
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 09.2013
Offline |
#1
|
|
Wie ktoś o co kurva chodzi z tym podgrzewaniem murawy? Stadiony za miliony a tutaj warunki.jak na 3 lidze na sybirze. Za takie przygotowanie boiska.powinny lecieć grube kary. To nie była kwestia że warunki uniemożliwiły dobre przygotowanie, a zwyczajne skąpstwo. Przecie tego.się oglądać nie dało, niewiele to miało wspólnego z piłką. Co musi się stać by łaskawie włączono to podgrzewanie?
Ostatnio edytowane przez keth : 08.12.2013 o godz. 21:46.
|
|
|
|
Banita
Od: 08.2008
Offline |
#2
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#3
|
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#4
|
|
Wolą przepłacać piłkarzy niż wyposażyć klub w odpowiedni sprzęt do odśnieżania. Parodia, taki traktorek kosztuje w granicach 10 tysięcy.
|
|
|
|
Member
Od: 09.2013
Offline |
#5
|
|
hawaiisurfer zapomniałem dodać że chodzi o ligi poważne do których w swej naiwności naszą jeszcze zaliczam. Cytat:
Z tą całą ramówką własnie jest problem. W normalnych warunkach sędzia powinnien móc przełożyć mecz/przesunąć. A zamiast tego serwują nam produkt piłkopodobny. (nie płacze nad wynikiem, mogłoby równie dobrze być 5-0 dla nas, tyle że to i tak nie byłaby piłka.) |
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|