
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Derby zakończą się: | |||
| ZWYCIĘSTWEM! |
|
47 | 20,98% |
| ZDECYDOWANYM ZWYCIĘSTWEM! |
|
177 | 79,02% |
| Głosujących: 224. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#11
|
|
Zaryzykuję pytanie tutaj,bo więcej ludzi zagląda, może obędzie się bez bana.
Okazuje się że w Polsacie Sport nie ma derbów i potrzebuję ustawić teściowi w komputerze bo w jego przypadku osiedlowa knajpo-mordownia raczej odpada. Pytanie: co w tej chwili jest najlepsze? DRHTV zawsze dawało radę, ale ostatnio coś tnie. Cała reszta typu Active ma jakość jakby grały ludziki lego. Jest jakaś nowa stronka z dobrą jakością obrazu? |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|