kibicem a jeśli ktoś po takiej wpadce nie jest w stanie przyjść na R22 to może niech faktycznie nie przychodzi ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#137
|
![]() ![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#138
|
|
Przegrana frajerska. Przegrana z przeciwnikiem, którego wszyscy nienawidzimy. Franek Smuda proponuje na konferencji prasowej, żebyśmy to "przeżyli". Mam w dup..ie przechodzenie do porządku dziennego nad taką porażką. Z Zawiszą nasi srzelili gola i zaczęła się granie "chodzonego". Z legią byli gorsi fizycznie, taktycznie, mentalnie i piłkarsko przez całą drugą połowę. Dzisiaj parchy pokazały Smudzie jak można niwelować różnicę sportową samemu mając gorszy zespół. Jeśli Franek uważa, że wjego wieku nie należy się uczyć, to należy go wyprowadzić z błędu.
Dzisiaj piłkarzom przeszkadzała w grze piłka. Wisła nie umiała przyspieszyć gry, wygrac pojedynek 1 na 1, zagrac z pierwszej piłki. Wisła nie miała prawa przegrać tego pojedynku, choć nie było okazji żeby ten mecz wygrać. Zdjąłbym "niezatapialnych: Brożka i Stilicia. Nota bene jak zobaczyłem Brozia w 80 minucie i usłyszałem komentarz, że Brożek jest już bardzo zmęczony to zastanawiam się co ich tak ....a męczy. Lenistwo? JEDEN mecz w tygodniu? Smuda przejebał w tym tygodniu wszystko co miał do przejebania w tej rundzie. legia, PP, parchy. Teraz z czystym sumieniem można nabijać punkty na piastach i koronach. Dobrze zagrał Buchalik, Głowa i ten Węgier pomimo mini-kiska w ostatnich sekundach. Przypominam, że róg to jeszcze nie gol. Trzeba jednak powalczyć żeby frajersko nie stracić gola w ostatniej akcji z nabardziej znienawidzonym rywaielm, ktoy w całym meczu zrobił 0,5 akcji. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#139
|
|
W sprawie wypłat piłkarzy, to czytałem przed meczem z Legią, że Czerwiński wypłacił zaległości piłkarzom, być może z biletów na Legię. Pewnie zrobił to aby piłkarze się postarali w nadchodzących najważniejszych meczach rundy. A tu reakcja kompletnie odwrotna ze strony piłkarzy, na gest następcy Bednarza. Co za ironia losu i co za piłkarzy ma obecna Wisła. Widać tęsknią za Bednarzem i brakiem jakichkolwiek celów swojej gry. Bez kibiców grało im się lepiej. Zero presji. Aż tu nagle pełny stadion i kibice pokryli ich zaległe wypłaty. Pojawiły się oczekiwania, nie tylko derbowe. No i panowie boisk, pokazali kibicom fucka, w najważniejszych dla nich meczach. Żałosne zachowanie. Stracili w moich oczach wszystko. Niech nie płaczą za Bednarzem i niech nie bojkotują nowego prezesa Wisły oraz pełnego stadionu Wisły. Szkoda, że ich nie może spotkać taka sama reakcja klubu, jak Bednarza. Przepraszam tylko Arka Głowackiego, który jako jedyny zasługuje na mój szacunek. Reszta nie zasługuje na grę w klubie walczącym o jakiekolwiek cele, w tym zwłaszcza o miejski prymat derbowy. Zwyczajnie się nie nadają pod względem piłkarskim we wszelkich tego aspektach. Jedni fizycznie, inni mentalnie a większość pod względem podstawowych umiejętności piłkarskich. Czarę goryczy przelał dzisiejszy mecz, gdzie jak w większości meczów derbowych na świecie - umiejętności trzeba wesprzeć chęcią i determinacją, tak jak uczyniły to Pasy, bo przecież Pasy nie wygrały dzięki większym umiejętnościom piłkarskim. .
Ostatnio edytowane przez kot : 28.09.2014 o godz. 22:55.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#140
|
Dwa mecze przefrajerzył złotousty Macius 47. (13.05.2008, godz. 17:00) Legia Warszawa (w, PP) 0-0 48. (20.07.2008, godz. 20:15) Legia Warszawa (d, SP) 1-2 Ale czy remis jest porażka raczej tak z Legią tak idźmy dalej: 85. (05.04.2009, godz. 17:00) Lech Poznań (w, liga) 1-1 86. (08.04.2009, godz. 17:30) Lech Poznań (w, PP) 1-2 112. (06.11.2009, godz. 20:00) Legia Warszawa (d, liga) 0-1 113. (22.11.2009, godz. 17:00) Cracovia Kraków (d, liga) 0-1 wystarczy może.... ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#141
|
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 28.09.2014 o godz. 21:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#142
|
|
Nosz k***wa ale mnie nosi
obrzezncy nie robia w meczu akcjii,11 niepelnosprawnych by ich pokonało,ale nie My my jestesmy zmeczeni,wybijamy pod nogi przeciwnika,albo wogole niewidoczni Magiczny Semir to gra jak mu sie chce,jak widac dzis byl ten mecz w ktorym mu sie nie chcialo.Zapamiętam reszta tez nie lepsza Glowa,i Guzmics ktory widac ze wie jak grac w pilke.Reszta dzis nie grala derbow,nie widzialem tego po nich. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#143
|
|
"Nie ma co pieprzyć o braku zaangażowania."
