
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#1
|
|
To dopiero 1 mecz a Wy juz oczekiwaliscie cudow. Przygotowania do sezonu Smudy sa zawsze ciezkie i widac było, ze nie biegaja tak jak powinni. Z kazdym meczem bedzie lepiej, juz z Piastem na pewno inaczej bedzie to wygladac. Poza tym zagralismy na wyjezdzie tak jak gralismy cały poprzedni sezon wiec ten remis jest dobry na poczatek. W nastepnym spotkaniu widziałbym ustawienie 4-4-2 z Sarkim i Boguskim na skrzydłach, Garguła i Stiliciem po srodku i Brozkiem + Jankowskim/Zajacem w ataku. Uryga tak jak mowicie jest słaby i tylko niepotrzebnie zabiera miejsce innym a Garguła na skrzydle sobie nie radzi wiecej pozytku z Niego jest jak gra w srodku. Tylko pytanie czy Smuda taka opcje w ogole bierze pod uwage
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 19.07.2014 o godz. 09:00.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|