The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.08.2014, 22:18. 6 KOLEJKA: Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 22 sierpnia 22 sierpnia, 20:30
VS.




Czas na szóstą kolejkę TM Ekstraklasy. Tym razem podopieczni Franciszka Smudy udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Szczecina, gdzie zmierzą się z tamtejszą Pogonią. Mecz zaplanowano na piątkowy wieczór na godzinę 20:30, więc czasu na regenerację po niedzielnym spotkaniu z Lechią Gdańsk jest bardzo mało. Transmisję z piątkowego pojedynku przeprowadzi stacja Canal + Sport HD.

Historia spotkań pomiędzy Pogonią Szczecin a Wisłą Kraków:


Sezon 2006/07

14 kwietnia 2007, 18:00 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 1:1, Piotr Celeban 49 - Hristu Chiacu 89

Sezon 2007/08

Brak spotkań.

Sezon 2008/09

Brak spotkań.

Sezon 2009/10

Brak spotkań.

Sezon 2010/11

Brak spotkań

Sezon 2011/12

Brak spotkań

Sezon 2012/13

14 września 2012, 20:45 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 2:0, Andradina 41 (k), Robert Kolendowicz 59

Sezon 2013/14:

31 sierpnia 2014, Pogoń Szczecin – Wisła Kraków 0:0



Z obozu rywala:




Pogoń Szczecin po pięciu rozegranych kolejkach ma na swoim koncie dokładnie tyle samo punktów co Biała Gwiazda – 9. Podopieczni Dariusza Wdowczyka w tym sezonie jeszcze nie zaznali goryczy porażki. Jakie ambicje ma drużyna Portowców? Na pewno góra część tabeli czyli zajęcie miejsca gwarantującego bezpieczne utrzymanie. Czy na coś więcej stać piłkarzy Pogoni? Walkę o europejskie puchary trzeba chyba odłożyć na kolejne sezony. Pogoń to zespół, który stać na sprawienie kilku niespodzianek ale na dłuższą metę nie jest to zespół, który wymieniać należy w walce o puchary.

Do tego wspomnieć należy o osłabieniu kadry Portowców, z drużyną pożegnał się Takafumi Akahosi, który przeniósł się do Rosji. Doszła również sprawa z Marcinem Robakiem, który był już wytransferowany do Chin po czym.. transfer anulowano i Robak znowu strzela bramki dla Pogoni.

Siłą Portowców niewątpliwie jest zgranie, w klubie doszło co prawda do kilku roszad personalnych, ale kręgosłup drużyny pozostał bez zmian i wokół tych samych piłkarzy tworzona jest drużyna na nowy sezon. Można powiedzieć, że to taka mieszanka doświadczenia z młodością, która póki co daje efekty w postaci wysokiego miejsca w tabeli, ale pamiętajmy że to dopiero początek sezonu.

Piłkarze Pogoni pod lupą TWSD.


W tym akapicie przyjrzymy się dokładniej kilku zawodnikom, którzy stanowią o sile szczecińskiej jedenastki. Na pierwszy ogień idzie bramkarz: Radosław Janukiewcz, w tym sezonie Radek nie ma zbytniej konkurencji w walce o pierwszy skład, więc jego pozycja nie jest zagrożona. Linią obrony dowodzi doświadczony Hernani oraz Wojciech Golla. Druga linia skupiona jest wokół Rafała Murawskiego, który rządzi i dzieli a atak tworzą – król strzelców poprzedniego sezonu Marcin Robak oraz Łukasz Zwoliński, który wrócił z wypożyczenia do Górnika Łęczna. Wielu z was szuka zapewne w tej grupie Patryka Małeckiego, ale póki co były zawodnik Wisły nie przebił się na dłużej do wyjściowego składu i często zaczyna mecze na ławce rezerwowych.



Morale w górę, kolejne zwycięstwo!



Morale piłkarzy Wisły Kraków ostatnimi czasy poszło znacząco górę, co prawda nie udało się wygrać z Ruchem Chorzów ale już w ostatnią niedzielę piłkarze Wisły pokazali nie lada charakter wychodzą z dużych opresji. Do przerwy przegrywali oni bowiem z Lechią Gdańsk 1:0, ale po przerwie na murawie istnieli już tylko gospodarze, którzy zaaplikowali gdańszczanom aż trzy bramki i zgarnęli komplet punktów. Podbudowani tym zwycięstwem podopieczni Franciszka Smudy udadzą się na piątkowy pojedynek do Szczecina. Co ważne, Wiślacy do meczu nie przystąpią z marszu, ponieważ w drogę do Szczecina wyruszą już w środę rano, najpierw zameldują się w Grodzisku Wielkopolskim aby potem udać się do miejsca docelowego. W ośrodku w Grodzisku przeprowadzone zostaną dwa treningi.
Przed wyjazdem ma zostać podjęta decyzja czy z drużyną pojedzie narzekający ostatnio na uraz Haitańczyk – Donald Guerrier.


