Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [37 kolejka] WISŁA Kraków - ZAWISZA Bydgoszcz - 1 czerwca godzina 18.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9292)

FraMat 30.05.2014 22:26

[37 kolejka] WISŁA Kraków - ZAWISZA Bydgoszcz - 1 czerwca godzina 18.00
 

Przed nami ostatnia kolejka Ekstaklasy.
Wisła, na własnym boisku podejmie zajmującego obecnie 8 miejsce w tabeli, Zawiszę.
To jedyna drużyna, która dwukrotnie nas w tym sezonie pokonała, choć okoliczności tych porażek nie wskazują na wyraźną wyższość drużyny z Bydgoszczy.
Poprzednie spotkanie w Krakowie:

Sezon 2013/2014
Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 0:1

Wisła przed tym spotkaniem zajmuje 6 miesjce w tabeli i wyprzedza swojego najbliższego rywala o 3 punkty. Porażka, przy niekorzystnych rozstrzygnięciach w innych meczach może zepchnąc nas na ostatnie miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej.

Kim dysponujemy?

Znajdującym sie w bardzo dobrej formie Stiliciem. I to chyba wszystko?
Z pewnością nie zagra Guerrier. Jest natomiast szansa na powrót Pawła Brożka, Chrapka i Sarkiego.
W obronie bez wzmocnień.
Czy to będzie ostatni mecz Michała Chrapka w Krakowie?
Kto jeszcze po raz ostatni zagra w tym meczu?
Czy Smuda znowu powoła jakiegoś debiutanta?


!!IRIVER!! 30.05.2014 22:43

Nie może nas zepchnąć na 8.miejsce, bo liczą się w pierwszej kolejności punkty z sezonu zasadniczego, a tam Zawisza był za nami. W najgorszym razie zajmiemy 7.miejsce, w najlepszym 5.

Nie zmienia to faktu, że wypadałoby zmazać plamy w postaci dwóch porażek z Bydgoszczą, zwłaszcza tej z R22.

FraMat 30.05.2014 22:45

Zawsze to jakis pozytyw :>

huberix 30.05.2014 23:15

Obstawiam 1-1 po nudnym widowisku w piknikowej otoczce.
Ostatni mecz Chrapka o ile zagra. Chciałbym, żeby to on strzelił :P
Będzie trudno, ale i tak o nic nie gramy, bo honor straciliśmy na meczach z pbb, widzewem i przybiciu ''piątki'' z ległą.

arti 31.05.2014 04:53

stawiam, że wygramy jedną bramką

Camilos 31.05.2014 08:45

tak jak napisał River jest błąd w analizie, ponieważ Zawisza nie może nas już wyprzedzić nawet jeśli ogra nas 3 raz w sezonie :) co do samego meczu to jeśli zdarzy się cud i stracimy mniej niż 2 gole (już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio), to 3 punkty zostaną na Reymonta

TymonPRO 31.05.2014 11:42

Ostatni mecz Michała Chrapka i Gordana Bunozy(raczej nie zagra)

2 świetnych graczy przechodzi do lepszych klubów,tak to niestety wygląda

Oby w przyszłości tylko tacy piłkarze zasilali szeregi Wisły Kraków

Co do meczu

,,Po raz ostatni na zakończenie rozgrywek Wisła wygrała w sezonie 2008/09.''

Najwyższa pora wygrać i przy okazji zrewanżować się Zawiszy za te 2 porażki z tego sezonu.


Wisła Kraków pod względem meczów domowych zajęła 3 miejsce w tabeli i w zasadzie do momentu konfliktu klub i skwk byliśmy na 1 miejscu

Bilans przed meczem z Zawiszą

Wisła Kraków 17 spotkań 11 wygranych 2 remisy 4 porażki(wszystkie 1 bramką) 30:9(+21) 35pkt

Co by nie mówić w tym sezonie przy Reymonta 22 Wisła grała jak za dawnych lat
Wisła Kraków straciła zdecydowanie najmniej bramek u siebie,zaledwie 9 !!! (Wybitny rekord)
Wszystkie 4 porażki u siebie przypadają na ostatnie 5 spotkań !


PS: Nie dopisałem Pawła Brożka i Michała Miśkiewicza bo nie wyobrażam sobie że są w klubie aż tak bezmyślni żeby ich nie podpisać

Wynik meczu: 3-0 dla nas

ichigo 31.05.2014 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Camilos (Post 1363061)
tak jak napisał River jest błąd w analizie, ponieważ Zawisza nie może nas już wyprzedzić nawet jeśli ogra nas 3 raz w sezonie :) co do samego meczu to jeśli zdarzy się cud i stracimy mniej niż 2 gole (już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio), to 3 punkty zostaną na Reymonta

To słabą masz pamięć, bo mecz z Pogonią był całkiem niedawno :P

heoij 01.06.2014 20:08

Niech to zdjęcie będzie podsumowaniem sezonu:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...79770287_n.jpg

panowie 01.06.2014 22:24

Skrót meczu dla tych bez dostępu do ekstraklasa.tv

http://www.meczyki.pl/skroty/37026/w...goszcz_21.html

SharksiK 01.06.2014 23:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1363197)
Niech to zdjęcie będzie podsumowaniem sezonu:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...79770287_n.jpg

Z czego połowa to Witek i jego zarobieni ziomale.

