The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67501
Stary 10.02.2014, 18:10
turbokrasnal tak, mi tez kojarzy sie ze z 99 grał Penksa.

ehh to PAO...
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67502
Stary 10.02.2014, 19:16
99 przynosi pecha
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67503
Stary 10.02.2014, 19:46
Ja też żadnego poważnego grajka (u nas czy gdzie indziej) grającego z 99 nie pamiętam.. Ale bądźmy poważni, numery nie grają

Mam tylko nadzieję, że ten chłopak jest rzeczywiście wymiernie lepszy od naszych polskich piłkarzy w naszej szerokiej kadrze czy niższych ligach (choćby małopolskich)...
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67504
Stary 10.02.2014, 20:09
Żeby wziął 69 zyskałby mój dozgonny szacunek.

Zresztą niech w.......i taką jedną jedyną bramkę jak Boukhari i ma u mnie wyszynk i opierunek do końca pobytu w Wiśle. Nawet jak mu odjebie, świeże bałkańskie kozy będę mu dostarczał za tę strzeloną bramkę.
Ostatnio edytowane przez gigant : 10.02.2014 o godz. 20:41.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67505
Stary 10.02.2014, 20:38
Rynek Austriacki jest umówmy sie ,dobrze inwigilowany przez europejsckich scoutów.

jakos nie wierze ze gra sobie taki Klaric ,mlody ,zdolny i nikt go nie wypatrzyl wczesniej i tym samym sporzatnał go konkurencjii

bron boze nie wyciagam zadnych wniosków ,ale ten fakt daje do zastanowienia
Byle to nie byl Austraicki Grzegorz Kmiecik.
Ale byc moze cos jednak potrafi............
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67506
Stary 10.02.2014, 21:27
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Ja też żadnego poważnego grajka (u nas czy gdzie indziej) grającego z 99 nie pamiętam.. Ale bądźmy poważni, numery nie grają
A taki tam...



Może by się nadał

Byle nie był




-----------------------------

Opcja ratunkowa. Pozostaje mieć nadzieję, że wypali.
Odpowiedz cytując
manolo1906
Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67507
Stary 10.02.2014, 21:39
Antonio Cassano - 99 Sampdoria, Inter , Parma
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67508
Stary 10.02.2014, 21:50
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Rynek Austriacki jest umówmy sie ,dobrze inwigilowany przez europejsckich scoutów.

jakos nie wierze ze gra sobie taki Klaric ,mlody ,zdolny i nikt go nie wypatrzyl wczesniej i tym samym sporzatnał go konkurencjii

bron boze nie wyciagam zadnych wniosków ,ale ten fakt daje do zastanowienia
Byle to nie byl Austraicki Grzegorz Kmiecik.
Ale byc moze cos jednak potrafi............
Z drugiej strony Smuda też chyba nie bierze byle kogo skoro 95% zawodników testowanych nie zakontraktował. Czas pokaże.
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67509
Stary 10.02.2014, 21:52
Milik jak grał w Górniku to miał 99.
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67510
Stary 10.02.2014, 22:55
Wisła nie wykosztuje się na tym transferze. Póki co to tylko półroczny kontrakt. Więc tan naprawdę będzie to kolejne 6 miesięcy testów.
What's new?

Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67511
Stary 10.02.2014, 23:29
Dobrze, widzę że pobudziłem Wasze szare komórki wieczorową porą

No i masz rację gigant, jeśli z pasiastymi bramkę strzeli to do tych kóz się dorzucam
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67512
Stary 11.02.2014, 00:06
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Wisła nie wykosztuje się na tym transferze. Póki co to tylko półroczny kontrakt. Więc tan naprawdę będzie to kolejne 6 miesięcy testów.


To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce.
Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67513
Stary 11.02.2014, 00:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce.
Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać.

a już mieliśmy takiego jednego zdolnego, którego ogrywaliśmy, a skończył w Lechii
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67514
Stary 11.02.2014, 01:43
Ale mamy też Chrapka, który może pójść za naprawdę dobrą kasę kiedyś. Mieliśmy Błaszcza (tak, wiem, ze to akurat bardziej zasługa Brzęczka, niż naszych skautów).
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67515
Stary 11.02.2014, 01:56
To czy Polak, czy Chorwat to nie ma znaczenia. Liczy się poziom sportowy.
Wole dobrego(?) Klaricia niż Kamińskiego bez żadnych zalet. Skoro Smuda stwierdził, że jest lepszy od polskich rówieśników w Wiśle, to czemu by nie spróbować.
Odpowiedz cytując
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67516
Stary 11.02.2014, 08:55
chyba jakaś niespodzianka dzisiaj

edit; fuck, na komorce mi obicelo zdjecie z fb wislakrakow.com i nie widzialem ze kosuzlka obok 99 to Stilic, nie ma niespodzianki;/
Ostatnio edytowane przez konaar : 11.02.2014 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67517
Stary 11.02.2014, 08:57
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
To czy Polak, czy Chorwat to nie ma znaczenia. Liczy się poziom sportowy.
Wole dobrego(?) Klaricia niż Kamińskiego bez żadnych zalet. Skoro Smuda stwierdził, że jest lepszy od polskich rówieśników w Wiśle, to czemu by nie spróbować.
A o Burdeńskim co sądził Smuda ?
Odpowiedz cytując
Wariacik1984
Junior Member
 
