![]() |
[37 kolejka] WISŁA Kraków - ZAWISZA Bydgoszcz - 1 czerwca godzina 18.00
http://desmond.imageshack.us/Himg840...png&res=medium vs. http://desmond.imageshack.us/Himg703...png&res=medium Przed nami ostatnia kolejka Ekstaklasy. Wisła, na własnym boisku podejmie zajmującego obecnie 8 miejsce w tabeli, Zawiszę. To jedyna drużyna, która dwukrotnie nas w tym sezonie pokonała, choć okoliczności tych porażek nie wskazują na wyraźną wyższość drużyny z Bydgoszczy. Poprzednie spotkanie w Krakowie: Sezon 2013/2014 Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz 0:1 Wisła przed tym spotkaniem zajmuje 6 miesjce w tabeli i wyprzedza swojego najbliższego rywala o 3 punkty. Porażka, przy niekorzystnych rozstrzygnięciach w innych meczach może zepchnąc nas na ostatnie miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej. Kim dysponujemy? Znajdującym sie w bardzo dobrej formie Stiliciem. I to chyba wszystko? Z pewnością nie zagra Guerrier. Jest natomiast szansa na powrót Pawła Brożka, Chrapka i Sarkiego. W obronie bez wzmocnień. Czy to będzie ostatni mecz Michała Chrapka w Krakowie? Kto jeszcze po raz ostatni zagra w tym meczu? Czy Smuda znowu powoła jakiegoś debiutanta? |
Nie może nas zepchnąć na 8.miejsce, bo liczą się w pierwszej kolejności punkty z sezonu zasadniczego, a tam Zawisza był za nami. W najgorszym razie zajmiemy 7.miejsce, w najlepszym 5.
Nie zmienia to faktu, że wypadałoby zmazać plamy w postaci dwóch porażek z Bydgoszczą, zwłaszcza tej z R22. |
Zawsze to jakis pozytyw :>
|
Obstawiam 1-1 po nudnym widowisku w piknikowej otoczce.
Ostatni mecz Chrapka o ile zagra. Chciałbym, żeby to on strzelił :P Będzie trudno, ale i tak o nic nie gramy, bo honor straciliśmy na meczach z pbb, widzewem i przybiciu ''piątki'' z ległą. |
stawiam, że wygramy jedną bramką
|
tak jak napisał River jest błąd w analizie, ponieważ Zawisza nie może nas już wyprzedzić nawet jeśli ogra nas 3 raz w sezonie :) co do samego meczu to jeśli zdarzy się cud i stracimy mniej niż 2 gole (już nie pamiętam kiedy tak było ostatnio), to 3 punkty zostaną na Reymonta
|
Ostatni mecz Michała Chrapka i Gordana Bunozy(raczej nie zagra)
2 świetnych graczy przechodzi do lepszych klubów,tak to niestety wygląda Oby w przyszłości tylko tacy piłkarze zasilali szeregi Wisły Kraków Co do meczu ,,Po raz ostatni na zakończenie rozgrywek Wisła wygrała w sezonie 2008/09.'' Najwyższa pora wygrać i przy okazji zrewanżować się Zawiszy za te 2 porażki z tego sezonu. Wisła Kraków pod względem meczów domowych zajęła 3 miejsce w tabeli i w zasadzie do momentu konfliktu klub i skwk byliśmy na 1 miejscu Bilans przed meczem z Zawiszą Wisła Kraków 17 spotkań 11 wygranych 2 remisy 4 porażki(wszystkie 1 bramką) 30:9(+21) 35pkt Co by nie mówić w tym sezonie przy Reymonta 22 Wisła grała jak za dawnych lat Wisła Kraków straciła zdecydowanie najmniej bramek u siebie,zaledwie 9 !!! (Wybitny rekord) Wszystkie 4 porażki u siebie przypadają na ostatnie 5 spotkań ! PS: Nie dopisałem Pawła Brożka i Michała Miśkiewicza bo nie wyobrażam sobie że są w klubie aż tak bezmyślni żeby ich nie podpisać Wynik meczu: 3-0 dla nas |
Cytat:
|
|
Skrót meczu dla tych bez dostępu do ekstraklasa.tv
http://www.meczyki.pl/skroty/37026/w...goszcz_21.html |
Cytat:
|
I Jacek z przeklamana frekwencja na poziomie prawie 5 tys ludu....:foch:
|
Cytat:
|
Tak, spadła o ponad 10K i wzrośnie o 3K ...
Mecz się odbył, sezon skończył i tyle w sumie jako komentarz. |
spadła o około 6,5k
nie licząc meczów z Legią Lechem i derbów |
"...14505. Tylu widzów przyszło na trzy mecze grupy mistrzowskiej. Dla porównania - jesienią tyle wynosiła średnia frekwencja na meczach Wisły...''
|
Jak patrzę na to zdjęcie pustego stadionu, to nasuwa się pytanie, która grupka i z którego sektora prowadzi ten doping ? Ci po prawej stronie zdjęcia (narożnik? ? Bo mikrofony ustawione sa teraz tak przez canal+, że słychać nawet pełzanie dżdżownic po trawie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wisła Kraków:
faza zasadnicza: 14 041 runda finałowa: 4 835 cały sezon: 12 507 http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...ia,nId,1435931 Liczmy średnią 10.000 ludzi mniej na każdym meczu, 6 meczów u siebie od czasu rozpoczęcia bojkotu. Liczmy średnią na mecz bilet ~30 zł (tańszy sektor C + inne sektory droższe). Strata za mecz wyniosłaby ok. 300 000 zł. Za 6 meczów, nielicząc cateringu, ok 2 mln zł. To jest strata stricte finansowa, ja osobiście uważam, że z kibicami na trybunach byłyby puchary (a więc kolejne wpływy do budżetu, może jacyś sponsorzy itp) Ponieważ nie ten temat (odnośnie JB), nie będę komentował powyższych wyliczeń, jasnym jest że każdy właściciel widząc takie kolumienki finansowe i ogólną atmosferę wokół drużyny, podjąłby właściwą decyzję. |
Cytat:
|
Cytat:
Prawdziwych danych odnośnie sprzedaży biletów nie poznamy pewnie nigdy. |
Cytat:
|
Cytat:
Takiej bandy to jeszcze nie mamy :D |
Cytat:
Napisałem nie licząc 3 meczy Legia Lech i derbów. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl