The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent?
TAK 52 65,82%
NIE 27 34,18%
Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.12.2013, 08:45
keth napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś o co kurva chodzi z tym podgrzewaniem murawy? Stadiony za miliony a tutaj warunki.jak na 3 lidze na sybirze. Za takie przygotowanie boiska.powinny lecieć grube kary. To nie była kwestia że warunki uniemożliwiły dobre przygotowanie, a zwyczajne skąpstwo. Przecie tego.się oglądać nie dało, niewiele to miało wspólnego z piłką. Co musi się stać by łaskawie włączono to podgrzewanie?
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
Odpowiedz cytując
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.12.2013, 10:49
studio napisał(a):Wyświetl post
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.12.2013, 12:30
art napisał(a):Wyświetl post
Chyba w Lidze+ pokazali jak na Marysli w przerwie meczu wjechały dwa traktorki i odśnieżyły cale boisko w pare minut. Da się, da się. A u Nas z łopatami biegają i mają czas na jedno pole karne :|
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
Odpowiedz cytując
keth
Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.12.2013, 17:13
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
no może troche przesadziłeś z tymi 10 k, ale fakt z takiego hajsu jaki leci na analnego Manuela to odśnieżanie całej ligi na pare lat zapewnione.
hawaiisurfer
zapomniałem dodać że chodzi o ligi poważne do których w swej naiwności naszą jeszcze zaliczam.
Cytat:
Juz kiedys ktos madry wyjasnial, podgrzewanie murway nie ma na celu roztopienie sniegu, prosta przyczyna, trawa pod sniegiem by sie ugotowala, podgrzewanie ma na celu jedynie nie spowodowanie zamrozenia lub rozmrozenia murawy, natomiast kwestia odgarniecia sniegu lezy po stronie organizatora. Dziwie sie tylko ze sedzia nie moze poczekac tych 3-5min na odgarniecie sniegu, ale tu juz pewnie c+ macza paluchy aby ramowka sie zgadzala.
dzięki za wyjaśnienie,
Z tą całą ramówką własnie jest problem. W normalnych warunkach sędzia powinnien móc przełożyć mecz/przesunąć. A zamiast tego serwują nam produkt piłkopodobny. (nie płacze nad wynikiem, mogłoby równie dobrze być 5-0 dla nas, tyle że to i tak nie byłaby piłka.)
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:54.