63.5 Kg 02.06.2014 08:01

I Jacek z przeklamana frekwencja na poziomie prawie 5 tys ludu....:foch:

Lukasz 02.06.2014 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363226)
I Jacek z przeklamana frekwencja na poziomie prawie 5 tys ludu....:foch:

Nie ma co się śmiać, bo jak protest minie to frekwncja będzie pewnie równie zawrtona - o 3k więcej.

Kocur 02.06.2014 08:54

Tak, spadła o ponad 10K i wzrośnie o 3K ...

Mecz się odbył, sezon skończył i tyle w sumie jako komentarz.

Gronias 02.06.2014 14:14

spadła o około 6,5k

nie licząc meczów z Legią Lechem i derbów

63.5 Kg 02.06.2014 15:42

"...14505. Tylu widzów przyszło na trzy mecze grupy mistrzowskiej. Dla porównania - jesienią tyle wynosiła średnia frekwencja na meczach Wisły...''

Gwiaździsty 02.06.2014 16:09

Jak patrzę na to zdjęcie pustego stadionu, to nasuwa się pytanie, która grupka i z którego sektora prowadzi ten doping ? Ci po prawej stronie zdjęcia (narożnik? ? Bo mikrofony ustawione sa teraz tak przez canal+, że słychać nawet pełzanie dżdżownic po trawie.

!!IRIVER!! 02.06.2014 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1363293)
Jak patrzę na to zdjęcie pustego stadionu, to nasuwa się pytanie, która grupka i z którego sektora prowadzi ten doping ? Ci po prawej stronie zdjęcia (narożnik? ? Bo mikrofony ustawione sa teraz tak przez canal+, że słychać nawet pełzanie dżdżownic po trawie.

Doping szedł właściwie raz z jednej, raz z drugiej strony. Zarówno ta miniaturowa grupa na C, jak i nieco większa na G.

63.5 Kg 02.06.2014 18:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gronias (Post 1363274)
spadła o około 6,5k

nie licząc meczów z Legią Lechem i derbów

Spadek jest rzedu prawie 10 tys...

Grzadq 02.06.2014 18:56

Wisła Kraków:

faza zasadnicza: 14 041
runda finałowa: 4 835
cały sezon: 12 507

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ia,nId,1435931

Liczmy średnią 10.000 ludzi mniej na każdym meczu, 6 meczów u siebie od czasu rozpoczęcia bojkotu.

Liczmy średnią na mecz bilet ~30 zł (tańszy sektor C + inne sektory droższe). Strata za mecz wyniosłaby ok. 300 000 zł. Za 6 meczów, nielicząc cateringu, ok 2 mln zł. To jest strata stricte finansowa, ja osobiście uważam, że z kibicami na trybunach byłyby puchary (a więc kolejne wpływy do budżetu, może jacyś sponsorzy itp)

Ponieważ nie ten temat (odnośnie JB), nie będę komentował powyższych wyliczeń, jasnym jest że każdy właściciel widząc takie kolumienki finansowe i ogólną atmosferę wokół drużyny, podjąłby właściwą decyzję.

JacobCFC 02.06.2014 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363313)
Spadek jest rzedu prawie 10 tys...

Ale przecież i tak napiszą, że frekwencja jest niewiele niższa niż przed protestem, bo na Puchar Polski przyszło 7 tysięcy

wolfy 02.06.2014 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363313)
Spadek jest rzedu prawie 10 tys...

Można by wysnuć taki wniosek po analizie średniej frekwencji. W rzeczywistości spadek jest pewnie jeszcze większy z uwagi na politykę rozdawania voucherów w ramach ratowania twarzy przez Jacka.
Prawdziwych danych odnośnie sprzedaży biletów nie poznamy pewnie nigdy.

Lukasz 02.06.2014 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1363334)
Można by wysnuć taki wniosek po analizie średniej frekwencji. W rzeczywistości spadek jest pewnie jeszcze większy z uwagi na politykę rozdawania voucherów w ramach ratowania twarzy przez Jacka.
Prawdziwych danych odnośnie sprzedaży biletów nie poznamy pewnie nigdy.

100% racji. Tyle że ... trzeba poczekac na koniec bojkotu i patrzec jak szybko będzie frekwencja rosnąć. Co innego jak na mecz po bojkocie przyjdzie z marszu 5 tysięcy co innego jak pojawi się 15. No chyba że znasz jakiś sposób na to by oszacowac ilośc osób która obecnie nie przychodzi na mecze z innych powodów niż poparcie bojkotu.

Dariook 03.06.2014 02:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez raindog (Post 1363356)

Argument z darmowymi biletami można uznać za rozsądny, ale to w zasadzie wróżenie w fusów, bo nie wiadomo jaki procent darmowych, które utrzymywało SKWK, teraz rozdaje klub.

Chcesz powiedzieć, że SKWK rozdawało co mecz ponad 1000 biletów? :lol:

Takiej bandy to jeszcze nie mamy :D

Gronias 03.06.2014 10:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1363313)
Spadek jest rzedu prawie 10 tys...


Napisałem nie licząc 3 meczy Legia Lech i derbów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl