63.5 Kg napisał(a):

Dokladnie popieram.
Oba zespoly miały takie same bagno, my zagraliśmy mega kiche ,Amica nic wielkiego ale w tym oto bagnie jakos potrafili...
|
Super. Więc dla takich koneserów piłki śnieżnej i bagiennej jak Ty i AntyMod powinni stworzyć osobną ligę. A ekstraklasę zostawić dla normalnych ludzi i pilnować jakiś standardów.
Bo jeżeli to wszystko ma się odbywać na "odwal się", mecz odbębniony, za trzy dni następny i jedziemy z programem, to za kilka lat będziemy w jeszcze większej dupie pod względem marketingowym, frekwencji czy czysto piłkarskim.
Są ludzie i taborety. Moim zdaniem produkt o nazwie "ekstraklasa" powinien być jednak kierowany do tych pierwszych choćby dlatego, że jest ich więcej. Bo wiadomo, że nawet jeśli w ramach oszczędności zaczną grać zwiniętą w kulkę reklamówką z "Biedronki" to i tak znajdą się mózgi, które będą uzasadniały że "piłka" była taka sama dla obu drużyn. Tylko moim zdaniem nie o to tutaj chodzi. Nie o to kto zdobył trzy punkty, kto sobie lepiej radził na śniegu i miał lepszą przyczepność, tylko że mecz w takich warunkach to parodia.
Proste i logiczne? Jak widać nie dla wszystkich.