
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy WISŁA sprawi swoim kibicom mikołAJkowy prezent? | |||
| TAK |
|
52 | 65,82% |
| NIE |
|
27 | 34,18% |
| Głosujących: 79. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Wisła miała w meczu z Jagiellonią taką podwórkową trochę mentalność: zlekceważyli przeciwnika- Smuda eksperymentując w drugiej linii, a piłkarze grając luzik. Potem gdy było 1-2 rzucili się napaleni, żeby jak najszybciej wyrównać, zapominając o dyscyplinie taktycznej i dostali ciosy z kontry jak chłopaki z podwórka, gdzie wszyscy atakują i nikt się nie wraca.
Mam nadzieję, że drugi taki mecz się nam nie wydarzy i wstydu nie przyniosą. Chyba, że stwierdzą, że z przeciwnikiem osłabionym kontuzjami to pojadą... Swoją drogą, to jednak jest fenomen - ta gra na wyjeździe. (No chyba, ze fenomenem jest gra u siebie? )![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|