The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się:
ZWYCIĘSTWEM! 47 20,98%
ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! 177 79,02%
Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.02.2014, 09:55
Przykro się robi jak czyta się osoby, które chcą walczyć z systemem poprzez niszczenie swojego klubu któremu się niby kibicuje.

Z rządem, władzą ekstrakalsy, wojewodami można walczyć na sto różnych sposobów ot można zacząć od głodówki przed parlamentem. Jednak to pewnie mniej ekscytujące niż pare zimnych ogni rzucanych na boisko wraz z krzykiem na ustach "j*bać premiera".

Uważam, że powinniśmy dostać sprawiedliwą kare, tak jak inne kluby. Uważam, że klub powinien zając jasne stanowisko w sprawie tych zajść i je potępić. Uważam, że klub powinien szukać sprawców tego idiotyzmu i od nich ściągać kasę na kare i straty poniesione przy pustych trybunach. Rzucający powinni dostać dożywotnie zakazy wstępu na stadion.

Niestety prawo jest takie jest, ale walka o jego zmianę na własnym stadionie to szczyt.. nie powiem czego bo same przekleństwa się cisną na usta. Jak już chcecie tak o to walczyć to jeździjcie na każdy mecz Ległej i tam odpalajcie, rzucajcie w zawodników (szkoda naszego bramkarza) czy wsadźcie premierowi ja w tyłek. Jeżeli w waszym mniemaniu to coś zmieni.

Jako sympatyk Wisły proszę o jedno - Nie dobijajcie tego klubu!

Głowacki w wywiadzie dał jasno do zrozumienia, że do tej pory kibice byli wyrozumiali i wspierali klub omijając wszelkie możliwe kary... jak widać do czasu meczu z cracovią.

A tak fakty są nieubłagalne
- Race rzucone -> Kara finansowa za ten mecz, kara na następne mecze (zamknięte trybuny), race zdekoncentrowały naszego bramkarza, race na płycie wyglądały beznadziejnie, fani innych klubów śmieją się z naszej głupoty.

Co do meczu, to był on dobry. Brożek jednak swoją nieskutecznością zamiast ich dobić sprawił, że był nerwowy koniec.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:52.