
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Mi coś mówi, że się nie podniesie z ławki, bo abonament na miejsce w składzie ma wynalazek Bednarza, najbardziej bezproduktywny zawodnik w drużynie Maciej Jankowski. Pierwszy do zmiany jest miłośnik Frana, Sarki Emmanuel. Trzy zmiany to dla Franciszka rzecz w tym sezonie nieosiągalna, szkoda tylko młodych, bo to musi być dla nich strasznie w....iające.
Prawda jest taka, że te dwa mecze u siebie można było spokojnie wygrać, ale w grobowej ciszy ciężko im się gra. Oczywiście, żaden nie ma na tyle jaj, żeby publicznie się do tego przyznać, bo to by spowodowało zjazd w liście oczekujących na przelew (celowo nie mówię o "liście płac", bo jak wiadomo za panowania Jacka Bednarza coś takiego nie istnieje). Wg buków Lechia jest faworytem i każdy inny wynik niż ich 3pkty będzie dużą niespodzianką. E. To nie dzieje się naprawdę.. Co ten Łysy okupant zrobił z tym klubem.. ![]()
Ostatnio edytowane przez fialo : 17.08.2014 o godz. 12:49.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|