The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.06.2014, 11:47
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jako trener odpowiada za wyniki...
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.06.2014, 12:07
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.06.2014, 12:45
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Zrobił z siebie pajaca zajmując najlepsze miejsce od 3 lat? Legia jest lata świetlne poza naszym zasięgiem jeśli tylko chce się im grać. W pierwszym meczy po 2-0 nas olali w drugim tego błędu nie popełnili.

Smuda dostał rozpadający się zespół z emerytów którzy nic nie grali kupę czasu kilku sflustorwanych zawodników po Holenderskiej Wiśle i cudowną młodzież.
Plus ławkę rezerwową z 3 ligi.

Wynik który osiągną jest ponad miarę - jego poprzednicy też mieli dobre zespoły na papierze.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.06.2014, 13:30
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Zrobił z siebie pajaca zajmując najlepsze miejsce od 3 lat? Legia jest lata świetlne poza naszym zasięgiem jeśli tylko chce się im grać. W pierwszym meczy po 2-0 nas olali w drugim tego błędu nie popełnili.

Smuda dostał rozpadający się zespół z emerytów którzy nic nie grali kupę czasu kilku sflustorwanych zawodników po Holenderskiej Wiśle i cudowną młodzież.
Plus ławkę rezerwową z 3 ligi.

Wynik który osiągną jest ponad miarę - jego poprzednicy też mieli dobre zespoły na papierze.
Sugerujesz, ze 3 miejsce tez było poza naszym zasięgiem ? Ruch, który ze swoim "magicznym" składem potrafił wystartować nam zza pleców i przegonić na luzie, ukazał co można zrobić gdy ma się dobrego trenera.

Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu.
W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były.

A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.06.2014, 14:51
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, ze 3 miejsce tez było poza naszym zasięgiem ? Ruch, który ze swoim "magicznym" składem potrafił wystartować nam zza pleców i przegonić na luzie, ukazał co można zrobić gdy ma się dobrego trenera.

Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu.
W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były.

A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim.

Ale to jak Kocian był chujowy cześnieji bo dał się przegonić Smudzie a dopiero potem był zajebisty? Do jakiejś szkoły wieczorowej chodził? Bo nie łapie.

3 miejsce było w naszym zasięgu ale zabrakło ławki rezerwowych. Przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie.

Hmmm Tak między innymi bo ten sam Paweł Brożek przez długi czas odwalał manianę i kopał się po czole.
Kulawik/Probierz też mieli mocny zespół na papierze jak wyszło wszyscy pamiętamy.

Tak samo jak Paweł Powinien się cieszyć, że Smuda w niego uwierzył. Ile Brożek strzelił bramek przez 2 lata przed przyjściem do Wisły?

Ale to my wyżej w tabeli od Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii jesteśmy czy niżej Chyba musisz jeszcze raz na tabelę zerknąć. Ruch i Lechia mają przede wszystkim dużo szerszą kadrę od nas.

Zresztą o czym my rozmawiamy? Twoim zdaniem:
- Jak Brożek/Guerrier grają dobrze to ich sukces i nic Smudzie do tego
- Jak Czekaj/Nalepa grają dno i oddają bramki po indywidualnych błędach to wina Smudy?
Nie mam nawet cienia nadziei, że załapiesz, że to sprzeczność

Stilic na bank by tu przyszedł dla innego trenera.

Co powiesz o formie Chrapka, Garguły, Bunozy, Jovanica przed Smuda i pod wodzą Smudy. To rozumiem też o niczym nie świadczy?

Dorzuć jeszcze Burligę do tego pytania.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.06.2014, 20:11
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Ale to jak Kocian był chujowy cześnieji bo dał się przegonić Smudzie a dopiero potem był zajebisty? Do jakiejś szkoły wieczorowej chodził? Bo nie łapie.
.
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.

Cytat:
3 miejsce było w naszym zasięgu ale zabrakło ławki rezerwowych.
Zabrakło chyba dobrego trenera, który potrafi przygotować zespół do gry na wiosnę. Bajkamii o ławce można
przykryć jescze końcówkę sezonu wiosennego ale nie jego poczatek. Bo od 3 kolejki juz było widać dno jakie prezentują na wiosnę a jeszcze nikt nie był kontuzjowany. Więc nie powielaj bzdetów i głupich smudowych tłumaczeń dla niedorozwinietych.

