The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas meczu o obiadowej porze będę się raczył(a)
Rosłem i nożką z kurczaka 48 30,77%
Pomidorową i kotlecikiem. 27 17,31%
Trydycjnie piwkiem. 35 22,44%
Dobrą grą naszych piłkarzy. 46 29,49%
Głosujących: 156. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 18.03.2014, 08:06
Ja też nie liczę, na krótkotrwałą kampanię jak niektórzy młodzieżowcy z SKWK. Ta wojna potrwa (jesli oczywiście nie nastapią w międzyczasie jakieś gwałtowne wydarzenia) co najmniej jedną rundę. Mamy przykład z Warszawy, gdzie trwało to trochę dłużej niż się wielu wydaje. Teraz walczy Bydgoszcz. Kibice maksymalnie zredukowali Osuchowi frekwencję na stadionie, pomimo, że Zawisza po kilkunastu latach wrócił do ekstraklasy i gra nadspodziewanie dobrze.
To świadczy o pełnej determinacji kibiców, bardzo dobrym zgraniu co przekłada się na bardzo małą liczbę łamistrajków. Te 1,5 tys. na trybunach mówi wszystko.
Teraz przed nami test wytrwałości. Mam nadzieję, ze pokażemy, ze mamy jaja. Oczywiście nalezy sie spodziwać ataków medialnych, oczerniania nas w prasie, pomówień, kłamstw, różnych prób rozbijania solidarności kibicowskiej, promowania postaw łamistrajkowych.
Ale musimy z tym sobie poradzić. Cała Polska teraz patrzy na nas. Nie możemy ulec presji i dać się zeszmacić.
Skoro powiedziało sie już A trzeba powiedzieć B.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:32.