
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#1
|
vs. ![]() Przed nami ostatnia kolejka Ekstaklasy. Wisła, na własnym boisku podejmie zajmującego obecnie 8 miejsce w tabeli, Zawiszę. To jedyna drużyna, która dwukrotnie nas w tym sezonie pokonała, choć okoliczności tych porażek nie wskazują na wyraźną wyższość drużyny z Bydgoszczy. Poprzednie spotkanie w Krakowie: Sezon 2013/2014 Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 0:1 Wisła przed tym spotkaniem zajmuje 6 miesjce w tabeli i wyprzedza swojego najbliższego rywala o 3 punkty. Porażka, przy niekorzystnych rozstrzygnięciach w innych meczach może zepchnąc nas na ostatnie miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej. Kim dysponujemy? Znajdującym sie w bardzo dobrej formie Stiliciem. I to chyba wszystko? Z pewnością nie zagra Guerrier. Jest natomiast szansa na powrót Pawła Brożka, Chrapka i Sarkiego. W obronie bez wzmocnień. Czy to będzie ostatni mecz Michała Chrapka w Krakowie? Kto jeszcze po raz ostatni zagra w tym meczu? Czy Smuda znowu powoła jakiegoś debiutanta? |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#2
|
|
Nie może nas zepchnąć na 8.miejsce, bo liczą się w pierwszej kolejności punkty z sezonu zasadniczego, a tam Zawisza był za nami. W najgorszym razie zajmiemy 7.miejsce, w najlepszym 5.
Nie zmienia to faktu, że wypadałoby zmazać plamy w postaci dwóch porażek z Bydgoszczą, zwłaszcza tej z R22. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#3
|
|
Zawsze to jakis pozytyw
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
Obstawiam 1-1 po nudnym widowisku w piknikowej otoczce.
Ostatni mecz Chrapka o ile zagra. Chciałbym, żeby to on strzelił ![]() Będzie trudno, ale i tak o nic nie gramy, bo honor straciliśmy na meczach z pbb, widzewem i przybiciu ''piątki'' z ległą. |
|
|
|
Guest
|
#5
|
|
stawiam, że wygramy jedną bramką
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce
Offline |
#6
|
|
tak jak napisał River jest błąd w analizie, ponieważ Zawisza nie może nas już wyprzedzić nawet jeśli ogra nas 3 raz w sezonie
co do samego meczu to jeśli zdarzy się cud i stracimy mniej niż 2 gole (już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio), to 3 punkty zostaną na Reymonta![]()
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA! I na dobre i na złe! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#7
|
|
Ostatni mecz Michała Chrapka i Gordana Bunozy(raczej nie zagra)
2 świetnych graczy przechodzi do lepszych klubów,tak to niestety wygląda Oby w przyszłości tylko tacy piłkarze zasilali szeregi Wisły Kraków Co do meczu ,,Po raz ostatni na zakończenie rozgrywek Wisła wygrała w sezonie 2008/09.'' Najwyższa pora wygrać i przy okazji zrewanżować się Zawiszy za te 2 porażki z tego sezonu. Wisła Kraków pod względem meczów domowych zajęła 3 miejsce w tabeli i w zasadzie do momentu konfliktu klub i skwk byliśmy na 1 miejscu Bilans przed meczem z Zawiszą Wisła Kraków 17 spotkań 11 wygranych 2 remisy 4 porażki(wszystkie 1 bramką) 30:9(+21) 35pkt Co by nie mówić w tym sezonie przy Reymonta 22 Wisła grała jak za dawnych lat Wisła Kraków straciła zdecydowanie najmniej bramek u siebie,zaledwie 9 !!! (Wybitny rekord) Wszystkie 4 porażki u siebie przypadają na ostatnie 5 spotkań ! PS: Nie dopisałem Pawła Brożka i Michała Miśkiewicza bo nie wyobrażam sobie że są w klubie aż tak bezmyślni żeby ich nie podpisać Wynik meczu: 3-0 dla nas
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 31.05.2014 o godz. 11:48.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#8
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#9
|
|
Niech to zdjęcie będzie podsumowaniem sezonu:
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
#10
|
|
Skrót meczu dla tych bez dostępu do ekstraklasa.tv
http://www.meczyki.pl/skroty/37026/w...goszcz_21.html ![]()
A
T A K |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#11
|
|
Z czego połowa to Witek i jego zarobieni ziomale.
![]() Bednarz weź sznur i powieś się a od Wisły odpier..... się !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#12
|
|
I Jacek z przeklamana frekwencja na poziomie prawie 5 tys ludu....
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#13
|
|
Nie ma co się śmiać, bo jak protest minie to frekwncja będzie pewnie równie zawrtona - o 3k więcej.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#14
|
|
Tak, spadła o ponad 10K i wzrośnie o 3K ...
Mecz się odbył, sezon skończył i tyle w sumie jako komentarz. ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
#15
|
|
spadła o około 6,5k
nie licząc meczów z Legią Lechem i derbów |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#16
|
|
"...14505. Tylu widzów przyszło na trzy mecze grupy mistrzowskiej. Dla porównania - jesienią tyle wynosiła średnia frekwencja na meczach Wisły...''
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#17
|
|
Jak patrzę na to zdjęcie pustego stadionu, to nasuwa się pytanie, która grupka i z którego sektora prowadzi ten doping ? Ci po prawej stronie zdjęcia (narożnik? ? Bo mikrofony ustawione sa teraz tak przez canal+, że słychać nawet pełzanie dżdżownic po trawie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#18
|
|
Doping szedł właściwie raz z jednej, raz z drugiej strony. Zarówno ta miniaturowa grupa na C, jak i nieco większa na G.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#19
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#20
|
|
Wisła Kraków:
faza zasadnicza: 14 041 runda finałowa: 4 835 cały sezon: 12 507 http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ia,nId,1435931 Liczmy średnią 10.000 ludzi mniej na każdym meczu, 6 meczów u siebie od czasu rozpoczęcia bojkotu. Liczmy średnią na mecz bilet ~30 zł (tańszy sektor C + inne sektory droższe). Strata za mecz wyniosłaby ok. 300 000 zł. Za 6 meczów, nielicząc cateringu, ok 2 mln zł. To jest strata stricte finansowa, ja osobiście uważam, że z kibicami na trybunach byłyby puchary (a więc kolejne wpływy do budżetu, może jacyś sponsorzy itp) Ponieważ nie ten temat (odnośnie JB), nie będę komentował powyższych wyliczeń, jasnym jest że każdy właściciel widząc takie kolumienki finansowe i ogólną atmosferę wokół drużyny, podjąłby właściwą decyzję.
Ostatnio edytowane przez Grzadq : 02.06.2014 o godz. 18:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#21
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#22
|
|
Można by wysnuć taki wniosek po analizie średniej frekwencji. W rzeczywistości spadek jest pewnie jeszcze większy z uwagi na politykę rozdawania voucherów w ramach ratowania twarzy przez Jacka.
Prawdziwych danych odnośnie sprzedaży biletów nie poznamy pewnie nigdy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.06.2014 o godz. 20:13.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#23
|
|
100% racji. Tyle że ... trzeba poczekac na koniec bojkotu i patrzec jak szybko będzie frekwencja rosnąć. Co innego jak na mecz po bojkocie przyjdzie z marszu 5 tysięcy co innego jak pojawi się 15. No chyba że znasz jakiś sposób na to by oszacowac ilośc osób która obecnie nie przychodzi na mecze z innych powodów niż poparcie bojkotu.
Powód: o tak bedzie dobrze
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 02.06.2014 o godz. 21:18.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#24
|
|
![]() Takiej bandy to jeszcze nie mamy
Ostatnio edytowane przez Dariook : 03.06.2014 o godz. 02:08.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
#25
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|