
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się: | |||
| ZWYCIĘSTWEM! |
|
47 | 20,98% |
| ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! |
|
177 | 79,02% |
| Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#10
|
||
To są emocje, impuls, klapy na oczach w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a nie chęć wskoczenia z kałachem na murawę. Race na murawę były rzucane, są i będą. Od czasu do czasu podczas bardziej 'ekstremalnych" spotkań.
W wielu krajach europy normalnie odpala się race.
Wtedy race straciłby na uroku, a cała robota byłaby sztuczna. Do tego potrzebna jest spontaniczność, a racę odpalane muszą być przez "swojaków", a nie jakichś przydupasów, którzy kompletnie nie nadają się do tego i nie czują klimatu. Pomijam już fakt, porozumiewania się z takimi organami przy projektowaniu opraw, zamiarów, haseł itd. Lepiej odpalać na zakazie, ale z uśmiechem na twarzy, wierząc w swoje przekonania i trzymając się zasad niż, żeby to robiły przypadkowe osoby, które nie mają z nami nic wspólnego, a cała ta otoczka to jedna SZTUCZNA SZOPKA. Nie dla pieniędzy, a z miłości, pasji i stylu bycia. Porzygałem się widząc ławę sterowanych pajacyków przebranych w biało-czerwone koszulki podczas losowania grup MŚ w siatkówce, które odbędą się w Polsce. Chodzili jak w zegarku. Sztuczne, ohydne, pod publikę. Nie zrobią tego z piłką, przynajmniej ligową!
Ostatnio edytowane przez element : 24.02.2014 o godz. 19:01.
![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|