Głowacki musi uważać!



W piątkowy wieczór szczególnie uważać musi Arkadiusz Głowacki, który w tym sezonie kolekcjonuje żółte kartoniki na potęgę. Środkowy obrońca Białej Gwiazdy ma ich już trzy na koncie, co oznacza, że kolejne napomnienie skutkować będzie karą zawieszenia na jeden mecz. Miejmy nadzieję, że szybko nie dojdzie do takiej sytuacji, bo nasza ławka rezerwowych jest bardzo krótka i próżno na niej szukać środkowych obrońców z prawdziwego zdarzenia.



Podtrzymać dobrą passę.



Jak większość, tak samo i ja mam nadzieję, że podtrzymana zostanie nasza passa punktowania w meczach wyjazdowych, jak każdy wie w zeszłym sezonie mecze te nie były naszą mocną stroną. Wraz z nowym sezonem powróciła nadzieja, że ten okres będzie dla nas lepszy. Jak na razie jest dobrze z dwóch wyjazdów na 6 możliwych punktów przywieźliśmy 4, więc narzekać nie można.

Terminarz VI kolejki TM Ekstraklasy:

22 sierpnia (piątek)

18:00 Zawisza Bydgoszcz – Lechia Gdańsk (Canal + Family HD, NSport)
20:30 Pogoń Szczecin – Wisła Kraków (Canal + Sport HD)

23 sierpnia (sobota)

15:30 Cracovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała (NSport)
18:00 Górnik Zabrze – Górnik Łęczna (Canal + Sport HD)
20:30 Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław (Canal + Sport HD)

24 sierpnia (niedziela)

15:30 Legia Warszawa – Korona Kielce (Canal+ Sport HD)
18:00 Ruch Chorzów – Lech Poznań (Canal + Sport HD)

25 sierpnia (poniedziałek)

18:00 GKS Bełchatów – Piast Gliwice (Canal+ Family HD)

Zapraszam do dyskusji.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.08.2014, 22:35
Cóż liczę minimum na 1 pkt, co do Głowy to najlepiej żeby dostał żółtko w meczu z Bełchatowem, gdyby dostał na Pogoni to boję się pomyśleć co by robili bracia Mak z Czekajem i jego michałkami. Moim skromnym zdaniem w Szczecinie wystarczy zdobyć chociaż punkt, a z Bełchatowem i Zawiszą po prostu wygrać
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.08.2014, 06:59
Polecam autorowi zapoznanie się z powiedzeniem "rządzić i dzielić", Murawski raczej tego nie robi.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.08.2014, 08:19
Jezeli nie beda marnowali sytuacji za sytuacja to jestesmy w stanie to wygrac. Inaczej co najwyzej mozemy osiagnac remis
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 20.08.2014, 08:26
Mam nadzieję że w piątek wieczorem znów będzie można zaśpiewać: "Niepokonana nasza Wisełka kochana!"
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 20.08.2014, 08:26
na pewno lepiej by było gdyby Głowa wykartkował się przed meczem z ce7tic'kiem, czyli karteczka z Bełchatowem i pauza z Zawiszą.

Co do meczu remis brałbym w ciemno
Odpowiedz cytując
emailowiec
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 20.08.2014, 18:03
http://www.90minut.pl/news/237/news2...e-Entella.html

Z Pogoni odszedł Mateusz Lewandowski. Zawsze to jakieś osłabienie

Szansa dla naszych prawoskrzydłowych. Bury może się śmielej włączać do ataku.
Ostatnio edytowane przez emailowiec : 20.08.2014 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując
darean
Senior Member
 
Od: 10.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.08.2014, 18:11
Żaden mecz nie jest łatwy , Pogoń będzie chciała wygrać i zrehabilitować się za te 5:0 w Krakowie , ale jesteśmy w stanie ich pokonać i to dla mnie byłoby miłym zaskoczeniem bo patrząc realnie o tym meczu myslę tak : zdobyć bramę i nie przegrać czyli bramkowy remis w ciemno.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 20.08.2014, 18:13
1:1, względnie 1:2. Wypadałoby podtrzymać dobrą passę spotkań bez porażki.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 20.08.2014, 23:21
Dobrze by było gdyby Robak nie zagrał, po co ryzykować jego zdrowie po kontuzji
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.08.2014, 23:27
Akurat jak na razie to Zwoliński jest skuteczniejszy od Robaka, więc nie wiem, czy to taki dobry pomysł. Glyzda na razie gra na poziomie Brożka - na pięć setek wykorzystuje jedną. BTW - wie ktoś, ajk prezentowały się statystyki dot. popularności transmisji meczy E-Klasy w poprzednich kolejkach? Ewentualnie gdzie to sprawdzić/monitorować?
Odpowiedz cytując
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 20.08.2014, 23:35
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Akurat jak na razie to Zwoliński jest skuteczniejszy od Robaka, więc nie wiem, czy to taki dobry pomysł. Glyzda na razie gra na poziomie Brożka - na pięć setek wykorzystuje jedną. BTW - wie ktoś, ajk prezentowały się statystyki dot. popularności transmisji meczy E-Klasy w poprzednich kolejkach? Ewentualnie gdzie to sprawdzić/monitorować?
"W 5. kolejce T-Mobile Ekstraklasy najwięcej widzów – ponad 190 tysięcy (drugi najlepszy wynik w tym sezonie) – obejrzało niedzielną transmisję spotkania Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. Ponad 148 tysięcy widzów zgromadził przed telewizorami mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin. W pięciu spotkaniach 5. kolejki widownia telewizyjna przekroczyła 110 tysięcy (Podbeskidzie - PGE GKS Bełchatów 116,3 tysięcy, Korona Kielce - Górnik Zabrze 115,7 tysięcy, Piast Gliwice – Ruch Chorzów 112,5 tysięcy). *** Mecz Wisła - Lechia został najwyżej oceniony przez kibiców głosujacych w aplikacji "Oceń mecz". Wyniki na stronie: http://www.canalplus.pl/sport/ocen-mecz"

Fanpage Canal + Sport na facebooku: https://www.facebook.com/CANALplussp...04969356219102
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 21.08.2014, 10:22
Jak widać potencjał mamy spory, nawet pomijając bojkot.
Co do meczu to 0:2 dla nas po o dziwo świetnej grze Wisły na wyjeździe.
Pogoń gra niepewnie i w kratkę. Mamy szanse coś ''uszczelić''
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 21.08.2014, 12:45
Liczę na fajną grę i przynajmniej remis w tym spotkaniu. Oby udało się przedłużyć passę meczów bez porażki Osobiście chciałabym też zobaczyć jakieś czyste konto, ale to nie jest priorytetem. Panowie, najdłuższy wyjazd w sezonie nie może się zakończyć zerową zdobyczą punktową!
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 21.08.2014, 13:02
piotrex007 napisał(a):Wyświetl post
"W 5. kolejce T-Mobile Ekstraklasy najwięcej widzów – ponad 190 tysięcy (drugi najlepszy wynik w tym sezonie) – obejrzało niedzielną transmisję spotkania Wisła Kraków - Lechia Gdańsk. Ponad 148 tysięcy widzów zgromadził przed telewizorami mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin. W pięciu spotkaniach 5. kolejki widownia telewizyjna przekroczyła 110 tysięcy (Podbeskidzie - PGE GKS Bełchatów 116,3 tysięcy, Korona Kielce - Górnik Zabrze 115,7 tysięcy, Piast Gliwice – Ruch Chorzów 112,5 tysięcy). *** Mecz Wisła - Lechia został najwyżej oceniony przez kibiców głosujacych w aplikacji "Oceń mecz". Wyniki na stronie: http://www.canalplus.pl/sport/ocen-mecz"

