The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się:
ZWYCIĘSTWEM! 47 20,98%
ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! 177 79,02%
Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 24.02.2014, 14:22
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
Ale to nie chodzi o to czy zrobily czy nie zrobily. Jest pewien system zakazow i nakazow na ktory wszyscy sie umowilismy w procesie demokratycznym i zakaz uzywania piro na imprezach masowych jest jedna z tych zasad - nie otwierajmy dyskusji czy ten zakaz jest uzasadniony czy nie bo to zupelnie inna sprawa i mysle ze obie strony maja swoje argumenty. Jezeli ktos uwaza ze jakas z zasad w tym zbiorze zakazow i nakazwo jest niedorzeczna to zawsze co 4 lata ma mozliwosc glosowania na takich ludzi ktorzy maja podobne poglady do niego i jezeli okaze sie ze wiekszosc mysli podobnie to zasady gry zostana zmienione + istnieje mozliwosc inicjatywy obywatelskiej - zbierajcie podpisy kto jest za piro wepchajcie to rzadzacym w gardlo i niech obraduja.

Odwolujecie sie bardzo do konserwatywcnuch i prawicowcyh idealow a to co tutaj proponujecie to normalna anarchia - kazdy kto uwaza ze jakas zasada z naszego umownego kanonu zakazow i nakazow mu sie nie podoba to najlepszym sposobem na zmiane tego jest oscentacyjne lamanie tego zakazu. Wyobrazasz sobie jak by to wygladalo ? kazdy kradnie bo uwaza ze to przeciez nic zlego, kazdy sika na kamienice bo uwaza ze deszcz zmyje, kazdy sra na srodek drogi bo i tak wiadomo ze ktos sprzatnie - istna anarchia.

Jest tez jeszcze opcja jak to nazywasz obywatelskiego sprzeciwu. OK - tylko skoro ktos jest taki twardziel to czemu nie jest tez gotow poniesc konsekwencji tego sprzeciwu ? tylko robi to w kominiarce ?

Prawo czyli czyli zestaw zakazow i nakazow mamy jaki mamy i moim zdaniem nabijanie PZPNowi czy jakiejs tam innej komisji kasy poprzez lamanie go z premedytacja jest poprostu bez sensu.
Jeśli ktoś porównuje zapalenie świecidełka, które nic nikomu nie robi do kradzieży sam pokazuje swoją ignoracje i tyle. System nakazów i zakazów jest jednym z elementów walki PO o leminga, przepraszam wyborcę..., który w gównie był, gówno widział, a się wypowiada na każdy temat.

Jeśli leming ma mózg tak zniszczony propagandą systemu, to nigdy nie zmiani zdania, które serwują mu łżeelity i media. Sprawa wolności na trybunach dotyczy nas kibiców, a nie większości społeczeństwa, która gówno wie. Demokracja, co to jest demokracja ? Czyż nie systemem, w którym 2 meneli może przegłosować profesora uniwersytu ?

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:30.