
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#1
|
|
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?
Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#2
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#3
|
Smuda dostał rozpadający się zespół z emerytów którzy nic nie grali kupę czasu kilku sflustorwanych zawodników po Holenderskiej Wiśle i cudowną młodzież. Plus ławkę rezerwową z 3 ligi. Wynik który osiągną jest ponad miarę - jego poprzednicy też mieli dobre zespoły na papierze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#4
|
Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu. W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były. A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#5
|
Ale to jak Kocian był chujowy cześnieji bo dał się przegonić Smudzie a dopiero potem był zajebisty? Do jakiejś szkoły wieczorowej chodził? Bo nie łapie. 3 miejsce było w naszym zasięgu ale zabrakło ławki rezerwowych. Przypominam, że mieliśmy walczyć o utrzymanie. Hmmm Tak między innymi bo ten sam Paweł Brożek przez długi czas odwalał manianę i kopał się po czole. Kulawik/Probierz też mieli mocny zespół na papierze jak wyszło wszyscy pamiętamy. Tak samo jak Paweł Powinien się cieszyć, że Smuda w niego uwierzył. Ile Brożek strzelił bramek przez 2 lata przed przyjściem do Wisły? Ale to my wyżej w tabeli od Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii jesteśmy czy niżej Zresztą o czym my rozmawiamy? Twoim zdaniem: - Jak Brożek/Guerrier grają dobrze to ich sukces i nic Smudzie do tego - Jak Czekaj/Nalepa grają dno i oddają bramki po indywidualnych błędach to wina Smudy? Nie mam nawet cienia nadziei, że załapiesz, że to sprzeczność Stilic na bank by tu przyszedł dla innego trenera. Co powiesz o formie Chrapka, Garguły, Bunozy, Jovanica przed Smuda i pod wodzą Smudy. To rozumiem też o niczym nie świadczy? Dorzuć jeszcze Burligę do tego pytania. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#6
|
|||||||
Cytat:
przykryć jescze końcówkę sezonu wiosennego ale nie jego poczatek. Bo od 3 kolejki juz było widać dno jakie prezentują na wiosnę a jeszcze nikt nie był kontuzjowany. Więc nie powielaj bzdetów i głupich smudowych tłumaczeń dla niedorozwinietych. Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Ale tam go pogonili to przypomniał sobie o Smudzie w Krakowie. Skoro wierzysz, ze to dzięki Smudzie jest w Krakowie to wierz, lżej będzie się żyło z tą myślą.Cytat:
|
||||||||
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#7
|
|
Problem w tym, że Kocian za zajęcie 3 miejsca jest uznawany za boga na tym forum. Jak my byliśmy na 3, a nawet na 2 miejscu to i tak gromy sypały się na Smudę. Było to stałe grono dyżurnych krytyków z Tobą na czele. Praktycznie w każdym temacie najeżdżasz na Smudę. Rozumiem,że każdy może mieć swoje zdanie, ale winienie Smudę za wszystko robi się już nudne. Gdybyśmy zajęli to 3 miejsce, pisałbyś dzisiaj to samo. Jak mieliśmy szansę na puchary to czytałem na forum " po .... nam te puchary? żeby dostać lanie do Azerów". Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary". Nagle to jest sukces. Krótko mówiąc, jak ktoś chce szukać dziury w całym to zawsze znajdzie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#8
|
||||||
Nawet się nie łudzę, że zobaczysz u siebie hipokryzję I myślisz, że gdyby Kocian musiał grać obrońcami dla których mecz bez podarowanej za darmo bramki jest meczem straconym? Najlepsze jest to, że Smuda cały czas odżegnywał się od walki o mistrzostwo
Czyli Jovanović, w rundziej wiosennej na palcach jednej ręki można policzyć ile razy graliśmy tą samą obroną. Regularnie brakowało Głowackiego , Jovy, Burligi. To dlaczego obrona tak dobrze prezentowała się na wiosnę? Sam Smuda nie raz powtarzał, że dobre wyniki będą dopóty nie trafią się kontuzję kartki
Mamy lepszy pierwszy skład ale gównianą ławkę której nikt w rok nie nauczy grać. Taki Czekaj boi się piłki to normalne na poziomie ławki w ekstraklasie?
Nie odpowiedziałeś na najważniejsze pytanie: Dlaczego Twoim zdaniem jeśli Czekaj/Nalepa zawalą bramkę to wina Smudy, a jak Brozio/Guerrier strzeli to zasługa tylko Brozia Smuda odpowiada za wynik i mamy najlepszy od 3 lat a do tego piłkarze grający dno się rozwijają. Smuda ma kupę wad tak samo jak nasz zespół ale nie widzieć, że jest lepiej to być ślepym. |
|||||||
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#9
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
Ty się lepiej ciesz, że nie mamy jakiegoś trenera z pipidówka...
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#11
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#12
|
|
Nie o miejsce urodzenia czy zamieszkania tu chodzi.
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#13
|
|
A Smuda to niby skąd jest?
I pamiętaj, jest takie przysłowie: Baba ze wsi wyjdzie zawsze, wieś z baby nigdy.
PS: A od czego jest trener jak nie od tego, by poprawić umiejętności zawodnika? |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|