
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się: | |||
| ZWYCIĘSTWEM! |
|
47 | 20,98% |
| ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! |
|
177 | 79,02% |
| Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#11
|
|
Jak to widzialem na zywo to myslalem ze to jakas prowokacja sasiadki. Ze wsadzili tak kilku ekspertow zeby rzucili tych kilka rac zeby byl pretekst do wlepienia kary.
Ale ze to miala byc jakas manifestacja to bym nigdy nie pomyslal. Przeciez temat piro jest znany i juz nawet Boniek cos tam nad tym duma. Zupelnie niezrozumiale dla mnie. Bardzo licze na jakies wyjasnienie bo zawsze dorzucam sie na oprawy i chetnie przeczytam o co w tym chodzilo. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|