brylant17 napisał(a):

Chyba dla ciebie kolego trochę lodu dla ochłody jak można porównać Legię do parchów Zobacz co gra Legia a co parchy grają
|
W zeszłym sezonie też miało być łatwo i przyjemnie a ledwo remis dowieźliśmy do końca na Kałuży... a lodu mi akurat nie brakuje, wszak ostrożnie i chłodno podchodzę do wyniku. Lody brakuje Tobie bo zbyt naiwnie myślisz że będziemy klepać piłęczkę a oni będą stać jak kołki. Myślę że każdy wie że trzeba na nas siąść pressingiem jak Zawisza czy Legia. Wtedy nasi wirtuozi się gubią. Oczywiście jest różnica miedzy parchami a krawaciarzami ale gramy mimo wszystko na wyjeździe gdzie ostatnio nie wygrywamy za często.
Wiadomo że pięknie by było wygrać tak z 3-0 albo wyżej