Cytat:
Przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie.
A parchy miały grać o puchary. Też uwierzyłeś tym "fachowcom" ? To jesteś naiwny.

Cytat:
Tak samo jak Paweł Powinien się cieszyć, że Smuda w niego uwierzył. Ile Brożek strzelił bramek przez 2 lata przed przyjściem do Wisły?
A co ma do rzeczy ile bramek strzelił w ligach, od których jesteśmy lata świetlne ? W polskiej strzelił ponad 100 i to świadczy, że umie to robić. To nie wiara Smudy spowodowała , ze strzelił ich 17 w tym seszonie tylko jego umiejętności. Jego obecność w Wiśle uratowała nam ligę a Smudzie dupę.

Cytat:
Ale to my wyżej w tabeli od Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii jesteśmy czy niżej
My, bo mamy lepszy skład.

Cytat:
Ruch i Lechia mają przede wszystkim dużo szerszą kadrę od nas.
Ruch ma przede wszystkim lepszego trenera. W Lechii póki był Probierz Lechia była za nami, przyszedł nowy Munioz i Lechia przed nami.

Cytat:
Stilic na bank by tu przyszedł dla innego trenera.
Tak, Stilic zakochał się w Smudzie i dlatego po nieudanej przygodzie za granicą wrócił do ligi, z której wyjechał. I pojechał za Smudą do Poznania Ale tam go pogonili to przypomniał sobie o Smudzie w Krakowie. Skoro wierzysz, ze to dzięki Smudzie jest w Krakowie to wierz, lżej będzie się żyło z tą myślą.

Cytat:
Co powiesz o formie Chrapka, Garguły, Bunozy, Jovanica przed Smuda i pod wodzą Smudy. To rozumiem też o niczym nie świadczy?
Akurat ich forma na wiosnę nie powalała, nawet można stwierdzić, ze była słaba.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.06.2014, 20:42
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.
Problem w tym, że Kocian za zajęcie 3 miejsca jest uznawany za boga na tym forum. Jak my byliśmy na 3, a nawet na 2 miejscu to i tak gromy sypały się na Smudę. Było to stałe grono dyżurnych krytyków z Tobą na czele. Praktycznie w każdym temacie najeżdżasz na Smudę. Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie, ale winienie Smudę za wszystko robi się już nudne. Gdybyśmy zajęli to 3 miejsce, pisałbyś dzisiaj to samo. Jak mieliśmy szansę na puchary to czytałem na forum " po .... nam te puchary? żeby dostać lanie do Azerów". Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary". Nagle to jest sukces. Krótko mówiąc, jak ktoś chce szukać dziury w całym to zawsze znajdzie.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 05.06.2014, 10:53
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jak nie łapiesz to trudno będzie zrozumieć fakt, kto został wybranym najlepszym trenerem tego sezonu. Kocjan wziął Ruch, który sezon wcześniej zajął miejsce spadkowe i na pczątku tego sezonu był chłopcem do bicia. I zajął 3 miejsce. Ruch w pucharach. Koniec kropka.
Achh dziennikarze wybrali, mmm. Parafrazując: "I uwierzyłeś tym fachowcom tym samym którzy skazywali Wisłę na grę o utrzymanie a Cracovie o puchary."

Nawet się nie łudzę, że zobaczysz u siebie hipokryzję

I myślisz, że gdyby Kocian musiał grać obrońcami dla których mecz bez podarowanej za darmo bramki jest meczem straconym? Najlepsze jest to, że Smuda cały czas odżegnywał się od walki o mistrzostwo


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zabrakło chyba dobrego trenera, który potrafi przygotować zespół do gry na wiosnę. Bajkamii o ławce można
przykryć jescze końcówkę sezonu wiosennego ale nie jego poczatek. Bo od 3 kolejki juz było widać dno jakie prezentują na wiosnę a jeszcze nikt nie był kontuzjowany. Więc nie powielaj bzdetów i głupich smudowych tłumaczeń dla niedorozwinietych.
To powiedz mi kiedy wypadł filar najlepszej obrony w lidze Czyli Jovanović, w rundziej wiosennej na palcach jednej ręki można policzyć ile razy graliśmy tą samą obroną. Regularnie brakowało Głowackiego , Jovy, Burligi. To dlaczego obrona tak dobrze prezentowała się na wiosnę? Sam Smuda nie raz powtarzał, że dobre wyniki będą dopóty nie trafią się kontuzję kartki

Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A parchy miały grać o puchary. Też uwierzyłeś tym "fachowcom" ? To jesteś naiwny.
Nie fachowcom a temu, że z roku na rok wypadali nam piłkarze z zespołu a nie było widoku na nowych? Powiedział byś przed sezonem, że taki Burliga czy o zgrozo Garguła będą błyszczeć?