 
Od: 06.2013
Skąd: Nowy Targ,Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67518
Stary 11.02.2014, 09:03
konaar napisał(a):Wyświetl post
chyba jakaś niespodzianka dzisiaj
Prezentacja Stilica i Klarica własnie sie zaczyna ( chyba żadna niespodzianka )
Odpowiedz cytując
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67519
Stary 11.02.2014, 09:59
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A o Burdeńskim co sądził Smuda ?
Gratuluję znalezienia podobieństwa w tych dwóch przypadkach.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67520
Stary 11.02.2014, 10:11
piotek napisał(a):Wyświetl post
Ale mamy też Chrapka, który może pójść za naprawdę dobrą kasę kiedyś. Mieliśmy Błaszcza (tak, wiem, ze to akurat bardziej zasługa Brzęczka, niż naszych skautów).
Zmieniły się przepisy można podpisywać kontrakty przed 18-stką. Więc 2-3 najzdolniejszych powinno się podpisywać
.
Odpowiedz cytując
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67521
Stary 11.02.2014, 11:19
Sprawa Dudki chyba klepnięta. Napisał na swoim Twitterze:

Cytat:
Powrót do Wisły jest coraz bliżej jeszcze tylko testy medyczne i następne 1,5 roku spędzę przy Reymonta.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67522
Stary 11.02.2014, 11:22
A dudka przyjdzie mimo Chaweza że jest ? czy Chawez dalej ma być sprzedany ?
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67523
Stary 11.02.2014, 11:25
Prawdopodobnie już wszyscy zostaną, wygląda na to że Dudka to ostatni transfer więc zostajemy z 2 skrzydłowymi trochę mało
.
Odpowiedz cytując
4FunNow
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67524
Stary 11.02.2014, 11:32
@Syryls zauważ, że gra Wisły w ostatnim czasie nie opierała się na atakach skrzydłami.
Głównie to byly akcje konstruowane ze środka pola.

Teraz najpewniej jeszcze Garguła wejdzie na prawe skrzydło zwalniając miejsce na środku Stilićowi
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez 4FunNow : 11.02.2014 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67525
Stary 11.02.2014, 11:59
4FunNow napisał(a):Wyświetl post
@Syryls zauważ, że gra Wisły w ostatnim czasie nie opierała się na atakach skrzydłami.
Głównie to byly akcje konstruowane ze środka pola.

Teraz najpewniej jeszcze Garguła wejdzie na prawe skrzydło zwalniając miejsce na środku Stilićowi
Nie wiadomo, póki co wygląda na to, że gramy bez Stjepanovicia, za to z Sarkim i Donaldem.
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67526
Stary 11.02.2014, 12:14
normalnie zaje**ście, praktycznie bez deffensywnego pomocnika
Odpowiedz cytując
Stasinho
Junior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67527
Stary 11.02.2014, 12:31
@up Ostoja, Dudka, Nalepa, Uryga.
Poziom jest jaki jest ale z tego co widzę to chyba jakichś mamy?
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67528
Stary 11.02.2014, 12:32
Zanim Dudka się ogarnie i wróci do jako takiej formy to też kilka kolejek minie.
Widocznie uznali,że Szawez i Bunoza i tak w lecie odejdą i możemy się szarpnąć na te pół roku pensji.
A dwa,że po miesiącu l4 pensję Jovanovicia przejmuje ZUS...

@up
Nalepy i Urygi bym nie brał na poważnie ,póki co bliżej im do A klasy niż do Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 11.02.2014 o godz. 12:39.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67529
Stary 11.02.2014, 13:08
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Gratuluję znalezienia podobieństwa w tych dwóch przypadkach.
Przepraszam jednak jest różnica. Burdenski przyszedł z prowincjonalnej ligi w Niemczech, natomiast nasz nowy golleador ostatnie pół roku spędził w domu, bo nikt nie poznał się na jego nieprzeciętnym talencie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67530
Stary 11.02.2014, 13:16
jendrus napisał(a):Wyświetl post
A dudka przyjdzie mimo Chaweza że jest ? czy Chawez dalej ma być sprzedany ?
Oczywiscie Bednarz mowił, ze trzeba kogos sprzedac zeby przyszedł Dudka ale znowu na pilkanozna.pl była wypowiedz Smudy, ze bardzo mu zalezy na Darku wiec na Niego jakies pieniadze byc moze sie znajda wtedy sie potwierdzi to co napisał na twitterze
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 11.02.2014 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:26.