
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jaki bedzie wynik meczu? | |||
| Gramy o pietruszkę. Dostaniemy bęcki |
|
31 | 73,81% |
| Gramy o pietruszkę. Wygramy. |
|
11 | 26,19% |
| Głosujących: 42. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#31
|
Moze chodzi o to zwe pan Cupial jest jak pies ogrodnika ......nikomu Wisly nie sprzeda a sam nie dolozy nawet zlotowki - i na tym problem polega , Cupial dla Wisly zrobil wiele i za to szacunek - ale za to co robi teraz niestety NIE , bo jak miliarser kupuje zabawke to do niej doplaca ......nie ma klubu na swiecie ( TOPOWEGO - Z GORNEJ POLKI) ktory by sie sie wlascicielowi splacal , to jest hobby i fanatyzm a Pan Cupial niestety o tym chyba nie wie |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|