Fanpage Canal + Sport na facebooku: https://www.facebook.com/CANALplussp...04969356219102
Jak się liczy taką oglądalność? Wie ktoś może ?
U nas największa jest pewnie dlatego, że wiele kibiców ogląda mecz w TV zamiast na stadionie jak u konkurencyjnych zespołów.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.08.2014, 13:04
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Jak się liczy taką oglądalność? Wie ktoś może ?
U nas największa jest pewnie dlatego, że wiele kibiców ogląda mecz w TV zamiast na stadionie jak u konkurencyjnych zespołów.
Czyli można liczyć, że gdyby nie protest mecz oglądało by około 175 tys.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 21.08.2014, 19:57
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Czyli można liczyć, że gdyby nie protest mecz oglądało by około 175 tys.
Głupi jesteś, czy prowokujesz?
Rozumiem, że każdy kto bojkotuje ma C+? Rozumiem, że każdy co oglądał, na pewno przyszedłby na stadion?
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 21.08.2014, 20:17
Oglądalność w 1, 2 i 5 kolejce na pewno najwyższa u nas, pytanie jak w 3 i 4, ale jeśli podobnie to pokazuje to, że nasz zespół ma ogromny potencjał marketingowy, którego pewien łysy Pan nie umie wykorzystać...
Odpowiedz cytując
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 21.08.2014, 20:27
Który to już raz mamy najwyższą oglądalność w tym sezonie?
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 21.08.2014, 20:51
Według konkurencyjnego portalu 3 raz pierwsze miejsce:

ť Górnik Łęczna - Wisła Kraków 171 tys (1)
ť Wisła Kraków - Piast Gliwice 177 tys. (1)
ť Lech Poznań - Wisła Kraków 170 tys. (3)
ť Wisła Kraków - Ruch Chorzów 153 tys. (3)
ť Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 190 tys. (1)

* w nawiasie, miejsce w rankingu oglądalności danej kolejki ligowej.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 22.08.2014, 09:16
Pogoń bez Robaka i być może Murawskiego.
Liczę na widowiskową grę i przynajmniej remis.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 22.08.2014, 10:16
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Głupi jesteś, czy prowokujesz?
Rozumiem, że każdy kto bojkotuje ma C+? Rozumiem, że każdy co oglądał, na pewno przyszedłby na stadion?
W sumie racja, przymulony w robocie siedziałem

Skoro Robak nie gra to liczę na zwycięstwo.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.08.2014, 10:20
Grają bez Robaka, więc nie widzę innej opcji jak wyjazdowe zwycięstwo. JJJBG!!!
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 22.08.2014, 10:40
Musimy wygrac. Czas zaczac seryjnie punktowac i piac sie w tabeli.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 22.08.2014, 11:14
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Musimy wygrac. Czas zaczac seryjnie punktowac i piac sie w tabeli.
To jest chyba oczywista oczywistość .
Niestety obawiam się porażki,gdyz balon jest trochu napompowany.
Remis biorę w ciemno.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 22.08.2014, 13:40
Ja wierze ze wygramy. Musimy poprostu. Strzelamy frajerom 2 bramki i kontrolujemy przebieg meczu.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 22.08.2014, 14:58
Plan minimum - brak czerwonych kartek i kontuzji.
Dobra widowiskowa gra i przy tym zwycięstwo - dziś jestem optymistą, wbrew statystyce.
Co do graczy - Małecki i Zając i oczywiście Stilic - liczę na wyrazistą gre tych Panów, ponad obecną formę.

I tylko zwycięstwo.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 22.08.2014, 15:32
Wypada ograć Pogoń i wrócić bez wykartkowanego Głowy. W meczu z Bełchatowem Głowacki będzie nam niezwykle potrzebny - tak mi się przynajmniej wydaje, bo Gieksa bankowo przyjedzie tu w celu grania z kontry. I jeśli Arek gdzieś ma robić kartkę to właśnie w meczu z Bełchatowem, żeby czasem nie musiał pauzować z Legią.

Zwycięstwo też jest o tyle ważne, że fajnie byłoby przesunąć się w końcu na pudło i tam się zadomowić. Skoro udało się na ciężkim terenie w Poznaniu to i w Szczecinie nas na to stać.

Łukasz - a co Cię do cholery obchodzi gra Małeckiego? Ja akurat mam go w dupie. Chyba, że wyrazistość rozumiesz przez czerwoną kartkę w pierwszej połowie.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 22.08.2014, 17:15
Zgaście już ten podjar, bo się czytać nie da. Nasze zwycięstwo lub remis w tym meczu będą duża niespodzianka.

Pogoń - Wisła (bet365)

2.0 - 3.2 - 3.80
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 22.08.2014, 17:40
Chciałbym remis i zero kartek po naszej stronie. Lecz rozum podpowiada ze nie wywieziemy punktu ze Szczecina.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:22.