
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Jeszcze jedna kopania w tej rundzie i fajrant. Tak więc podsumowując:
Runda ogólnie - nadspodziewanie dobrze ale końcówka fatalna. Właśnie w końcówce ta drużyna wyglądała tak jak nasze przedsezonowe obawy. U siebie - jak za najlepszych czasów Na wyjeździe - kompromitacja. Czy kiedykolwiek Wisła traciła tak dużo na wartości ruszając dupę poza Reymonta? Gra ogólnie - kiepsko ale o niebo lepiej niż przed Smudą Wyróżnienia - Brożek, Głowa, Garguła, Miśkiewicz i od biedy Chrapek Dramat - Małecki, Sarki, Burliga Najgłupszy transfer - Stjepanovic, ani on dobry, ani perspektywiczny, a zastąpił wiadomo kogo. Po kiego chuja takie transfery? Perspektywy - dodać 2-3 grajków na poziomie wyróżnionych powyżej i puchary mamy na luzie. Ale po co nam puchary? Po co jakiejkolwiek polskiej drużynie puchary? Liga - straszna. Nie da się tego oglądać. Idiotyczna reforma. Idiotyczne rozciąganie kolejek na 4 dni. Mecze dla nikogo w poniedziałki, wtorki czy czwartki w listopadzie i grudniu. Gdyby zawiesili tę ligę na 2-3 lata naprawdę nie miałbym poczucia straty. ![]()
:/
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|