
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#11
|
|
olac ten Pucharek i skupic sie na grze o vice mistrzostwo, z Amika zagrac z mlodym Zajacem i Stepinskim , bez Stilica- za to z Gargula jako ofensywnym, z czarnymi na skrzydlach - i z P.Lechem na DP, posadzic WKONCU Jankowskiego na lawie, w obronie dac odpoczac Arkowi bo jest jak wiadomo szklany i nie ma co ryzykowac przed NAJWAZNIEJSZYM MECZEM RUNDY ( choc nie dla wiekszosci ), moze zobaczyc jak Sadlok sobie radzi na srodku obrony ...ogolnie proponuje duza rotacje i inne warianty- wynik w Pucharze ktory jest i tak zarezerwowany pewnie dla uczciwej 7egii jest nieistotny, po przerwie dac sie pokazac mlodemu Cleberowi ....po prostu potraktowac mecz z tworem z Poznania/Wronek bardzo experymentalnie
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|