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
A co ma do rzeczy ile bramek strzelił w ligach, od których jesteśmy lata świetlne ? W polskiej strzelił ponad 100 i to świadczy, że umie to robić. To nie wiara Smudy spowodowała , ze strzelił ich 17 w tym seszonie tylko jego umiejętności. Jego obecność w Wiśle uratowała nam ligę a Smudzie dupę.
To, że piłkarzy bramkostrzelnych na papierze którzy kiedyś coś tam grali zawsze w zespole mieliśmy ale jakoś nie grali. Garguła, Genkov, Małecki itp


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
My, bo mamy lepszy skład.
Mamy lepszy pierwszy skład ale gównianą ławkę której nikt w rok nie nauczy grać. Taki Czekaj boi się piłki to normalne na poziomie ławki w ekstraklasie?


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ruch ma przede wszystkim lepszego trenera. W Lechii póki był Probierz Lechia była za nami, przyszedł nowy Munioz i Lechia przed nami.
Oczywiście Kocian nauczył by w minutę osiem Czekaja/Nalepe jak nie oddawać bramek za darmo?


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Tak, Stilic zakochał się w Smudzie i dlatego po nieudanej przygodzie za granicą wrócił do ligi, z której wyjechał. I pojechał za Smudą do Poznania Ale tam go pogonili to przypomniał sobie o Smudzie w Krakowie. Skoro wierzysz, ze to dzięki Smudzie jest w Krakowie to wierz, lżej będzie się żyło z tą myślą.
Naucz się czytać ze zrozumieniem... Stilić poszedł do Lecha tam go nie chcieli, więc poszedł do swojego trenera. Gdyby Smuda był w Lechii Stilić grałby w Lechii proste. A gdyby Lech chiał Stilica to grałby oczywiście w Lechu.


Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Akurat ich forma na wiosnę nie powalała, nawet można stwierdzić, ze była słaba.
A na co powiesz o ich formie na jesieni? Bo na wiosnę i tak była o lata świetlne lepsza niż w poprzednich sezonach.

Nie odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie:

Dlaczego Twoim zdaniem jeśli Czekaj/Nalepa zawalą bramkę to wina Smudy, a jak Brozio/Guerrier strzeli to zasługa tylko Brozia

Smuda odpowiada za wynik i mamy najlepszy od 3 lat a do tego piłkarze grający dno się rozwijają.

Smuda ma kupę wad tak samo jak nasz zespół ale nie widzieć, że jest lepiej to być ślepym.
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.06.2014, 12:52
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Tak, by przyszedł nowy trener, który by się zwolnił po miesiącu a potem kolejny i następny

tak to ma głęboki sens.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.06.2014, 13:08
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.06.2014, 16:39
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...
W ramach uzupełnienia dokładniejszego...
Miejscem urodzenia Franciszka jest miejscowość Lubomia -liczba ludności za wikipedia na rok 2008 to 3779...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.06.2014, 17:12
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
W ramach uzupełnienia dokładniejszego...
Miejscem urodzenia Franciszka jest miejscowość Lubomia -liczba ludności za wikipedia na rok 2008 to 3779...
Nie o miejsce urodzenia czy zamieszkania tu chodzi.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 03.06.2014, 17:00
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...
A Smuda to niby skąd jest? I pamiętaj, jest takie przysłowie: Baba ze wsi wyjdzie zawsze, wieś z baby nigdy.

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
To wyobraź sobie, że w nowym sezonie będą inni juniorzy, zamiast Nalepy. Ostrzegam Cię, że oni od razu nie będą grali na poziomie Głowackiego. Ale przynajmniej znów będziesz mógł z połową forum płakać, że Smuda nie ma składu. ( No chyba, że genialny Franc liczy, że tym razem uda mu się 11 zawodnikami rozegrać cały sezon)

PS: A od czego jest trener jak nie od tego, by poprawić umiejętności zawodnika?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:00.