The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu?
TAK! 29 42,65%
NIE! 39 57,35%
Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 10.11.2013, 12:08
No tak, przecież Borussia rok po otarciu się o bankructwo zdobyła mistrzostwo i regularnie występowała w pucharach...

Cel postawiony przed sezonem jest jasny- pierwsza 8. Zmiana w trakcie rundy jest dość ryzykowna, bo wpadną dwa słabsze mecze i z drużyny, która dwa tygodnie temu mówiła, że idzie na majstra, robi się zespół walczący o grupę mistrzowską.

Ja nawet uważam, że puchary moga nam zaszkodzić. Do pierwszych rund się dopłaca, to po pierwsze. Po drugie, zawsze jest to wcześniejsze rozpoczęcie sezonu. A to, jesli się nie mylę, może wpłynąć na utrzymanie formy. Warto by jeszcze wspomnieć o aspekcie psychologicznym, bo wolę nie myślęc, co będzie siedziało w głowach piłkarzy, jak dostaną w dupę z jakimś Karabachem, czy innym wynalazkiem.

Spójrzcie na zespoły, które w LM pojawiły się właściwie z niczego. Taka Victoria Pilzno była budowana przez kilka lat za pieniądze, które u nas posiada średniej klasy klub. Bazują na zgraniu i atmosferze. Brak tam gwiazdek.
Powinniśmy iść w podobnym kierunku. Oczywiście nie możemy zamykac się na graczy ponadprzeciętych, ale pensja musi być proporcjonalna do ich umiejętności i zaangażowania. Problemem w Polsce jest rozpuszczenie zawodników i niestety Wisła to chyba zapoczątkowała (pamiętne sypanie kasą przez Bossa na początku). Teraz namówienie jakiegoś grajka, żeby podpisał kontrakt, w którym przynajmniej połowa pieniędzy jest w premiach zakrawa o cud.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:38.