The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.03.2014, 17:34
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Skoro jesteś taki dowcipny, to ja Ci wymienie kogo ma teraz Smuda a Moskal i Kulawik nie mieli:

Paweł Brożek - wieloletni zawodnik Wisły ok. 100 bramek zdobytych, były Król Strzelców Ligi Polskiej, wieloletni reprezentant Polski, w tym trwajacym sezonie zdobył juz 11 bramek (+ 6 asyst), Ile bramek miał Sikorski może być wraz z Genkovem w tamtym sezonie ?

Dariusz Dudka - wieloletni piłkarz Wisły, b. wieloletni reprezentant Polski, grający w lidze francuskiej,

Emmanuel Sarki - b. gracz Chelsea Londyn,

Piotr Brożek, wieloletni gracz Wisły, reprezentant Polski

Donald Guerrrier - obecny reprezentant Haiti (chyba 5 bramek)

no i SEMIR STIIIIIILLLLLIĆ - internacjonał

mało róznic ? Klarica nie wymieniam i Burdenskiego

To są fakty nie gdybania
A z Wilkiem to też dobry dowcip , usmiałem się setnie przy tym ...kopaczu z II ligi hiszpańskiej

P.S. Na tym kończę bo nie mam czasu na odpowiadanie na takie głupoty
Pozwolę sobie naprostować twoją teorie

Dariusz Dudka - masz świadomość, że to był jego dopiero 3 mecz w pełnym wymiarze czasowym? A wcześniejsze wyniki zostały osiągnięte bez jego udziału

Piotr Brożek - zawodnik, którego nie chciała Lechia, a później reszta ligi. Mało tego, zanim podpisał z nami kontrakt parę tygodni trenował bez kontraktu i jakoś nadal nikt się nie poznał na jego umiejętnościach. Co do reprezentanta Polski zapomniałeś dopisać BYŁY może kiedyś wróci jeśli dobrze go Smuda w obroty weźmie.

E. Sarki - jak już odpowiadasz i starasz się (ze słabym skutkiem) udowodnić swoje tezy to proszę czytaj uważniej posty do których się odnosisz. Wówczas może byś zobaczył, że Sarki był w zespole za czasów Kulawika

P. Brożek - pełna zgoda co do tego, że reprezentant, że były król strzelców. A teraz spójrz na to z tej strony: jest to gracz, który nie poradził sobie w II lidze hiszpańskiej, tej samej w której obecnie dość regularnie gra wyśmiany przez ciebie Wilk. To jak to jest? Ten Wilk może nie taki słaby, a Brożek nie taki wyśmienity? Kulawik miał Genkova, reprezentanta Bułgarii oraz Ilieva byłego króla strzelców ligi serbskiej. Na prawdę nie dało się z tej dwójki zrobić jakiegoś dobrego ataku na ligę polską? Proszę cie, jeśli napiszesz, że nie to będzie dopiero kabaret.

Donald - do tej pory się nie zdecydowałeś czy jest "zajechany" czy nie, bo jeśli jest to nie ma racji bytu w twojej wyliczance ponieważ nie robi jakiejkolwiek różnicy w składzie, jeśli jednak nie jest zajechany i robi różnice to jednak Smuda dobrze go ogarnął, no więc jak jest? Co tu teraz napisać, żeby wyszło że Smuda zj.e.b.a.ł?

Stillić - wiadomo robi różnice, to nie podlega dyskusji. Poczytaj sobie jego wypowiedzi, bo nawet zakładając, ze najpierw dostał kopa w dupę od amiki, to później trafił do nas właśnie dzięki Smudzie, bo chyba nie sądzisz, że jakby tu siedział teraz Kulawik to by spojrzał w naszym kierunku "łaskawszym okiem". Smuda go sobie ściągnął, on robi mu wynik, normalna rzecz.

Oj coś te potencjały są chyba jednak zbliżone.

Zawsze Gwiaździsty potrafisz poprawić humor swoim postem, Polskie kabarety to już nie to samo co kiedyś, ale ty nadal trzymasz poziom.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 17.03.2014 o godz. 17:43.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:20.