
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Tam się nam zawsze trudno grało, nawet w czasach Żurawskiego i spółki. Nie ma się więc co rozpędzać.
Ale... Są osłabieni. Pomimo wysokiej przegranej gra w Białymstoku nie była zła. Będzie więcej koncentracji, w Białymstoku wyszli wczorajsi, tu raczej nie zlekceważą przeciwnika. No i w Białymstoku byli po podrózy. Tu mam nadzieje Smuda dał im zregenerować siły. Jakieś podstawy do optymizmu są, niepoprawnie liczę na zwycięstwo,. Ale boisko i tak zweryfikuje wszystko. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|