
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#1
|
|
Dokladnie popieram.
Oba zespoly miały takie same bagno, my zagraliśmy mega kiche ,Amica nic wielkiego ale w tym oto bagnie jakos potrafili... |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Są ludzie i taborety. Moim zdaniem produkt o nazwie "ekstraklasa" powinien być jednak kierowany do tych pierwszych choćby dlatego, że jest ich więcej. Bo wiadomo, że nawet jeśli w ramach oszczędności zaczną grać zwiniętą w kulkę reklamówką z "Biedronki" to i tak znajdą się mózgi, które będą uzasadniały że "piłka" była taka sama dla obu drużyn. Tylko moim zdaniem nie o to tutaj chodzi. Nie o to kto zdobył trzy punkty, kto sobie lepiej radził na śniegu i miał lepszą przyczepność, tylko że mecz w takich warunkach to parodia. Proste i logiczne? Jak widać nie dla wszystkich. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|