The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 28.09.2014, 12:25
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
aNouc

Praktyka pokazuje, że często piłkarze pasiastych potrafili walecznością nadrobić różnice poziomów między zespołami. Mało było derbów olanych przez naszych piłkarzy? Sosnowiec 2009, kompromitacja 3 lata temu na wyjeździe. Wtedy parchy spadły z ligi z bilansem 4 zwycięstw w 30 meczach. Ale na te 4 mecze jeden wygrali z nami. I też mieliśmy 3 razy lepszych piłkarzy, którzy 2 miesiące wcześniej otarli się o LM, ale wyszli na ten z determinacją mecz jakby to było spotkanie sparingowe. Bez gryzienia trawy nie wygrywa się takich spotkań, bez względu na poziom drużyny. Rzadko w derbach decydowały umiejętności, bo te zawsze były po naszej stronie. A mimo tego nie raz traciliśmy punkty w tych meczach. I tego boje się dzisiaj, bo większość naszych pomocników w obliczu takiej gry chowa się za plecami przeciwnika, nie pokazuje się do gry i odstawia nogę. Rok temu też niektórzy spodziewali się łatwego zwycięstwa, a był cudem dowieziony remis. Bo nasi piłkarze olali drugą połowę, albo nie udźwignęli presji. W takich meczach najbardziej brakuje mi Sobola...
myślę, że Burliga, Głowacki, Dudka, Uryga, Brożek, a nawet Stilić dobrze kumają o co chodzi w temacie i o motywację raczej możemy być spokojni

:// Boguski może też kuma ale to pół piłkarza...
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.09.2014, 16:07
Jak dla mnie to może grać nawet Kominek ii inne wynalazki byleby tylko wygrali
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.09.2014, 18:51
Ale siara...
Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 28.09.2014, 18:56
Dno. Za to, co dzisiaj "pokazali", powinni zapie**alać na piechotę do Myślenic.
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 28.09.2014, 19:00
Skończcie pierd.lić.. Guzmics był najlepszym zawodnikiem Wisły dziś, bez wątpienia. To, że akurat jego jedyny kiks został wykorzystany, miał niefarta. Dziwne, że nikt nie przyczepi się do Brożka? Gdzie on jest drugi mecz z kolei? Ile razy dotknął piłkę? Ile razy coś z nią zrobił pożytecznego? Stępiński wszedł na 15 minut i potrafił sobie wypracować jedną sytuację. Poza tym Jankowski to jest porażka, Boguski przy nim to profesor..
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 28.09.2014, 19:06
przemonik napisał(a):Wyświetl post
Skończcie pierd.lić.. Guzmics był najlepszym zawodnikiem Wisły dziś, bez wątpienia. To, że akurat jego jedyny kiks został wykorzystany, miał niefarta. Dziwne, że nikt nie przyczepi się do Brożka? Gdzie on jest drugi mecz z kolei? Ile razy dotknął piłkę? Ile razy coś z nią zrobił pożytecznego? Stępiński wszedł na 15 minut i potrafił sobie wypracować jedną sytuację. Poza tym Jankowski to jest porażka, Boguski przy nim to profesor..
ale to on ku...a zawalił gola nawet piłki nie umiał kopnąć prosto!! wstyd i frajerstwo Brożek nie widoczny.Gdzie ten pressing gdzie gra z pierwszej klepki ? parchy jesteście frajerami 90% ciśniecie Wiśle i co ku...a dumni z tego jesteście ? 0 i tyle totalne....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 28.09.2014, 19:04
Banda pedałów. Tyle w temacie.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:43.