Zaangażowanie kołka w płocie dało się istotnie zauważyć w przypadku naszych dziadów (tak,tak przecież nie panów..). Nic dziwnego, że wypady Sadloka czy Guzmicsa na połówkę rywala wyglądały przy tym na szarże. Drużyna z drugiej strony Błoń...ani pół piłkarza w szeregach, no może ćwiartka, a zrozumienie ważnego meczu było? Było. Zobaczcie ile to daje. ![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#144
|
|
Sezon przegrany.
JŻS. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#145
|
|
Kolejny już mecz, po Legii i Lechu, gdzie nasi mają chyba obsrane gacie. Tak to wygląda na boisku, gdzie jest masa niedokładnych podań, a jakoś z przykładową Pogonią wygląda to po prostu świetnie. Szkoda, że Smuda zaserwował nam Dudkę i Urygę w środku pola. Zero gry na jeden-dwa kontakty, zero wychodzenia na pozycję. Zbliżenia na bezradnych i rozkładających ręce Stilicia i Sadloka były przygnębiające. Mimo, że Guzmics zagrał dosyć dobry mecz, to uważam, że powinniśmy wrócić do ustawienia z Dudką na środkowym obrońcy. Wtedy mamy dodatkowo kolejnego gracza, który umie rozpocząć akcję dokładnym podaniem po ziemi. Błąd Smudy w tych derbach i to nie ulega wątpliwości. Czy do zwolnienia? Absolutnie, bo nie wyobrażam sobie na tę chwilę kogoś innego. Dobrze, że przerwa na reprezentacje niedługo, muszą chłopaki w szatni dojść do ładu ze sobą i przegadać te 3 ostatnie mecze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#146
|
|
Runda przegrana. Liczę, że na R22 zmieciemy ich z powierzchni trawy i upokorzymy. Póki co złość na frajerstwo bo parchy grają słabo tylko gonią. Zagraliśmy może 1-2 akcje taką jak zaplanowaliśmy taktycznie przed meczem. A 99% meczu graliśmy tak jak nam parchy zagrały czyli rwano-szarpana kopanina na 0-0. Przysłowie mówi, że jak nie umiesz meczu wygrac to go zremisuj. My daliśmy pół roku wożenia się po mieście zakompleksionym szczurom i to za darmo. Piłkarze muszą odpracować trzy ostatnie mecze. Tak łatwo nie przejdę nad tym do porządku dziennego.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#147
|
Wytłumaczę łopatologicznie. Wisła jest lepsza w grę w piłkę od Cracovii. Cracovia chce meczu walki, bo w takim meczu nie widać aż takich różnic w umiejętności i liczy się sama agresja i serducho. My powinniśmy chcieć grać piłką i posiadać inicjatywę tak, żeby ich agresja przeradzała się w bezmyślne faule. Zamiast tego wychodzimy ....a z dwoma kołkami w środku pola, którzy robią dokładnie to czego oczekuje żydownia. Wciągają nas w mecz walki. Jak byśmy zagrali ofensywnie w piłkę to pewnie byśmy to wygrali. A, że zagraliśmy bojaźliwie, defensywnie, z dwoma walczakami co piłki nie potrafią rozegrać w kluczowym miejscu (środku) a Stilicia nam odcieli od podań to wyglądało to tak jak wyglądało. My się nie mamy co w sztuki walki bawić, my mamy lepiej grać w piłkę. W sztuki walki to my możemy się bawić z drużyną lepszą od nas - starać się wygryźć ten punkt, a nie z koleżanką. To jest jakiś tragiczny błąd rozumowania. Nasi mają lepszą kadrę to niech wykorzystają swoje atuty, a nie mierzą się z cracksą na jej własnym warunkach. Bo w warunkach zapaśniczych dla idiotów pejsy grają na swoim zwyczajnym poziomie, a na nim mają cenną przewagę - życiowe doświadczenie. Tyle z mojej strony. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#148
|
|
Prze....ić 3 najważniejsze mecze rundy w tydzień i tym samym cały sezon - trzeba mieć talent. Niech sobie wsadzą kolejne wyniki w dupę. Żadne 10 zwycięstw z rzędu nie odbuduje tego, co zostało roz.......one w ostatnich dniach. Spieprzona taktyka, jak można wyjść z dwójką defensywnych pomocników na trzech obrońców? I to z drużyną, która traci średnio prawie 2 gole na mecz. 90 minut stojanowa, żydom jakoś bardziej zależało.
Zejdźcie z Guzmicsa. Obok Głowy najlepszy zawodnik w naszej drużynie, rzut rożny to jeszcze nie bramka. Proponuję zobaczyć, co przy tej feralnej bramce od.......ił nasz czarny skarb z Haiti. Profeska. Cytat:
PS: Długo jeszcze będziecie tutaj tolerować oszołomów z krakowskiej?
Ostatnio edytowane przez piter116 : 29.09.2014 o godz. 00:10.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#149
|
|
Przygotowanie fizyczne, Drużyna jest w dołku.
Świadczy o tym fakt, że najlepiej prezentował się nowy zawodnik Guzmics. Po dobrym początku teraz jest dołek, zobaczymy czy przejściowy i na drugą część rundy pójdzie do góry czy już niestety będzie równia pochyła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#150
|
|
Dla mnie niestety ale nie mamy trenera.
7 tydzien temu wygrala dobrym ustaiwniem i neutralizajcja naszych atutow. Dzisiaj przegralismy bo sami z druzyna ktora nie potrafi grac usunelismy ze skladu ofensywnego Gargule a zrobilismy defensywna dwojke. Smuda nie ogarnia zawilosvi takrtycznych i niestety dostajemy po lbie. Zarlo zarlo no i padlo. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|