The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.03.2014, 20:01
Cytat:
Nienawidzę ruskich pewnie tak samo jak Ty, ale w Kosowie większość stanowili Albańczycy i to stanowiło podstawę do odłączenia tego terenu od Serbii. Pomimo faktu jaka wartość dla Serbów stanowiło Kosowo, świat zabrał im cześć ziemi w świetle jupiterów
Ale sam proces doprowadzający do skutku, którym było odłączenie Kosowa od Serbii wyglądał ,,nieco'' inaczej. Dlatego też nie można dokonywać prostych porównań. Szczególnie, że po ruskiej stronie pewnie takich nie brakuje.

NATO w sposób militarny oczywiście nie zareaguje, bo nie po to blokowane i opóźniane są próby nadawania statusu kandydatów, żeby później tworzyć jakieś zobowiązania ad-hoc wobec państw, które nie są członkami sojuszu.

Brak reakcji Zachodu spowoduje natomiast zgodę na zburzenie ładu, który Zachód sam ustanowił i oddawał mu nabożną cześć.
Są oczywiście na Zachodzie(starym) politycy, którzy tego nie pojmują albo pojąć nie chcą.

W czwartek nadzwyczajne posiedzenie Rady Europejskiej więc będzie okazja przekonać się czy i na ile pewne osoby rozumieją powagę sytuacji.
Dzisiaj Rada Unii w składzie ministrów spraw zagranicznych nazwała rzeczy po imieniu. Inwazję agresją, a soldatów bez emblematów siłami zbrojnymi Rosji. Podkreśliła też, że Krym w świetle prawa nie ma możliwości organizowania referendów dotyczących swojej przynależności terytorialnej. Nadto używany powszechnie termin ,,de-eskalacja'' został sprecyzowany i Unia wezwała Rosję do natychmiastowego wycofania wojsk bo baz. Nie ma nowomowy i owijania w bawełnę, a to już plus.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 03.03.2014 o godz. 20:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:07.